L'Occitane

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Ez a shea vajjal és E vitaminnal dúsított könnyű krém segít táplálni, puhává varázsolni és megvédeni kezeit, miközben körmeit is erősíti. Bőrét finoman bevonja a Rose et Reines bársonyos és virágos illata, amely a grasse-i, a bolgár, a marokkói és a török rózsák kivonatát ötvözi a Haute-Provence-i rózsakivonattal.

A Roses et Reines kollekció hideg abszorbcióval kinyert rózsakivonatot használ, mely hagyományos eljárást a L'Occitane kutatócsoportja tette innovatívvá. A legfrissebb rózsaszirmokat olajba mártják, hogy így telítődjön a rózsa természetes illatával gyümölcsösebb illatot eredményezve.

szeliger

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, elsősorban az illata miatt. Nem titok, hogy bizonyos parfümök mellé időnként kifejezetten ezt a krémet választom, ha picit több rózsát szeretnék kiérezni az illatfelhőből. A kézkrém illata ugyanis tényleg elég intenzív, még a kezek közel méteres távolságából is jól érezhető. Tavasztól őszig a hidratáló, bőrpuhító hatásával is elégedett vagyok, a kicsit könnyedebb állaga kényelmes, gyorsan beszívódik. Alapdarab, egy kis tubus mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

sunnyrann

2018. április 18.

Szerintem L'occitane termékek túl vannak dicsérve. Nagyon drágák és az összetevőik sem a legjobbak. Gyakorlatilag 70 %-t a termékeknek kipróbáltam barátaim segítségével. Ez a kézkrém kellemes illatú, könnyebben beszívódik, mint a sheavajas. Ápol? Őszintén lányok, ezt az ápolást egy olcsóbb kézkrémmel is elérhetjük. Persze a csomagolása cuki, de szerintem csak a márkát fizetjük meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

3356

2018. április 12.

L'occitane kézkrémek közül a kedvenc illatom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

L'occitane kézkrémek közül a kedvenc illatom

bbrilona

2017. augusztus 23.

Főleg az illatáért vettem meg már többször is. Szeretem vele éjszakára bekenni a kezem és így illatfelhőben elaludni. Az ápoló hatása egyébként nem jobb, mint egy olcsóbb kézkrémé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Juuice

2017. május 13.

Kellemes kézkrém, nagyon szépen rendbe teszi a száraz bőrt és nem hagy zsíros utóérzetet. Az illatával meg kellett eleinte barátkoznom, de végül sikerült. Picike is eleg belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

CKNYL

2017. március 24.

Nagyon jó kézkrém. Először kicsit zsírosnak tűnik, de gyorsan beszívódik, és nem marad utána zsíros érzet, csak puha, hidratált bőr. Emiatt munkahelyen is kiválóan használható, nem kell órákat várni egy krémezés után, hogy megfoghass valamit. Az illata erős és tartós, de nekem ez tetszik, így azzal nincs bajom. Annál inkább az árával, mert bár tényleg elég belőle kis mennnyiség, azért arányaiban még így is a drágább kategória.
Gondolkodtam, hogy az ár miatt leveszek egy csillagot, de tényleg annyira jó, hogy nem, legyen csak 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

KuliKali

2017. február 4.

A kézkrém ami megszerettette velem a kézkrémeket. Mert hogy utáltam őket,de most legalább már elviselem.Sőt ezt kimondottan szeretem. Kicsit nehéz,zsíros az állaga,de a legjobban beszívódó kézkrém amit valaha használtam. Nagyon gyors,nagyon intenzív. Az illata nem tetszett az elején,de kezdem megszokni és megszeretni. Nálam ő a táskába dobálós,mindenkinek kölcsönadós kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

diafazekas

2017. január 25.

Ajándékba kaptam, ráadásul férfitől, de nagyon jól választott. Kevés is elég így nem fogy gyorsan, plusz nagyon hatásos. Az illata picit erős, de még így is a legjobb amit valaha próbáltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

e.m.e.s.e

2017. január 19.

A hatása hasonlóan jó, mint a klasszikus shea vajas testvéréé, de miután bekenem vele a kezemet, az illata miatt menekülök saját magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

erynis

2016. október 30.

A hatása kiváló, gyorsan beszívódik, de az illata nekem túl sok. Alapvetően az egyik legjobb kézkrém, amit eddig használtam, bár a legdrágább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.