Kiehl's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml, 125 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uglyduck, Módosítva: 2018. szeptember 22.

Kiszerelés:   75 ml, 125 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Testápolók

1970-óta a Kiehl's márka ikonikus terméke a Creme de Corps testápoló, ami a Victoria’s Secret modellek kedvence. Gazdag, mégsem zsíros formulájú testápoló a szebb bőrtextúráért. A formula gazdag béta-karotinban, szkvalénben és tápláló olajokban, az extraszáraz bőrt is puhává varázsolja.

oandi55

2020. október 1.

Zseniálisan jó! Borotválkozás után a lábam olyan, mint a sivatag, de ezután mindenfajta feszülés és szárazérzés megszűnik. Az ára elég húzós, de nagyon sokáig elég, és a kis utazókiszerelést használtam 3 hétig. Érdemes volt egy nagyobbra beruháznom, csak úgy kenegetem magamra, ha valahol is száraz a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

domanybeatrix

2020. február 13.

Hogy erre én milyen kíváncsi voltam! És hogy mekkorát csalódtam! :D
Túl sűrű, harcoltam a flakonnal jó sokat. A legjobb talán akkor volt, amikor már csak kevés volt a flakonban, és egy kis vizet öntöttem hozzá, és kicsit folyósabb lett, akkor el is használtam gyorsan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Hogy erre én milyen kíváncsi voltam! És hogy mekkorát csalódtam! :D

madri

2019. július 13.

Nekem ez picit tul sok. Tul zsiros, tul kremes. Jo az illata es jol kenheto, de en a konnyedebb testapolokat szeretem. De az illata es a hatasa amugy szuper, nagyon puha lett tole a borom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Sophia00

2019. június 27.

Nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik, könnyű állagának köszönhetően. Igazán selymes érzetű lesz tőle a bőr és nem zsírosítja azt. Az illata nem tolakodó, nekem tetszik. Feltétlenül újravevős termék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

CeCeDrake

2019. február 22.

Kifejezetten jó termék. Az állaga és az illata tetszik, de nem az a tipikus "luxus" illat. A hidratáló hatása jó, könnyen beszívódik, semmilyen réteget nem hagy.
Lehetséges, hogy valamikor még veszek ilyet, de léteznek hasonló hatású és kedvezőbb árú termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

DiamondStoni

2018. november 19.

Nagyon könnyen felszívódik, nem lesz ragacsos érzetű a bőr utána. Szuperül hidratál is, én egyedül az illatát nem kedvelem, de nagyon enyhe, úgyhogy nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

bobekecske

2018. szeptember 26.

Az árát nem feltétlenül éri meg, nyilván lehet jó testápolót kapni a ennek a töredékéért is, ennyiért pedig sokan inkább valami luxus kinézetű és illatút választanának.
Ugyanakkor számomra az egyik legkellemesebb állagú testápoló, ami még intenzíven hidratál is. Az ennél gazdagabbakat gyakran nem szívja be kellőképpen a bőröm, hiába szárad ki, és sokszor nap közben kellemetlenné válik a viselésük.
Ez a flakonos verzió sokkal könnyebb, mint pl a tégelyes kiszerelésű, habos-illatos verziója, vagy mint a TBS testvajak, viszont sokkal gazdagabb, mint a nagyon híg testápolók. Nekem pont ideális, télen és még nyáron is. A flakon picit kemény, a krém pedig nem túlságosan híg, így a vége felé lehet picit trükközni kell a termék kinyerésével, de azért nem okozott akkora bosszúságot. Ami nekem kimondottan tetszik benne, hogy nincs különösebb illata. Nyaraláson leégett bőrt is tudtam vele kezelni, egyáltalán nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

lulley93

2018. szeptember 22.

Csak mintát próbáltam belőle. Egyáltalán nem éri meg az árát. Az illata elmegy, a hidratáló hatása nem a legjobb. Ha valaki drágább testápolót akar, akkor vegyen a Lushban vagy a TBS-ban, de ne itt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium PCA

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Squalane, Hydrogenated Polyisobutene, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Dimethicone, PPG-5 Pentaerythrityl Ether, PEG-5 Pentaerythrityl Ether, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycine Soja (Soybean) Sterols, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Lecithin, Zea Mays (Corn) Germ Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Lecithin
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, BHT, Butylparaben

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.