Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   $10
Kiszerelés:   3,5 g

Ultra vékony keféjű, vízálló, ápoló összetevőkben gazdag szempillaspirál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bokihugi

2015. október 26.

Szeretem a vékony kefével rendelkező szempillaspirálokat. Nos ennek valóban vékony a keféje, még nekem is. Nem lehet vele túlzásba esni, akár négy rétegben is felvihetem akkor sem lesz műszempilla hatás. Ugyan hosszabbít, de még így is természetes a végeredmény. Ez nem is lenne probléma, a baj az, hogy hihetetlenül kevésnek már már ritkának tűnnek a pilláim, sosem tapasztaltam ilyet egyik szempillaspirálnál sem. Simán kibír egy egész napot potyogás nélkül. Nem irritálja a szemem, pedig érzékeny szemmel vagyok megáldva a vízálló sminkektől mindig könnyezek még lemosás után is. Pont az érzékeny szemem miatt az alsó szempilláimat sosem festem ki, de mivel ilyen vékony a kefe gondoltam teszek egy próbát, és láss csodát, működik. Nagyon gondolkozok milyen értékelést kapjon. Az már biztos használni fogom, talán újra is veszem, de csak az alsó pillogókra kenem. Nem tökéletes, de akkor is megérte kipróbálni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

XiaMengTing

2015. augusztus 26.

Sajnos nem vált be, nem is használtam el, mert olyan borzalmasan néztek ki a pilláim. Összetapasztotta őket, és úgy néztem ki, mint akinek alig van szempillája. Nem potyogott, vagy kenődött el, de lemosni is nagyon nehéz volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.