Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet feltöltötte: babika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Korrektor errőségben fedő alapozó súlyos bőrproblémák eltüntetésére.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: lendvairenata
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Oroszlány, fizetés: Foxpost, posta megoldható előreutalás esetén

Megababa

2019. november 10.

Nagyon erősen fed és ha megtanulod hasznàlni hàlàs kelléke a bőrhibàk eltakaràsànak. Szem alatt hasznàltam nagyon sokaig a sotet karikakra. Egy kis utantolto csomag rengeteg ideig eleg mert nagyon keves kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

marthabay

2019. május 27.

Nagyon szeretem a terméket, nagyon erősen fed és nagyon tartós is. A mindennapokra nem ajánlom, hiszen nem is arra a célra lett kitalálva, viszont menyasszonyoknak, fotózásra tökéletes. Aki pedig mégis otthoni használatra vette, az spatulával szedjen ki kis mennyiséget a kezére, utána pedig vizes szivaccsal oszlassa szét az arcon, ha csak rákened az arcra, elég nehéz vele dolgozni és maszkhatása is lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Annacska25

2018. december 6.

Kizárólag professzionális felhasználásra jó, hétköznapokra szerintem túl erős. Korrektorozásra, hibaeltüntetésre nagyon jó. Nagyon erősen fed, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

agiagi

2018. április 19.

Ebből van egy pattanás eltüntető árnyalatom. Tényleg csodát tesz, nem marad ott az a szokásos "látszik, hogy bekentem, de világosabb is, mint a környezete, meg élettelen-piroskásabb is" folt. Gondolom egyrészt amiatt, mert ebből végre a megfelelő árnyalatot használom, másrészt meg úgy fed, mint nekem eddig semmi korábban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

adrimolnar

2017. augusztus 30.

A korrektor, ami megmentette az önbizalmam :D ezzel tudnám jellemezni. Amikor kiderült hogy vitiligo-m, azaz pigmenthiányom van a szemeim körül, akkor kétségbeesetten kerestem valamit ami elfedi. A bőrgyógyászom ajánlotta ezt a korrektort, eleinte nem voltunk kibékülve mert nehéz volt használni, túl sűrű/nem lehet kenni/stb. Mostanra már napi szinten használom több mint három éve, semmilyen kiütést vagy egyéb problémát nem okozott, egy időben kiszáradt alatta a szemhéjam, és hámlani kezdett, azután álltam rá a szemkörnyékápolók használatára és azóta semmilyen problémám nincs.
Melegítéssel (leheléssel, hajszárítóval) eszméletlen fedést lehet vele elérni, sokkal könnyebben kenhető :)
Imádom benne hogy nyáron is megbízható, sem az izzadás, sem a szauna, sem a fürdés nem tudja leszedni :)
Nagybetűs IMÁDOM! :) Ha nincs nálam véletlen, képes vagyok szívrohamot kapni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nagybetűs IMÁDOM! :) Ha nincs nálam véletlen, képes vagyok szívrohamot kapni :D

danyadi77

2017. június 17.

Májfoltokra használok egy érdekes, kissé szürkés színt, az Ó utcai üzletben segítettek kiválasztani az árnyalatot. Alapozó alá használom, könnyű eldolgozni, ugyanakkor fedése is van. Szerintem totál el lehetne vele tüntetni a foltot, de picit természetesebb hatásra szoktam törekedni. Arra figyelni kell, hogy utána úgy dolgozzam el az alapozót, hogy a korrektort ne szedjem le. Sokáig elég, és elég baráti ára is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

AligatorBaby

2016. szeptember 1.

Nekem nagyon nem jött be, elég fújtós viselet és a nyanyás parfüm szaga szintén nagyon nem jött be, szerencsére csak ilyen kis mintajellegűt vettem belőle, mert sokan ódákat zengenek róla, de szerintem már vannak a piacon ennél sokkal jobb camouflage krémek is, pl a catrice camouflage sokkal jobb véleményem szerint... Lepúderezés után is kicsit ragacsos érzete van, nyáron meg mintha fulladna alatta a bőröm. Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

pimpa

2016. május 18.

Szerintem az "alapozó" elnevezéssel ellentétben ez korrektor. Csak szem alá és bőrhibákra használom ha szükséges. Én két színt keverve használok, és tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez. Sajnos a szemem alatti bőr genetikailag sötétebb, úgyhogy akkor is karikás a szemem ha nagyon kipihent vagyok (bár ilyen régen nem volt :) ). Ezzel végre nem látszom zombi-bagolynak. És ilyen kis felületen szépen, természetesen - és nagyon erősen - fed. Egész arcra nem használnám, ahhoz túl zsíros, nem is hiszem hogy kellemes lenne.
Pár óra elteltével kicsit átüt a sötétebb bőrszín, de nem vészes. Bár az is tény hogy rápúderezni nem szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Bzselyke

2016. május 12.

Nekem a kedvenc korrektorom!!! Sajnos van mit takargatni vele, de tökéletesen bevált! Ha épp szebb a bőröm, és nem is használok alapozót, csak pár pici hibára ezt, úgyis tökéletes. Ráadásul soha, semmit nem rontott a bőröm állapotán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

csokissex

2016. március 23.

Amilyen drága annyira nem is jó. Szerencsére mostmár vannak olcsóbbak is a kínálatban. Ez is olyan márka, mint a többi lengyel vagy más európai márka, csak drágább. Minőségben pedig nem is olyan jó. Nekem a StarGazer márka ugyan ilyen palettája sokkal jobban bevált. Ez valahogy elcsúszkál és annyira a fedése sem jó, még porral fixálva sem. Mostanában kezdek rájönni, hogy a kryolan csak azért ennyire "jó-nak" mondott, mert eddig csak ebből lehetett választani. A színei egyébként nem rosszak, de az árához képest a fasorban sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Cetyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Petrolatum, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Oleth-10, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Oleth-10
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 12085, CI 12085, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Red 6 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, FD&C Red 40, Yellow 6 Lake / CI 15985, Ferric Ferrocyanide, Red 22 Lake / CI 45380, CI 42090, Red 27 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Ci 11680, CI 77120, CI 74160, CI 73015, CI 58000, CI 74260, Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: BHT

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.