L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. május 24.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Ez a természetes eredetű hidratáló hatóanyagokban gazdag, bársonyos krém táplálja és puhává teszi a kezeket, felidézve a vibráló Arlésienne illatát: egy csokor rózsát, illatos ibolyát és sáfrányt.

Ez az illat az elegáns és kecses Arles-i nőt – az Arlésienne-t – testesíti meg, három virág nőies találkozásával. Meghatározhatatlan és misztikus, különleges illatát még sokáig érezni…

Grasse-i rózsa-, illatos ibolya- és Provence-i sáfránykivonatból készült.

Vanília

2017. május 2.

Barátnőmnek köszönhetően mintát kaptam három L'occitane kézkrémből és ez volt a legkevésbé kellemes illatú. A hatása véleményem szerint ugyanaz mindegyiknek, legalábbis én nemigen tapasztalok különbséget, de ennek émelyítően "túlsok" illata van. Sűrű, túlparfümözött, olyan mint ízélményben egy túlcukrozott sütemény. Én konkrétan lemostam a kezemről, nem tudom elhasználni. Barátnőm azt mondta, hogy nagyi szekrényét kinyitva érez hasonlót az ember, olyan ódivatú édes, gejl buké. Csodálkozva olvastam a sok jó véleményt az illatáról, de ez is azt bizonyítja, hogy ízlések pofonok:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 2.

zahraa

2017. április 4.

Sajnalom hogy ezt a regit mar nem gyartjak, a parfumjet imadtam :(
Kezkremje sem rossz, elsore nem adta vissza az Arlesienne illatat, erosen szaraz kezeket nem hidratal, ez inkabb megelozesnek jo. :) A cserepesebb borre a shea vajat talaltak ki.
Az INCI egy resze egy kicsit aggaszto..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Sajnalom hogy ezt a regit mar nem gyartjak, a parfumjet imadtam :(
Az INCI egy resze egy kicsit aggaszto..

babyface

2017. április 2.

az alleeban végül sikerült beszereznem ezt a kis cukiságot. :) mostanában 30 ml-es kézkrémeket tesztelek, mert megcsömörlöttem, hogy a 75ml-es kiszerelések gyakran még egy évig is a táskám alján senyvednek... az illata isteni finom virágos leginkább a rózsát lehet belőle kiérezni, hatásban nem sokban különbözik a márka ikonikus shea vajas kézkrémétől. egynek jó de sajnos amennyire kerestem kutattam, egy picit csalódás számomra. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

relaj

2017. január 17.

Szerintem az egyik legfinomabb illatú L'occinate kézkrém, ami ráadásul még ápol is. A barátom is nagyon szereti az illatát, használata után extra sok kézcsókot szoktam kapni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

juditkaa70

2017. január 17.

2015 karácsonyára kaptam ajándékba Münchenből díszdobozban a L'OCCITANE ARLÉSIENNE termékcsaládot, Mennyei illata van,és nagyon sokáig érezhető a bőrőn. Felemelő érzés,amikor csak úgy áradt rólam ez a különleges illat! :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 17.

anita0828

2016. június 13.

Az egyik legfinomabb illatú kézkrém a világon! Imádom az illatát, pillanatokon belül beszívódik és nincs ragacsos érzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

novak.v

2016. január 27.

Sokat vaciláltam mielőtt megvettem. Többször üres kézzel jöttem ki a boltból, mert bevallom sokalltam az árát, de aztán ezen túllendültem mert nem hagyott nyugodni a dolog és rögtön kettőt vettem, ezáltal tudtam kedvezményesen venni még két másikból 10 ml-es kiszerelést, és ekkor elkezdődött a tesztelés :) Nekem az egyik kedvencem ő és Amande :) A mandulás változatnál testesebb az állaga. Engem is parfümre emlékeztet az illata, ami sokáig érezhető a bőrömön. Akik nem kedvelik a cukormázas illatokat, ezt szeretni fogják. Ha csak a hidratáltságát pontoznám hármast adnék neki, de mivel valóban, érzhetően minőségi termék és figyelmbe veszem kissé túlározott árát, így összességében, igazságosan négy csillag. Tavaszra és őszre bőven elég nekem a hidratálása. Kis luxus a mindennapokra. Biztosan újra fogom venni, de csak ha már végigpróbáltam mindet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Captainblonde

2015. december 4.

Imádom az illatát, exkluzív :) Hamar beszívódik, egyetlen negatívum hogy ebben a száraz hideg időben naponta többször is kell hasznélni, így viszont nagyon hamar elfogy :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

piroslili

2015. november 18.

Nagyon-nagyon jó. Nem ragad annyira, mint a shea vajas, nappalra tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

Nagyon-nagyon jó. Nem ragad annyira, mint a shea vajas, nappalra tökéletes :)

Kamillavirag

2015. november 9.

Barátnőmnek vettem meg, de én is gyakran kapok belőle ;)
Annyira finom és erős az illata olyan mintha parfüm lenne és nagyon jól hidratál. Nagyon szuper kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

Barátnőmnek vettem meg, de én is gyakran kapok belőle ;)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.