Kryolan

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 ml, 8 ml, 30 ml és 55 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kryolan City   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gracecelestil, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   4 ml, 8 ml, 30 ml és 55 ml
Lelőhely:   Kryolan City

Klasszikus, évtizedek óta bevált krémalapozó és színező, melynek kifejezetten erős fedőhatása van. A színpadi sminkként használt alapozó, utcára is viselhető. Finom, lágy krémességének köszönhetően a vékony alapozás egyik kelléke is lehet. Színskálája a bőrszínektől kezdve, a színező színeken keresztül a fémes csillogásig, mindenféle variációban megtalálható.

Normajean

2019. július 31.

Sajnos nem nyújtotta be a hozzá fűzött reményeket. Inkább közepes, mint erős fedésűnek mondanám. Bár lehet, hogy több rétegben jobban érvényesülne..Számomra meg sem közelíti a Catrice HD liquide alapozóját...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

petoandika

2019. július 1.

Alapozónak nem igazán tudom elképzelni, mert nagyon nehéz állaga van.

Viszont bőrhibákra korrektorként hibátlan, mivel nagyon pigmentált, egy kevés is elég belőle. Pattanásra, az utáni hegekre, pirosságra. Egy próbát szerintem mindenképp megér, a felvitt mennyiségre tényleg figyelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Alapozónak nem igazán tudom elképzelni, mert nagyon nehéz állaga van.

csokiseszter

2019. január 21.

Rendelni nem merek az árnyalat miatt, de sehol sem jön szembe. Színpadra használnám, egyszer csak megszerzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

neptuniie

2017. november 18.

Egy éve használom, ha nem is mindig napi szinten, de elég rendszeresen.
Nagyon szeretem, iszonyú jó a fedése, a szárazabb, vízhiányos bőrömön kellemes egész nap az állaga, nem mozog, nem üt át.
Logikusan, a lehető legvékonyabban teszem fel, úgy is bőven elég. Akár korrektornak, önmagában is megfelelő.
Eddig semmilyen problémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 18.

Egy éve használom, ha nem is mindig napi szinten, de elég rendszeresen.
Eddig semmilyen problémát nem okozott.

rekusk0105

2017. május 17.

Esküvőre készülök menyasszonyként idén júniusban és muszáj volt egy B tervet kigondolnom, ha esetleg nem fog tetszeni a próbasmink, vagy ha nem lesz annyira tartós, legyen vmi a kistáskában. Egyik ismerősöm használta és merészeltem belőle rendelni. :) Fedése tökéletes, a bőrhibáimat eltünteti, már rengetegszer használtam, amióta megvan és ez a legjobb alapozó eddig mit valaha használtam. :) Egyedüli hibája, hogy nem annyira tartós, kopik. De mivel én parfümben is naponta többször fújkálok, ha látom kopik és olyanom van picit teszek még fel belőle. De fixálóval ezt ki lehet váltani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Hegyipatak

2017. február 13.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem fed egységesen, foltos, olyan darabosan fed. Próbáltam vékonyabban, vastagabban, de sehogy sem szép. Inkább olyan mint a játékboltokban kapható halloween sminkek. Nagy csalódás. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

sleeping

2016. december 26.

Csodás alapozó, ami olyan erős, hogy még a tetoválásokat is elfedi. Munkahelyen, TV-ben használtam, nagyon jó, a Kryolan alapozóval együtt használva nagyon sokáig tart, lényegében mindig csak azért mostam le, mert már mentem aludni, nem azért, mert elkenődött vagy már nem fedett jól. Nem szabad elfelejteni, hogy ez profi alapozó, ami mindennapos használatra szerintem kicsit sok, de pl. esküvőre, vagy bármilyen olyan alkalomra, ahol sokáig jól kell kinézni, a lehető legjobb választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

Fatyolfelho

2016. szeptember 21.

Amíg csúnya volt a bőröm, sok bőrhibával, addig ez az alapozó volt az egyik kedvencem a Kryolan Ultra alapozóval együtt. Mindennapi használatra jó, tökéletes a fedése és a tartóssága. Sokáig kitart, a 30ml-es kiszerelés majdnem 3 évig elég volt a másik 15ml alapozóval együtt használva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Kardosalfi

2016. augusztus 12.

A legszuperebb alapozó,amit valaha használtam.Már évek óta napi szinten használom,és sem miteszerem,sem pattanásom nem lett tőle.Sajnos elég pigmentfoltos a bőröm,de ez az alapozó nagyon jó, elfedi.Nedves szivaccsal szoktam felvinni,nagyon természetes hatást kelt.Lépten-nyomon ismerősök,idegenek megállítanak,hogy milyen alapozót használok,hogy ennyire szép a bőröm.Porpúdert szoktam tenni rá,így egész nap tart.Igez,a csillogást egy idő után sajna ez sem akadályozza meg a nagy meleben,de legalább nem kenődik el.Egyszerűen rászoktam,nem tudok lemondani róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Matilda

2016. július 1.

Fedőképessége verhetetlen, de nem szép a bőrön sajnos, nem véletlenül színházi smink. Én kis kiszerelésben ajánlom korrektornak vagy kontúrozáshoz, de alapozónak nagyon sok és fullasztó viselet a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Lanolin Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Paraffin, Petrolatum, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hexyl Laurate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Palmitate, Lanolin Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, CI 12085, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, FD&C Red 40, CI 42090, Carmine / CI 75470, Yellow 6 Lake / CI 15985, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77400, CI 77400, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.