L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. július 11.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

A Shea vajban és E vitaminban gazdag krém táplálja, védi és javítja a bőrt. A kezek hidratáltak és a Grasse-i, marokkói, bolgár és török rózsák friss illatfelhőjébe burkoltak lesznek.

Boriskajuliska

2018. február 3.

A férjem ha nincs más ötlete, besétál az egyik L'OCCITANE üzletbe és vásárol ezt azt, így sosem lő mellé. Az egyik ilyen alkalommal "rábeszélték" egy komplett kézkrém sorozatra, aminek ez is tagja volt. Intenzív tiszta rózsa illat, a kéz bőrét szinte kivasalja. Én mindegyiket szeretem, bármelyik variációhoz írhattam volna ezt a véleményt, nem értek egyet azzal hogy egy 500.- forintos krém is tudja ezt. Picit drága, de még a megfizethető kategória

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 3.

Elkofen

2016. június 14.

Igazi, természetes és nagyon intenzív rózsaillata van. Ténylegesen olyan az illata mint, amikor a kertben megszagolsz egy rózsát, szóval nem mű. Rózsarajongóknak mesés lehet, de én magamon nem szeretem. Nagyon könnyű krém, ami gyorsan beszívódik. A rózsaszag szuper tartós és szinte alig lemosható.
A nagyon száraz bőrrel már nem tud mi kezdeni. A hidratálása nekem kevés, különösen ha házimunkát végzek, vagy sokat mosogatok. Ez nem egy gazdagon ápoló krém, de egynek megteszi, ha nem zavarja az embert a magas ár. Oké, ez egy luxuskozmetikum, de hidratáló hatása nem különb, mint egy sokkal olcsóbb átlagos kézkrémnek. Akkor meg minek annyi pénzt kiadni rá?...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

miramiruska_18

2015. november 25.

Nekem bevált! Egyszerűen imádom, az illata pedig mesés. Amellett, hogy valóban a luxus érzését nyújtja, csodát művel a kezeimmel! Nem tudom miben rejlik a titka, de a hyaluronsavas, argánolajos kézkrémemet is lepipálja. Még az ára sem tud elrettenteni tőle. Biztos vagyok benne, hogy egy hosszú barátság lesz a miénk. Míg a beszüntetés el nem választ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

vfejes

2015. június 15.

A sziámim szörnyen utálja. :-)))) Viccesnek tartottam, mikor először rohant el sértődötten, de tényleg gyűlöli. Amúgy nagyon szereti a parfüm illatot, télen vanília illatú, tiszta ruha szagú... fél óra, mire megbékél, mivel velem alszik, ez igen komplikált (éjszaka kenem fel). Személy szerint szeretném, de tényleg túl erős az illata, olaj körömágyra pedig kell mellé

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

andiriri

2014. február 16.

Igazi luxuskrém, nagyon finom, igazi rózsa illata van. Gyorsan beszívódik, viszont nekem a hidratálása kevés. Nem javít a bőröm szárazságán, inkább csak szinten tartja, védi a további száradástól. Ettől függetlenül mindig veszek, napközbeni gyors használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

_ca_

2013. november 29.

A "klasszikus" L'Occitane kézkrém szerintem hatékonyabb, de ez is gyorsan beszívódik, az illata pedig nem túl feltűnő és nagyon kellemes. Nem tökéletes, de azért szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Maryetta

2013. július 11.

Szerintem nagyon sokáig érezni az illatát, ami egyszerűen isteni egész nap csak szagolgatnám, bekrémezem a kezem és mindenki agyon dícsér milyen jó illatom van , azonkívűl nagyon jól ápol, sokkal jobban tetszik mint a shea vajas, kellemes textúra és nem kell belőle sokat használni *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

katacita

2013. április 22.

Ajándékba kaptam a krémet, de sajna képtelen vagyok elviselni az illatát magamon. Ráadásul rendkívül hivalkodó, erős rózsaillata van, lemosni sem lehet (próbáltam, higgyétek el..).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Alice83

2012. december 29.

Nagyon kellemes kis krém..az illata mesés, tényleg az a rózsa illat ami nem anyukás, hanem klasszikus..a krém maga elég folyékony, legalábbis én azt hittem h sűrűbb..jól felszívódik, de sajnos hidratáló hatása nem különbözik az olcsóbb társaitól..ára is magas, így azoknak ajánlom akik a táskában szeretnének egy kis luxuskozmetikumot tartani..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

guccigirl

2012. december 28.

Oh, úgy érzem, nálam ez A KÉZKRÉM. Imádom az illatát, a legtermészetesebb rózsaillat, amit valaha szagoltam. Először mennyiség szempontjából túllőttem a célon, de nagyon hamar beszívódott, teljesen maradéktalanul. Mikor elkezdtem használni, nem volt nagyon száraz a kezem, de nem is engedi kiszáradni. Azt nem tudom, hogy akinek eleve száraz, azt mennyire hozza helyre, vagy csak megelőzésként ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.