Kryolan

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

A dermacolor család új, folyékony állagú camouflage alapozója. Időjárás álló és gazdag E-vitaminban. Vigyünk fel a kezünkkel vagy szivaccsal egy réteget, hagyjuk megszáradni, majd vigyünk fel még egy réteget a tökéletes fedés elérésére. Nincs szükség utána fixáló púderre.

jubileum

2019. július 20.

Baromi jól fed, és bőrre kenve jól építhető, a felület olyan utána mintha nem lenne rajta semmi, vagy cska nagyon vékony alapozó, miközben brutális vakolatról is lehet szó. Kamerán gyönyörű, márvány bőr hatás, nekem régi foltok vannak meg pattanások után, tehát nem durva bőrhiba, pattanásokat eddig a krémessel fedtem, ezt még nem volt alkalmam kipróbálni rajtuk, de a foltokat szépen fedi, és közelről sem feltétlen lehet emgmondani hogy ott van, tartós is, naptejre jól felmegy. Az árával nekem nincs problémám, olyan másfélszer annyi mint egy rossmanban vett alapozó, (5600 Ft, nem tudom mi ez a 7500, amit itt ír) és sokkal jobb, persze főleg kamera elé használom, nem utcára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

lysza1985

2015. június 4.

Nekem nagy csalódás, pláne a supracolor vagy a camouflage krém után. Gondoltam folyékony állapotban jobban eldolgozható, elég drága is volt, oké talán a színnel is mellényúltam, de nekem semennyire nem fed, tök darabos és foltos, majdhogynem kuka lesz belőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.