Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A Johnson's lefekvés előtti rutinja elősegíti a nyugodt alvást és álomszép bőrt eredményez. Holdvirág aromát tartalmaz, mely nyugtató hatásáról ismert.

lunaticgirl

2013. november 9.

Nagyon finom édeskés nyugtató illata van,átlagosan hidratál.én legutóbb eurós boltban találtam 400 Ft-ért ugyanezt csak tégelyes kiszerelésben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

borntobe

2012. december 14.

Óóó, imádtam az illatát anno, de mostanában már nem látom sajnos. Tényleg olyan szépálmokat-illata volt. Aránylag jól is hidratált. A Johnsons lila babafürdetőjének ugyanilyen illata van, a Dreamy Skin tusfürdője helyett azt vettem, tökéletesen hozza az élményt :)

Update, hozzá illő babalotiont is felfedeztem! Töléletesen pótolja az is a Dreamy Skint, az illata mondjuk kicsit gyengébb, gondolom, mivel babáknak szánták, de így is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

eo

2012. október 23.

Ilyet én is használtam egy időben. Kellemes volt, tényleg nyugtató hatású, de a hatása számomra nem volt kiemelkedő, számomra nem hidratált eléggé. Átlagos, de jónak mondható testápoló. Alkalomadtán újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

somodiedo

2012. október 23.

Volt ilyen testápolóm, imádtam főleg az illatát, de hidratált is megfelelően. Gyártják még ezt a testápolót? Mostanában nem láttam ilyet sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

sziszoka

2012. szeptember 27.

Imádom.Nagyon jó testápoló.Szeretem az illatát.Szúnyogriasztónak is tökéletes.Egyik nyári este mindenkit összecsipkedtek,kivéve engem.:-))))) Ezzel voltam csak bekenve,semmi mással. :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Lulu.20

2012. július 20.

Nagyon tetszik az illata, hamar beszívódik és puha lesz tőle a bőröm. Elalvás előtt nekem mindig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

n_norii.

2012. június 29.

Hamar beszívódik, pedig egy kicsit zsírosabb állagú. A bokám alatt iszonyatos kiszáradt bőr van, de ez sec-perc alatt rendbehozza. Nem tudom, hogy hol lehet kapni, nekem Anyukám kapta, mert a cégük támogatja a munkájukat. Az illata nekem anynira nem jön be, mert nagyon édes, és én a frisebb illatokat szeretem, de ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 29.

Pipacs

2012. június 28.

Finom az illata, jó az állaga, hamar beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Finom az illata, jó az állaga, hamar beszívódik!

liaeverglot

2012. április 22.

Imádom az illatát! Eddig a legjobb illat, bár nem használom nagyon sokat már, mikor kaptam egy szettet belőle, akkor mindig ezzel kenegettem magam, most már csak mikor nagyon fáradt vagyok, de mégsem tudok aludni, kenek egy kicsit a karjaimra, és totál megnyugtat ez az illat :) Amúgy mint testápoló nem a legjobb, sima hagyományosnak mondható, semmi extra, csak a szín és az illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Nessy

2012. április 11.

Nem bírom ki hogy ne írjam le: nekem konkrétan rémálmaim lettek tőle! Amikor megkaptam ajándékba, egy hétig rendszeresen használtam, a hozzá tartozó tusfürdővel zuhanyoztam előtte, élveztem az illatát, bár az állagával nem voltam megelégedve, valahogy nem szívódott be. ÉS minden este rémálmaim voltak! Valahol viccesnek találtam ezt, hogy pont a "szép álom" illat vált ki belőlem ilyen hatást. Feladtam a használatát. Később újra próbálkoztam egy alkalommal, az akkori borzasztó éjszaka teljes visszavonulásra kényszerített ezekkel a termékekkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.