Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: A77, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek

Szemkörnyékápoló gélkrém hialuronsavval és koffeinnel dehidratált szemkörnyékre. Vegán termék.

szabo123

2019. október 9.

Az elso alkalommal csodakat muvelt,ezt azota sem sikerult elerni vele :( kellemes,husit,felfrissit.de amit iger sajnos nem tartja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

kukuru

2019. április 9.

egyszer féláron vettem, különösebb szándék és előzetes elvárás nélkül, és nagyon kellemes meglepetés volt! Szuper állagú, könnyű gél, imádom a szemem alá kencézni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

jkm

2019. április 8.

Én nagyon szeretem, mert olcsó és mégis nagyon jó kis szer. A szemkörnyékemet azonnal felfrissíti. A gél állag miatt kellemesen hűsít, és mintha a szemem alatti ráncok már nem lennének olyan mélyek, bár tény, hogy reggel és este többlépéses folyamat a skincare rutinom. De szerintem ez a kis krém biztosan hozzájárul az eredményhez, ha mással nem is, a szemkörnyék frissítésével mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

laborkornelia

2018. szeptember 6.

Mivel már a 3. dobozzal használom nyugodtan írhatok véleményt. Ez nagyon jó volt pár hónappal ezelőtt, de most változtattak rajta. Sokkal folyósabb lett, mikor az újaimra nyomom, majdnem lecsorog. Ennél az utoljára vásárolt doboznál tapasztaltam és a hatása sem olyan mint volt. Nekem nagy csalódás ezek után, mert örültem, hogy lett egy jó kis krém ami bevált, és elfogadható áron. Miért kell mindenen változtatni, ha jó? Sajnos többféle terméknél ez a tapasztalatom. Így sajnos csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Niki0215

2018. június 22.

A legszuperebb amit eddig kipróbáltam a szem körüli apró ráncokra...a bőröm dehidratált, és ez leginkább a szem körül látszódik meg..már a 2.ik használat után látványos javulást tapasztaltam, nekem ez csodaszer....simább, szebb a bőröm a szemem körül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

SzLili17

2018. május 31.

Pár hete használom, és szerintem szuper. Minden este, reggel meg ha eszembe jut :D látok változást, tényleg szebb a szemkörnyékem. Már csak az ára miatt is megéri kipróbálni szerintem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

eszteredit

2018. április 24.

Szuper termék, hamar beszívódik, hidratál, kiváló sminkalap és halványítja a karikákat, újra vevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Hecate

2018. március 21.

Kis ideje használom, nem is naponta kétszer és mégis látom, hogy kevésbé mélyek a ráncaim. Ma megyek venni még belőle és rászokom a rendszeresen előírt használatára, mert megéri. Korábban reggel-este rendesen használtam Vichyt, meg külföldről rendelt goji berrys krémet, de semmi javulást nem tapasztaltam. Az Isana Hydro Booster azonban fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Mariann1987

2018. március 11.

Még csak 3. napja használom reggel és este is, és valami csoda. Úgy veszem észre, hogy halványodnak a szemem alatti karikák. Jól hidratál, nagyon pici mennyiség kell csak belőle, mert vizes alapú. Szerintem könnyen beszívódik (bár ha véletlenül többet nyom az ember, akkor tovább tart a bőrbe ütögetés, de ez nem a krém hibája :) ). És sminkelni is lehet rá. Komolyan mondom, mintha frissebb lenne a tekintetem azóta. :) Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Ráadásul akciósan szereztem be. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

szlvfr

2018. február 7.

Most télen annyira kiszáradt a szemem körül, hogy muszáj voltam gyorsan beszerezni valamit, ami lehetőleg illatanyagmentes. Úgy voltam vele, hogy valami olcsóbb, gyors megoldás kell, így esett rá a választásom. Most hogy 2 hete használom, kijelenthetem, hogy az eddigi legjobb szemkörnyékápolóm. Mély rncaim szerencsére nincsenek még, úgyhogy ilyen hatásról nem tudok beszámolni, de nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, puha lesz tőle a szemem bőre. Ja és kb 700 Ft... Szóval 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Trehalose, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.