Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Fubuki, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Lolita

2015. október 29.

A használata szerintem nem olyan könnyű, tekintve, hogy az ecset nagyon sok festéket visz fel, úgyhogy minden használat előtt megküzdök azzal, hogy megfelelő mennyiség maradjon az ecseten. Kicsit lassan is szárad szerintem. Viszont gyönyörű matt fekete, nagyon tartós, sminklemosáskor is alig jön le. Nem a kedvenc tusom, de ilyen áron egy kiemelkedő darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Odrienn

2013. november 9.

Az egyik kedvenc szemhéjtusom,szép matt fekete lesz a végeredmény,könnyen kezelhető az ecsete (ami azért nem egy hátrány :D),és nagyon tartós (persze jó szemhéjalapozóval sokat dobhatunk rajta).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

tbrigit

2013. március 30.

Ebben az árkategóriában a legjobb szemhéjtus szerintem, sokat végigpróbáltam, ezzel lehet a legszebben dolgozni, nagyon vékony, és vastagabb vonalak tekintetében is, és egész nap tartós marad. Mindössze 2500 ft, nagyon megéri az árát, és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

Fubuki

2013. február 15.

Egy jó szemhéjalapozóval egész nap bírja.Az elején sokat bénáztam,nem kentem elég szemhéjalapozót a bőrömre és szétfolyt a farkinca....De mióta orvosoltam a problémát,tökéletes :).Fürdés közben alig tudom lemosni,úgyhogy tényleg nagyon tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.