Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   7 ml + 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   7 ml + 15 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

2-fázisú hajápoló rendszer (1-hajregeneráló 7ml, 2-ápoló 15 ml) a hajfestés vagy szőkítés közben a haj újjáépítésére és védelmére. Ez a hajregeneráló az innovatív technológiának köszönhetően belülről erősíti a hajat. Hajának volument, rugalmasságot és egészséges kinézetet kölcsönöz.

TheNancy07

2019. május 18.

Hm.. Legyen 4 csillag. Hajmosás előtt 1 órát hagytam fent a hajamon, mint pakolás. Hajmosás közben éreztem, hogy sokkal selymesebb a hajam tőle. Végül eldöntöttem, hogy nem rakok hajolajat a hajvégeimre mosás után megnézem milyen. Úgy tűnik jól tartja magát, nem kócolódik olyan brutálisan a hajam (agyon szőkített, törött, mentett festett, kivert csubakka), mintha kihagytam volna ezt a pakolást. Szóval nem rossz, nem rossz, de azért érzem, hogy a hajam száraz, viszont könnyebben fésülhető olaj nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

viewxy

2019. március 8.

Határozottan jobb állapotban maradt a hajam ezzel együtt a szőkítéskor, mint enélkül. Nem egy nagy összeg, de egy nekem a 2. tasakból nem volt elég a hajamra (váll alá érő, viszonylag dús), ezért a saját balzsamommal egészítettem ki. Szerintem máskor is használni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

cattitude

2019. március 4.

szőkítéshez használtam most, ár-érték arányban szerintem rendben van. alapvetően károsodott hajat mostam át szőkítőporos samponos profiplexes pakolássa és nem romlott a hajam állapota. szerintem havonta 1x önmagában is használni fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Betaine, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/