Ingrid Cosmetics

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsiki, Módosítva: 2013. július 30.

Lelőhely:   százforintos boltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszantartó, hidratáló alapozó.

DianeD

2018. január 20.

Már legalább 7 éve veszem újra, amint elfogy, nappali sminkhez, suliba járáshoz tökéletes. Nem maszkosít, természetes hatása van a bőrömön. Tavasszal, amikor már kicsit barnult a bőröm, a 29-es árnyalatot használom, de télen ez kicsit sötét. Könnyen eldolgozható, nem nehezíti el a bőröm, a kisebb bőrhibákat szépen fedi. Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Beaaa

2017. október 24.

Hát nem is szaporítanám tovább a szót és a leírtak is a saját személyes tapasztalatom! Én ezt a terméket szó szerint imádom. Nekem problémás a bőröm de ez az alapozó egy csodaszer, olcsó és hatékony. Kevesen ismerik ezt a márkát de annak ellenére is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Vampir

2017. október 5.

Nagyon szeretem, mert elsősorban csak ebből találtam elég világosat (280-as árnyalat). A fedése olyan közepes, ami nekem pont megfelel, mert nem maszkírozza el a pattanásokat, csak a bőrszínt teszi egyenletessé, amitől teljesen természetesnek tűnik. Nagyon könnyen el lehet dolgozni, viszont mindig használok alá hidratáló krémet, mert ha egyes helyeken száraz a bőröm, akkor ott nagyon csúnyán látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

belluuus

2017. július 21.

Pár éve keztem el használni, akkor nagyon megvoltam vele elégedve. Aztán jött az az időszak, hogy nekem drágább alapozó kell, mert az biztos jobb is. Hát nem igy volt. Évekig kerestem a tökéletes alapozót a problémás bőrömre, közben pedig már megtaláltam. Pár hónapja visszatértem ehhez a kis csodához. Az állaga, fedése, tartóssága és ára is tökéletes. Annyira jól mutat a bőrömön, egyáltalán nincs maszk hatása mégis gyönyörűen elfed minden bőrhibát :) Már soha nem válnék meg tőle <3 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Lina14

2017. május 31.

kis kiszerelésben kaptam egyik barátnőmtől, elég sűrű az állaga, inkább téli alapozónak jó. a színe elég sötét volt, nem tudom hogy a 29-esnél van e világosabb, de az a tejfehér arcomra nem elég világos. ecsettel eldolgozva nekem csíkos, sminkszivaccsal nincs vele gond. úgy vettem észre, hogy beleül a pórusokba, érdemes radírozni a használata után. nem tartós, főleg olajos bőrön nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Smurfette26

2017. május 18.

Sűrű mégis jó érzete van a bőrön. Eléggé rendesen oxidálódik, világos bőrűeknél drasztikus narancs-fejet csinál. Elraktam, jó lesz ha pöttyet lebarnulók

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

ancsiedes

2017. január 17.

Régóta a kedvencem. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó termék megfelelő lehet, ezért kellemes csalódás. Az illata nem kifejezetten tetszik, de cserébe tartós alapozást, megfelelő fedést kapok tőle. Ráadásul nem tesztelik állatokon. Plusz pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

barbi19

2016. szeptember 9.

Up: Megrendeltem a világosabb árnyalatot, ami passzol a borszinemhez de meg most sem nyugozott le. A tartósaga semmit sem ér kb 1-2 óra és alig látszik hogy van valami az arcomon is hiába puderezem, és a többi órában meg olyan az arcom mintha nem mostam volna arcot. Koszos kinezetet mutat ami nagyon nem tetszik benne. Elhasznalom, de kicsit csalodott vagyok benne hisz nagy reményeket fuztem hozza.

Hat nem is tudom hol kezdjem.
Nagy remenyeket fuztem hozza mert az arnyalatai szepek nem mint az eddig hasznaltaknal. A fedese kozepes. Epitheto de akkor nagyon maszk hatasu lesz az arcunk. Hidratalo kremmel osszekeverve hasznalom mert akkor szebb az arcom es tartosabb. Ami nem tetszik benne hogy nalam gyuladt pattanadokat okozott. De annyira tetszik az osszkep hogy meg mai napig is ezt hasznalom.de ha elfogy nemhiszem hogy ujraveszem. Igy csak 3 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Hat nem is tudom hol kezdjem.

Bendőke

2016. március 22.

Ezt az alapozót annyiszor veszem újra ahányszor elfogy! Kissé nehézkes az eldolgozása. De cserében nagyon szépen fedi az apróbb bőrhibákat! 790.- Ft-os árával minden alapozót letaszít a trónról. Egy egész munkanapot kibír. tartós. Korrektor azért még elfér mellé, de nem fényesedik ki a bőröm, matt a végeredmény nálam még a nap végén is. Még jó hogy nálunk lehet kapni, főleg fodrászcikkeseknél, és lengyel termékeket árusító boltokban, 100 Ft-os boltokban kell keresni. Natural Beige /30/ árnyalatot használom. Ez teljesen megfelel a bőröm színével. Ha úgy van két tubussal is szoktam venni mert egy annyira jó árban van. Aki keres egy viszonylag jól fedő alapozót, szuper olcsót nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

Donguzman

2014. augusztus 20.

Egyszerűen imádom ezt az alapozót! :D
Még régen vettem, de azóta is ezt használom, ha valamilyen fontos eseményre megyek. Jó a fedése, tartós. Igaz, kissé nehézkes, de ez a legkevesebb probléma. Természetesen nem fed le mindent, de egyik termék sem tökéletes. Az ára is kedvező. Már nagyon sok alapozót kipróbáltam, de eddig ez vittel el nálam az aranyérmet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Egyszerűen imádom ezt az alapozót! :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.