Kiehl's

Ár:   $38   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: req, Módosítva: 2018. december 17.

Ár:   $38
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Egészséges fényt adó hidratáló gránátalma kivonattal. Antioxidáns védelmet biztosít.

Ár: 8000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénz
Kiehl's luxus mini csomag
Ár: 7500 , Eladó: kisjulis
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, banki előreutalás esetén postázom, költsége a vevőt terheli

domanybeatrix

2020. február 13.

Nekem száraz a bőröm, mégsem mondanám, hogy ez tetszett. Nagyon-nagyon keveset használtam belőle, de én nem szeretek ennyire ragyogni. :D Smink alá még oké, de magában nekem semmiképpen nem volt jó, és örültem, amikor végre elfogyott, pedig csak egy minim volt belőle.
Azért három pont, mert legalább gondot nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Azért három pont, mert legalább gondot nem okozott.

tara95

2019. október 28.

Nekem is mini van és tökéletesen funkcionál azokon a napokon amikor egy sápadt, élettelen hulla néz rám a tükörből. Soha nem magában használom, hanem összekeverem a hidratálómmal. A kis csillámoknak köszönhetően ad egy ragyogást és kb ennyi minden tudása. Mint primer 5*, mint hidratáló 1.

Összesen használtam 2-3 napig és mára megjelentek az apró kis pattanásszerű hólyagocskák a fejemen. Vagyis nem tetszik neki. Se a kókuszolajszármazék, se a plusz bha nem a legjobb ötlet.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

makosbejgli18

2019. augusztus 18.

Zsiros bőrüeknek nagyon nem ajánlom, főleg nem nappalra - ennek pedig egy indoka van: csillámok. Kis mini csillámokkal van teli. Persze van aki ezt szereti, de a glow-t szerintem manapság nem ezzel kéne elérni (pl C vitamin sokkal tartósabb hatást ér el) és zsirosabb bőrön véleményem szerint nem is ideális ez. Sajna ehhez még hozzá tartozik, hogy felkenés után 1-2 órával már zsirosabb érzet van a bőrün. Ennél ebben az árkategóriában sokkal jobbak vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Sophia00

2019. június 27.

Kiehl's PIXIBOX-ban volt, így lehetőségem volt megismerni ezt a szuper terméket. Nem zsírosodik tőle a bőröm, elfedi az apróbb bőrhibákat, szép csillámos lesz tőle az arc. Smink nélkül és sminkre is tökéletesen alkalmazható, az arccsontra kenve highlighterként igazi nyári hatású lesz tőle a sminkünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

degubaba

2019. május 27.

Mintaként ismerkedtem meg vele pár hónapja. Tényleg ragyog az arcom a használat után, jó magában vagy rásminkelve is hasznàlható. Nagyon szeretem! Update: több hét után is pozitív a véleményem, a melegebb időben sem zsírosodik a bőröm tőle. Nem kell belőle sok, így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Zsuzsi216

2019. március 26.

Kis mintát próbáltam, ami elég sokáig elég volt.
Nagyon tetszik egyébként. Elsőre picit többet raktam az arcomra és nehezen szívódott be, de utána belőttem a mennyiséget és szuper volt. Nyom nélkül és gyorsan beszívódott. Nagyon kellemes viselet és egy szép kis ragyogást ad az arcomnak. Jó alapja volt az alapozómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Kis mintát próbáltam, ami elég sokáig elég volt.

CeCeDrake

2019. február 22.

Egyáltalán nem jött be.
Amikor egész arcra használtam, izzadt tőle a bőröm és piros pöttyök jelentek meg tőle.
BB krém fölé, mint highlighter fog elfogyni.
Nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Egyáltalán nem jött be.
BB krém fölé, mint highlighter fog elfogyni.
Nekem pénzkidobás volt.

mujerconfused

2018. december 30.

Bronzos színű, gyorsan beszívódó krém, apró, szinte láthatatlan csillámokkal. Nem ad színt az arcnak, tényleg csak egy pici ragyogást, szóval lehet rá sminkelni gond nélkül, hidratál de nem egy must-have darab. Talán egy kicsit már túl erős, gyümölcsös illata van. - pixi minta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propanediol

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.