iUNIK

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 5500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2021. március 19.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 5500 Ft

A propolisz (a természet penicillinje) kivonat ásványi anyagokkal, vitaminokkal, aminosavakkal látja el a bőrt, és antibakteriális hatással rendelkezik. A homoktövis kivonat (9,2%-os) a fakó bőr, karikás szem ellenszere. A niacinamid ugyancsak világosítja a sötét karikákat és csökkenti a ráncok láthatóságát. Az idebenon első osztályú antioxidánsként (a C-vitamin erejének 4-szeresével) a ráncok ellen hat és feszesít. A könnyed, friss formula tökéletesen beszívódik a bőrbe. A formula további különlegessége a növényi, természetes tartósítószer!

• Propolis Extract (40.5%)
  • Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (0.2%)

Propolis Extract Water / Aqua Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Extract Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Caprylic/Capric Triglyceride eo Niacinamide h I v Cetyl Ethylhexanoate eo Cetearyl Olivate Betaine h Glycosyl Trehalose Camellia Japonica Seed Oil eo Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Sodium Hyaluronate h 0 0Sodium Acetylated Hyaluronate Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Sorbitan Olivate eu Beta-Glucan a I gy Lactobacillus/Rice Ferment FiltrateLactobacillus/Ginseng Root Ferment FiltrateLactobacillus/Soybean Ferment Extract Saccharomyces/Potato Extract Ferment FiltrateSaccharomyces/Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Ferment FiltrateXanthan Gum ti I eu Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Pentylene Glycol Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Polyglyceryl-10 Laurate eu Polygonum Cuspidatum Root Extract a Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Hydrogenated Starch Hydrolysate h 1,2-Hexanediol ta Hydrogenated Lecithin eu Caprylyl Glycol eo I h Behenyl Alcohol eo I al Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Tromethamine Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Allantoin gy 0 0Disodium EDTA Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil i Ethylhexylglycerin Adenosine gy Hydroxydecyl Ubiquinone a Aspalathus Linearis (Rooibos) Extract Caramel sz Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Yucca Schidigera Root ExtractCommiphora Myrrha (Myrrh) Resin Extract Perilla Frutescens Leaf Extract Copper Tripeptide-1 pep Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Limonene i Linalool i

Ár: 5500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Molli200

2021. március 15.

Az a semmi extra kategória, bár én minden szemkrémmel így vagyok:D
Szeretem, hogy hamar beszívódik és nincs illata, jól hidratál. Egy baja h kukacosodik, ha még valamit rákenek, vagy megdörzsölöm a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Az a semmi extra kategória, bár én minden szemkrémmel így vagyok:D

Makk Zsuzsó

2021. március 10.

Közepes a hidratáló hatása, de ami gond: sajnos sok más kozmetikummal együtt használva kukacosodik, ez pedig sminkelésnél nem jön jól. Amúgy jó lenne, kiadós, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Anna-

2021. január 13.

Kb. 2 hete használom és nagyon megszerettem! Még csak 22 éves vagyok, így igazából csak hidratálás miatt vettem, mert szerencsére sötét karikáim sincsenek nagyon, szóval nem igazán van mit javítani a szemkörnyékemen, de majdnem minden este és reggel kitartóan használom, és nagyon bejött!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

szaszkoj

2020. november 30.

Jó ideje keresem már a tökéletes szemkörnyék ápolót; ez a krém közelít, de mégsem ő lesz a "tökéletes". Maga a krém nagyon kellemes, eleinte kissé ragacsos állagú, de ez hamar felszívódik. Az illata nagyon enyhén nektáron, gondolom, a propolisz miatt, a színe kissé sárgás. Én elég bőkezűen szoktam kenni reggel és este is, a felkenést követő 2-3 órában szuper a hatás, hidratált a szemkörnyékem, de ez a hatás után sajnos nem tart ki, így a nap közepére általában száraznak érzem a bőrt, különösen a szemem alatt :(
Viszont pont emiatt pl. smink alá nagyon jó, mert nem fordulhat elő, hogy a zsírosabb szemkrémen elcsúszkál a smink. Estére viszont nekem kicsit kevés, így továbbra is keresem az igazit.
Általánosságban jó kis kence, semmi extra, de az áráért jó minőségű és nagy adag krémet kapunk, egyedül a hidratálásával nem vagyok teljesen elégedett, azon még dolgozhatna kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

-.Nikii.-

2020. október 24.

Az egész propolisz termékcsaládot használom és nagyon szeretem. Ez a krém lágy, gyengéd, kevés is elég belőle. Én egyelőre megelőzésre használom, úgyhogy a hatását majd később látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Buli

2020. október 23.

Anyukámnak vettem ajándékba, a márka éjszakai maszkjával, nagyon szereti, a szeme körül nagyon szépen hidratálja, de homlokra is keni (illetve oda is ahol úgy érzi, hogy kicsit ráncosabb a terület), én úgy látom kisimultabb, szebb az arca tőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

racheldawes

2020. október 1.

Több, mint két hónapja használom esténként, most tartok kb. a tubus felénél. Elsősorban a szép összetevők és a jó vélemények hatására rendeltem meg. Szerencsére nem igényel extra táplálást a szemem környéke, csak a hidratálás, illetve a kis mimikai vonalak finomítása volt a célom vele. Könnyen beszívódó, krémes állagú, kellemes illatú. Jól puhít és hidratál, de kíváncsi leszek, hogy a hidegebb idő beköszöntével is így látom-e majd. A szem alatti bőrt is feltölti valamennyire, de ez a hatása azért nem annyira látványos; illetve észrevehetően világosítja is a környékét. Összességében meg vagyok vele elégedve, de annyival nem nyújt többet az "átlag" drogériás termékeknél, mint amennyit az ára alapján vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Telihold

Korcsoport: >54
2020. július 3.

Még ilyen szemkrémem sose volt: csinál is valamit abból, amit ígér, és a szememet se bántja. A hónapok óta meglévő puffadást a szemem alól három használat után levitte, és valóban nincs sötét karika sem. Ha még a ráncokkal is kezd valamit hosszabb távon, akkor tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 3.

EcheloNora

2020. május 23.

Fantasztikus szemkrém. 4 hónapja használom. Hidratál, világosítja a karikákat és nem okoz irritációt egyáltalán. Egyszer használtam egy irritált bőrfelületen és elmúlasztotta a pirosságot. Finom illata van (bár nem tartalmaz parfümöt) és ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Mixi

2020. április 28.

A márka propolisz szérumával együtt vásároltam körülbelül egy hónapja. A szemem környéke nagyon száraz volt az utóbbi időben, de ez a termék sokat segített. Kevés is elég belőle, nagyon hamar felszívódik és egyáltalán nem csíp. Volt olyan este, amikor a hidratáló krémem helyett az arcomon is ezt használtam, nyugtatta a kombinált bőrömet és nem okozott semmi problémát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Hydroxydecyl Ubiquinone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin, Adenosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Betaine, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>