Kevin Murphy

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. július 20.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Színezett pakolás, mely extra csillogást ad a hajnak. Mikropigmentjei segítenek felfrissíteni és megőrizni a hajszínt két festés között.

4 árnyalatban kapható

Scara

2018. október 18.

Nekem a képen látható Autumn Angel hajpakolás van meg. Még csak 1x használtam, de láthatóan fényesebb és enyhe rózsaszínes-barackos fénye lett a szőkített hajvégeimnek, ahová tettem belőle. A pakolás élénk világos rózsaszín színű és az illata is nagyon finom.
Sajnos az én hajamat szárította, így adok neki még egy esélyt, de ha továbbra is száraznak érzem tőle a hajam, akkor felteszem eladásra.

Upd.: Végül nem került sor a második esélyre és azóta is csak a polcon figyel, így feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

laracroft

2018. szeptember 15.

Érdekes, az én hajamat szinte mindegyik KM zsírosítja, ez még talán a legkevésbé.
A Cool Angel és a Crystal Angel van meg, ebből a kettőből szoktam keverni, ugyanis a Cool Angel önmagában nagyon erősen hamvasít, ha viszont kikeverem a kettőt, az elegyük nagyon szép hamvas fényt ad a hajamnak.
Szeretem, az én hajamat táplálja és fényesíti, balzsam helyett használom, és eddig a legkedvesebb KM termékeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.