Best of Beauty 2019

L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ornithogalum, Módosítva: 2011. március 8.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Shea vajban gazdag tápláló összetevőivel a testápoló gyorsan felszívódik, ragyogó fényt kölcsönözve a bőrnek. A bőr hidratált és nőiesen finom virágillatú lesz.

1200/db - L’Occitane Cherry Blossom Shimmering Lotion
Ár: 1200 , Eladó: Nomchy
Állapot: Új, Helyszín: Szigetmonostor, fizetés: Posta előre utalás után vagy személyes átvétel Pesten előre megbeszélés után.
annakovacs1

2019. június 26.

Nekem sok az illat és a csillám, de egyébként az állaga jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Nekem sok az illat és a csillám, de egyébként az állaga jó.

vkata96

2018. december 28.

Nulla hidratáló hatás, mű illat, káros összetevők, horribilis ár. Ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg. A csillámok szépek benne, kb ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Lanett

2018. december 28.

Hidratáló hatást egyáltalán nem éreztem a használatát követően. Az illata nekem először olyan volt, mintha egy cukrozott cseresznyebefőtt ömlött volna rám. Aztán idővel kellemessé alakult, majdnem egész nap éreztem magamon. Örülök, hogy kipróbálhattam, de biztos nem venném meg teljes áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Diuska85

2018. november 14.

Nem a legjobb hidratáló, de az illata isteni és nagyon szép lesz a bőr a csillámoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

ilovebeauty

2018. július 11.

Az ár-érték arány elismerem, hogy nem a legjobb, de annyira finom az illata és olyan diszkréten lesz csillogós tőle a bőröm! Nagyon szeretem, pláne nyáron! Olyan sokan meg is kérdezik, hogy mi ez a finom illat körülöttem!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Timitami

2018. április 26.

Itt a KM-en tettem szert egy utazó kiszerelésre belőle, hogy jó áron kipróbálhassam, mert kíváncsi voltam rá. Engem jól ápol, legalábbis tavasszal. Az illata fura felkenéskor, van benne valami cefre jelleg, de ez elillan, és a bőrön már csak egy finom, közepesen intenzív illat marad - ezt már kedvelem. Azt a bizonyos csillogást csak - mondhatni - nagyítóval veszem észre, de sebaj. Kellemes tőle a bőr, szépen és könnyen beszívódik ez a lotion. Érdekes a halvány rózsaszín színe. Azt még nem döntöttem el, hogy a nagy kiszerelést megveszem-e, mert ára az van neki, de nem mondom, hogy nem. Ha ajándékba kapnám, örülnék neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

cirboja

2016. december 28.

Az illata fantasztikus, a textúrája is nagyon rendben van, de azok a csillámok nekem nagyon nem jönnek be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

nyuszita

2016. október 7.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, amiért nagyon hálás vagyok. Kellemes kis nyár végi, ősz eleji testápoló finom illattal és egészen apró csillámokkal. Inkább testápoló tej állagú, mint testvaj, szóval a nagyon száraz bőrre a nagy hidegben kevés lenne. Gyorsan beszívódik és az illata sokáig érződik. Jó, hogy látszik, mennyi van még a flakonban, viszont a vége felé kicsit nehézkes kinyerni belőle a krémet a kemény műanyagból. A benne található sok parfüm miatt nem hiszem, hogy magamtól megvenném, de ettől függetlenül egy szuper és különleges ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Szofi

2016. január 24.

Ajándékba kaptam kis csomagban. Az illata jó, de a hidratálása nulla, szóval nálam funkcióját is vesztette a krém. Én nem rajongok a csillámokért sem, de hát egy shimmering lotion nyilván csillog. Legfeljebb alkalmakra fogom használni, egyébként szerintem semmi értelme az egész terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

mrita87

2015. augusztus 4.

Ez a legborzasztóbb és egyben legdrágább testápoló, amit valaha használtam. Nem szívódik be, hanem apró barabokban lejön a bőrömről. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Sorbitol, Sodium PCA, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.