Sensai

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2018. december 7.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló, krémes formula, mely felüdülés a bőrnek, a léleknek és az érzékeknek. Alkalmazza arctisztítás után reggel vagy este heti 1-2-szer. A pakolás után folytassa hidratálással az arcápolást!

juditkaa70

2016. július 30.

Mostan betankoltam egy jó időre a Kanebo Sensai arc-és testápoló kozmetikumaimmal. Tegnap próbáltam ki, a fáradt arcomra. Egy jó 20-25 percet hagytam rajta. Miután lemostam,azt hittem "nem látok jól" . :) Jééééé,mondom magamban ki ez a fiatal pipi.:D Jó genetikával rendelkezem. ;) de azért,a fáradtság nekem is kiül az arcomra. Nagyon szuper maszk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

estraneza

2013. február 7.

Én ezt régebben használtam és nagyon szerettem. Szépen nyugtatja a bőrt. Amit a leginkább szerettem, hogy ha az arctisztítás előtt felraktam, akkor a kozmetikus is mindig megjegyezte, hogy sokkal könnyebben kijönnek a pattik, miteszerek, tehát egy csomó fájdalmat ill. sebet/heget megspóroltam vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

andrea.horvath79

2011. október 27.

A legeslegeslegjobb maszk ! 10 perc után olyan érzés, mintha egy kozmetikai kezelésen lettem volna. Ragyogó bör.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Niacinamide

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.