L.O.V

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

• Innovatív és modern szájfény, ahol az ápoló olaj találkozik a színnel, hogy elegáns, csillogó végeredményt és természetes ragyogást nyújtson.
  • Értékes tsubaki olajat és E-vitamint tartalmaz.

10 féle árnyalatban kapható

Ár: 1499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

rekav11

2019. január 11.

Nem rossz, de a NYC-t jobban szeretem, szerettem, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Nem rossz, de a NYC-t jobban szeretem, szerettem, ezért csak 4 csillag.

nesszeszer

2018. október 19.

Sziasztok! én is 5* adok neki, mert nagyon szép fénye van és elegáns szájfény. picit ragacsos, de nagyon szerethető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 19.

Stelly02

2018. március 24.

Ajándékba kaptam az egyik barátnőmtől és őszintén szólva az elején szkeptikus voltam ezzel a szájfénnyel kapcsolatban mert olyan gagyi hatást keltett és maga a márka sem izgatott túlságosan, szóval magamtól soha nem vettem volna meg, ami nagy hiba lett volna. Először is nem ragad és nagyon jó érzés amikor a számon van. De olyan szinten hogy még a barátnőm is beleszeretett aki gyűlöli a szájfényeket. Másodszor, imádom a színét, tökéletes mindennapokra. Tartósnak nem mondanám de mégiscsak egy szájfényről beszélünk nem egy folyékony rúzsról. Szerintem teljesen megéri az árát talán még újra is veszem 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate