Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. június 29.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

DermaColor Light - Alapozók
Hatóanyagainak köszönhetően biztosítja a bőr ápolását és diszkrét megjelenését. Professzionális használatra is ajánlott.16 féle színárnyalatban kapható Kiszerelés: 15gr tükrös tégyelyben, vagy 3,5 g palettához

(Az összetevő lista végén található színező anyagok színfüggően kerülnek egy-egy árnyalatba, az utolsó fix összetevő a parfüm.)

nagyorsolya78

2014. augusztus 7.

A "sima" Dermacolorhoz képest jóval könnyebben kezelhető, lágyabb állagú, de ujjal azért nem eldolgozható. Lehet vékonyan is kenni a megfelelő ecsettel, tartós fixáló spray nélkül is. Izzadást jól bírja, persze fegyelmezetten nem szabad alkarral arcot törölni... :)
Nem olyan fényes mint az Ultra vagy a Supracolor, normál bőrön nem csillog. Mindennapokra valóban nem a legjobb, de a különleges eseményekhez illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

mstindigo

2013. június 21.

A barátnőm esküvői sminkjéhez szerettünk volna venni egy megbízható alapozót. Bemettünk a Kryolan sminkboltba, ha az eladót lehetne pontozni, nálam 10 csillag lenne, annyira kedves és profi volt. :) Eredetileg a supracolort akartam, de azt mondta, inkább ezt válasszam, mert könnyedebb, és jobb ebben a melegben. Segített színt választani, nagyon sok árnyalatban (találn 12) kapható. Végül a barátnőm megajándékozott engem is eggyel, mert volt a nagyon világos bőrömhöz tökéletesen passzoló árnyalat. Ezt külön ki szeretném emelni, mert még soha nem találtam tökéletes árnyalatú alapozót, így egy jó ideje bőszínhez oxidálódó koreai bb-t használtam, ami jó, de alkalmakra nagyon klassz egy alapozó. Szóval akinek nem az átlagba tartozik a bőrének az árnyalata, mindenképp érdemes itt próbálkozni.
Van belőle palettába való mini, 3,5 grammos kiszerelés 1200 Ft-ért, ami nagyon megéri.
A termékről: masszív, zsíros formula, első ránézésre camouflage-ra hajazó alapozó. Szivaccsal vittem fel, és jól működött így. Nagyszerűen építhető, fel lehet vinni vékonyan is, de a legsötétebb szem alatt karikákat, pattikat, pattihegeket, májfoltot, szóval bármit elfed korrektor nélkül is. Nem vagyok profi sminkes, mégis nagyon könnyen tudtam használni. Korrektorként ezerszer jobb bármely korrektornál, amit eddig próbáltam. Teljes arcra is jól működik egyébként, egész vékonyan is fel lehet vinni. A barátnőm normál arcbőrén tökéletes volt, a májfoltokkal, szem alatt karikákkal is megbírkózott, nagyon szép lett a végeredmény, le voltunk nyűgözve. :) Transzparens púderral fixálni kell, Alverde transzparenst használtam. Kontúrozás, pirosítás után gyakorlatilag új arcot kapott, mindketten csak bámultunk, hogy ekkora különbséget el lehet érni. Tényleg hihetetlenül jó egy ilyen profi alapozó. :)
Alapként tettem fel Bioderma Spot 50 faktoros fényvédőt, mivel májfoltos, valamint saját készítésű könnyed, hyaluronsavas arckrémet, és végül egy pórusösszehúzót, így tényleg gyönyörű lett a végeredmény, érdemes előkészíteni a bőrt.
Nekem zsírosabb a bőröm, főleg ebben a melegben, rajtam fényesebb lett a végeredmény, pedig hidratálót nem is használtam. A Kryolannak van mattító transzparens púdere is, sztem rajtam azzal jobban működne, de összességében így is elégedett voltam. Ráadásul minkfixáló folyadék nélkül, 40 fokos hőségben is egész tartós volt, 5 órával később még mindig vállalható volt.
Ahhoz képest, hogy ez egy profi sminktermék, és nem ápolásra való, az INCI is egészen rendben van. A nagy kiszerelése 4500 ft körül van, a kicsi 1200 Ft, szóval mint egy Max Factor vagy egy L'Oreal, de ez össze sem hasonlítható egy drogériás termékkel, klasszisokkal jobb. Le vagyok nyűgözve. :) Mindennapokra én nem használnám, a BB-mnek szebb az INCI-je, de korrektornak ezt fogom, és szuper, hogy van mihez nyúlnom, ha fontos eseményre megyek. :) Sztem a kis kiszerelés is egy évre elég lesz így. Jó sokat írtam, sorry, de tényleg szuper ez a cucc. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Cetyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Trihydroxystearin, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate , Petrolatum, Silica Dimethyl Silylate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Eugenol, Amyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Yellow 6 Lake / CI 15985, Ferric Ferrocyanide, Red 21 / CI 45380, Red 21 / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 42090, Red 27 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, CI 77120, CI 74160, CI 73015, CI 58000, Black 2 / CI 77266

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.