L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

A L’Oreal Paris Color Riche és a Balmain Paris limitált kollekciója

A 12 új árnyalatból álló Color Riche kollekciót a Balmain Paris divatház kreatív igazgatójával, Olivier Rousteing-gel karöltve készítette a sminkmárka, mely a high fashion és az elérhető szépség ötvözésével egyszerűen elképesztőre sikerült.

„A L´Oréal Paris és a Balmain ugyanazt vallják a nőiességről, közös céljuk a nők támogatása és különféle lehetőséget nyújtani a hölgyeknek az önkifejezéshez. Az együttműködéssel ez az elképzelés még kézzelfoghatóbbá válik minden nő számára a világon.” – nyilatkozta Olivier.

Ár: 2500 , Eladó: nicollette
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetés banki átutalással, postai úton küldöm
Ár: 2500 Ft , Eladó: Zsofi0417
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen/Budapest, fizetés: Postán/ személyes átvétellel
darkoadrienn

2019. március 16.

Update: én végül úgy döntöttem, adok még egy csillagot neki. Az egyik kedvenc rúzsom lett, méghozzá a színe miatt. Ilyen árnyalatot nem találok más drogériás márka kinálatában, és ez szerintem különösen jól illik a furcsa bőrszínemhez. Szájceruzázott ajakápolós szájra kenem, így kényelmes viselet.
---

Átlagos rúzs túlárazva. Hál istennek nem teljes áron vettem meg! Nagyon sajnálnám érte a pénzt.
Müllerben próbáltam először, és a Confession árnyalat teljesen megfogott. Nagyon nehezen találok egyébként megfelelő színű rúzst, mert túl sárgás a bőröm, így a rózsaszínek nem állnak jól, viszont nagyon világos, így a barnás árnyalatok sem. Szóval a színt eltalálták, ez nagyon jól áll, és erősen pigmentált is, de!
Szájceruza nélkül szerintem nehéz felkenni, mert nagyon krémes, puha az állaga (a Max Factor 'Brown n nude' szájceruzája szuperül illik a Confessionhöz amúgy). Matt a finise, és naaagggyyooon szárít. Nem túl kényelmes viselet, ezért mindig alá vagy fölé kell szájápolóznom, így viszont elveszik a mattsága. Mondjuk ez nem zavarna, de így még kevésbé tartós, mint egyébként. Szóval ennyi. Ha kérdeznék, nem ajánlanám. Így hogy már megvan, azért elhasználom, szerintem gyorsan el is fog fogyni, amennyit utána kell kenni... :D

darkoadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

---

mujerconfused

2019. február 16.

Én is duplán leárazva hoztam el az Urban Safari árnyalatot és most már tudom, hogy a világos nude rúzsok szörnyen mutatnak rajtam :D az illata nagyon furi viszont egész kellemes viselni, majd ha nem lesz jobb dolgom keresek hozzá egy sminket amivel hordható is lesz.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

CandyAndi

2019. január 31.

999 Ft-ra leértékelve vettem meg a DM-ben, gondoltam ennyit megér. Korábban is szemezgettem vele, végül a csomagolása győzött meg, meg a tény, hogy nagy rúzs fan vagyok, ez a kollekció sem hiányozhatott a gyűjteményemből. Az Urban Safari és a Confidence árnyalatokban sikerült beszereznem 1-1 darabot. Alapból világos a bőröm, így lehet, hogy nem ezek a legtökéletesebb színek a számomra, de ennyi pénzért nem tudtam otthagyni őket. Nagyon kényelmes viselet mindkét rúzs, nyáron szerintem szívesen használom majd őket.

CandyAndi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

PetraM93

2019. január 29.

A Confession árnyalat van meg, nagyon szeretem kicsit nude-os, matt barackszín.Elsőre beleszerettem ebbe a színbe. Szerintem szépen építgethető, az illata kicsit púderes kellemes. Aláhidratálás nélkül is nagyon kellemes viselet, nem szárít. Az evést, ivást sajnos nem bírja ki teljesen viszont 5 másodperc alatt újra kenhető. Szeretem :)

PetraM93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Lina14

2018. december 28.

én a confession árnyalatot vettem, ami egy szép barackos nude
nagyon kényelmes matt, szépen pigmentált, egész tartós, az illata olyan testápolós, de nem zavaró
nekem mondjuk ezt egy pár olcsóbb rúzsom is tudja, de nem bántam meg hogy megvettem
update: megvettem leárazva a confidence árnyalatot, ami gyakorlatilag egy arany-pezshgő árnyalatú topper. kellemes fényű, viszont lemosáskor mindenhol ott van.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

én a confession árnyalatot vettem, ami egy szép barackos nude

Carson32

2018. december 18.

