L'Occitane

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Az összetört verbénalevelek finoman radírozzák a bőrt fürdés, illetve tusolás közben. Teljesen növényi tisztító alapja nem szárítja ki a bőrt. Gazdag és krémes szappan könnyed citrusillattal.

umpalumpa

2022. április 10.

Szeretem a cég szappanjait. Ezt a verbénásat általában ajándékba szoktam kapni, magamnak nem venném meg, csak az olcsóbb kategóriásakat vettem eddig, most már keresek más alternatívát, mert annyira elszálltak az áraik.
Szóval ez a szappan finom, nem tolakodó illatú, nem szárít fürdésnél sem és ami minden L'Occitane szappant jellemez, pengevékonyra lehet használni, jóformán teljesen elfogy az utolsó cseppig. Ebben nem annyira kedvelem a dörzsis darabokat, de túlélhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 10.

dorqaap

2020. március 31.

A karácsonyi dobozukban jutottam hozzá, amúgy drágának találom és nem venném meg. Nekem szárította a kezemet, és az illatát sem igazán szerettem. Engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

nicolekitti

2019. október 14.

Szerintem még a tavalyi adventi kalendáriumban jutottam hozzá. Nem szoktam szappannal fürdeni, ezért betettem kézmosó szappannak. (igaz nagy luxus, de már nem akatam tartogatni)
Meglepődtem, hogy vannak benne kis radírozó "szemcsék", az illata intenzíven citrusos. Nem szárítja a bőrt, igazi kényeztetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

Tiziana

2019. augusztus 20.

Rájöttem, nagyon sok múlik azon milyen a VÍZ minősége, amivel a piperéket használom.
A Bpesti klóros vízzel ez a szappan szárít...egy másik helyen ahol a vizet lágyították, remekül
működött, normálisan hidratált volt a bőröm.Az illata fennséges, nagyon szeretem az egész Verbena
kollekciót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

kollekciót!

Irudi

2019. augusztus 16.

Egyik családtagom külföldön volt, a szállodában ez volt bekészítve pipereként.
Ő nem ismerte a márkát, de annyira tetszett neki a szappan illata, hogy a második "példányt" elhozta nekem ajándékba. :)
Én persze felsikkantottam az örömtől, amikor megláttam, hogy mi is ez, és alig vártam, hogy kipróbálhassam.
Testre nem használom (ahhoz túl kicsinek találtam), kézmosó szappanként fogyasztom.
Nagyon finom az illata, de egy kicsit szárítja a bőrömet (mint minden szappan).

Nagyon örültem neki, nagyon finom illata van, de újravenni szerintem nem fogom, ahhoz sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Egyik családtagom külföldön volt, a szállodában ez volt bekészítve pipereként.
Nagyon finom az illata, de egy kicsit szárítja a bőrömet (mint minden szappan).

Alaya

2019. május 26.

Alapvetően nem szeretem a szappanokat, de ez a termék már csak az illatával megvett kilóra! Ha lehetne éjjel-nappal magammal hordanám, és szagolgatnám. Egyébként nem szárít, elég sokáig érzem az illatát használat után a kezemen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

julcsa95

2018. december 10.

Még a Loccitane-os Pixiboxban jutottam hozzá. Szerintem utazáshoz tökéletes, én arra használtam el. Kb egy hétig tartott ki nekem kézmosásra használva, de hozzá kell tennem én nagyon gyakran mosom a kezem. Nagyon jó volt használni, nem irritálta az ekcémás kezem, a növénydarabkák sem voltak karcosak benne. Kellemes tisztaságérzetet nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

angie91

2018. december 10.

Nagyon kellemes, dekoratív szappan. Jól habzik, szeretem használni, viszont a méretét túl kicsinek találom, sokkal kényelmesebb lenne használni,ha nagyobb lenne, illetve az illata nagyon finom, de használat közben már nem annyira intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

herczegno33

2018. november 19.

Nem szárít, kifejezetten puhává teszi a bőrömet. Zuhanyzáskor, alkalmankènt használom. Ami negatívum, hogy nehèz volt beszerezni, ès az ára magas. Egy szappannak nem rossz. Aki kifejezetten gyógynövènyeset keres annak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

csokibeka

2018. október 28.

Kellemes visszafogott illata van, nem fogy gyorsan. Kicsit szárít és nem habzik-szerettem használni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.