Már hónapok óta nézegettem a DM-ben, aztán Glamour-napokon rászántam magam arra, hogy vegyek egyet és még milyen jól jártam. Éppen fél áron adták és a kuponnak kb.: 1000 forintért jutottam hozzá! A "Confidence" árnyalatot vittem haza.
A csomagolása nagyon szép és elegáns. Magának a rúzsnak érdekes illata van. Nagyon szép ez a szín is, gondolkodok még egy másik szín megvásárlásán is!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

nyuszo

2018. december 12.

Beleszerettem a csomagolásába....!!!
Urban Safari jött velem haza....
Első olyan rúzsom, amit valóban szívesen viselek!!!

Up! Arcpirosítóként is megállja a helyét!
A minap hirtelen ötlettől vezérelve őt kentem az arcomra jobb híján...Éppen nem volt semmi más kéznél, és szerettem volna egy kis színt vinni a sápadt, natúr (sminkmentes) arcomra.
Vesztenivalóm nem lévén felkentem, és hát egyből beleszerettem!
Üde, természetes hatású, enyhén szaténos fényű pírt képez...
Fantasztikus az állaga, jól eldolgozható, tartós, nem fénylik, nincs tele csillámokkal!!!
Imádom!
Azóta is használom napi szinten....
Most ő a kis kedvencem!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

Beleszerettem a csomagolásába....!!!
Urban Safari jött velem haza....
Első olyan rúzsom, amit valóban szívesen viselek!!!

Up! Arcpirosítóként is megállja a helyét!
Vesztenivalóm nem lévén felkentem, és hát egyből beleszerettem!
Üde, természetes hatású, enyhén szaténos fényű pírt képez...
Imádom!
Azóta is használom napi szinten....
Most ő a kis kedvencem!

Makk Zsuzsó

2018. november 26.

Confession árnyalat. Kicsit sötétebbnek, élénkebbnek gondoltam a képek alapján, de mindegy, így is tetszik. Kedves, üde barackos szín. Hétköznapokra, nude sminkhez tökéletes. Közepesen tartós, krémes, nem szárít, finom az illata. A csomagolása gagyi, az enyém pl. sorjás. Akciósan vettem, teljes árat nem biztos, hogy megér.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

BiankaBici

2018. november 19.

Szeretem, jó színe van. Tartossága nem 10/10-es, de nem is sorolnám a gagyi kategóriába.

BiankaBici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

HontiAgi

2018. november 12.

UPDATE: Eltört a tövénél. ELTÖRT. Szerencsére nem teljesen ki a tokból, de egyszercsak azt vettem észre, hogy lötyög, pedig pont az a típus vagyok aki épphogy hozzáérinti a rúzst a szájához, mert nem szeretem a túl határozott kontúrt a saját pontatlan szájformám miatt. Egy ilyen árkategóriás rúzs nekem ilyet ne merjen csinálni. Ha nem imádnám a színét most még pipább lennék.

Szintén Glamour napos-féláras szerzemény volt számomra a Confession árnyalat. A szín maga gyönyörű, igazi "my lips but better". A rúzs textúrája nagyon könnyed, krémes és könnyen siklik az ajkakon, a fentlétét pedig nem is lehet nagyon észrevenni, nekem szárítani se szárít. Egyenletesen, de azért mondjuk kopik, a péksüti-evést még bírja de az ivással nekem kevésbé vannak jóban. Viszont; az illata szerintem fura... mintha nem tudták volna eldönteni, hogy a kellemes krémes high-end illatvonalat akarják-e neki adni vagy az édes-cukrosat így a kettőnek egy határozottan érdekes keveréke lett a végeredmény. A másik dolog, ami engem zavar, az az, hogy hamár a Balmain nevével tuningolják az egészet, akkor legyenek már kicsit igényesebbek a csomagolással is. Gagyi műanyag, a felirat nem középen van és nem találtam olyan darabot amelyiknek ne lett volna megfolyva a felső csücskében a festék. Táskába dobva kopik is. Sokadik szempont, tudom, de hamár luxusbeütésűnek akarják eladni a terméket akkor az nézzen is ki úgy. Így féláron persze megéri, viszont az eredeti ár szerintem drogériás viszonylatokhoz képest kicsit horror.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Tridecyl Trimellitate, Hydrogenated Jojoba Oil, Isostearyl Isostearate, Isohexadecane, Aluminum Hydroxide, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Illatanyagok: Geraniol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Methyl 2-Octynoate, Propyl Gallate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 7 Lake / CI 15850, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.