L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. március 13.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

A L’Oreal Paris Color Riche és a Balmain Paris limitált kollekciója

A 12 új árnyalatból álló Color Riche kollekciót a Balmain Paris divatház kreatív igazgatójával, Olivier Rousteing-gel karöltve készítette a sminkmárka, mely a high fashion és az elérhető szépség ötvözésével egyszerűen elképesztőre sikerült.

„A L´Oréal Paris és a Balmain ugyanazt vallják a nőiességről, közös céljuk a nők támogatása és különféle lehetőséget nyújtani a hölgyeknek az önkifejezéshez. Az együttműködéssel ez az elképzelés még kézzelfoghatóbbá válik minden nő számára a világon.” – nyilatkozta Olivier.

Ár: 2500 , Eladó: nicollette
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetés banki átutalással, postai úton küldöm
Ár: 2900.- , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Nagykanizsa , fizetés: Utalás után postazom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nyuszo

2018. augusztus 25.

Beleszerettem a csomagolásába....!!!
Urban Safari jött velem haza....
Első olyan rúzsom, amit valóban szívesen viselek!!!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Beleszerettem a csomagolásába....!!!
Urban Safari jött velem haza....
Első olyan rúzsom, amit valóban szívesen viselek!!!

Agnes09

2018. július 28.

Akciósan vettem meg. Confidence árnyalatot. Inkább a balzsam, hidratáló hatása miatt vettem meg, de a a rúzs színe árnyalatai is szép natúr szín és arany csillogós. Mindennapokra, nappali sminkhez tökéletes, mert mégis van rúzs az ember száján, de nem erős hivalkodó és szép csillogós fényt és színt ad. Tartós. hidratál puhán tarja az ajkat.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Edoria

2018. július 1.

Én leginkább a csomagolás miatt vettem meg, de ugyanolyan műanyag, mint a többi rúzs csomagolása. Pedig ha egy ekkora márka ház adja a nevét valamihez, azt gondolnám, hogy kicsit igényesebb lesz. A Confession árnyalatba szerettem bele a képek alapján. Jól pigmentált rúzs, az illata borzasztó, és a tartossága is gyenge. Elfogom használni, de inkább vettem volna Mac rúzst egy kicsivel több pénzért. 🤷‍♀️

Edoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

HEva

2018. június 13.

Csak 3 csillag lenne ha nem akciósan vettem volna. Nem is értem, hogy egy ilyen híres divatház miért adja a nevét ilyen gagyi termékhez. Borzalmas a kivitelezés. A L'oreal rúzsok illatától egyébként falra mászok, de most ezt hagyjuk mert az én butaságom, hogy ennek ellenére megvettem.
Igazából a Domination színe fogott meg. Kevés vörös áll nekem jól, de ahogy ezt felkentem beleszerettem. Gondolom a tartósság árnyalat függő, nekem ez az ivást simán kibírja annak ellenére, hogy nem tartós rúzs. Nem szárít, mert nem szárad teljesen mattra.

HEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

HontiAgi

2018. június 3.

Szintén Glamour napos-féláras szerzemény volt számomra a Confession árnyalat. A szín maga gyönyörű, igazi "my lips but better". A rúzs textúrája nagyon könnyed, krémes és könnyen siklik az ajkakon, a fentlétét pedig nem is lehet nagyon észrevenni, nekem szárítani se szárít. Egyenletesen, de azért mondjuk kopik, a péksüti-evést még bírja de az ivással nekem kevésbé vannak jóban. Viszont; az illata szerintem fura... mintha nem tudták volna eldönteni, hogy a kellemes krémes high-end illatvonalat akarják-e neki adni vagy az édes-cukrosat így a kettőnek egy határozottan érdekes keveréke lett a végeredmény. A másik dolog, ami engem zavar, az az, hogy hamár a Balmain nevével tuningolják az egészet, akkor legyenek már kicsit igényesebbek a csomagolással is. Gagyi műanyag, a felirat nem középen van és nem találtam olyan darabot amelyiknek ne lett volna megfolyva a felső csücskében a festék. Táskába dobva kopik is. Sokadik szempont, tudom, de hamár luxusbeütésűnek akarják eladni a terméket akkor az nézzen is ki úgy. Így féláron persze megéri, viszont az eredeti ár szerintem drogériás viszonylatokhoz képest kicsit horror.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

darkoadrienn

2018. június 1.

Átlagos rúzs túlárazva. Hál istennek nem teljes áron vettem meg! Nagyon sajnálnám érte a pénzt.
Müllerben próbáltam először, és a Confession árnyalat teljesen megfogott. Nagyon nehezen találok egyébként megfelelő színű rúzst, mert túl sárgás a bőröm, így a rózsaszínek nem állnak jól, viszont nagyon világos, így a barnás árnyalatok sem. Szóval a színt eltalálták, ez nagyon jól áll, és erősen pigmentált is, de!
Szájceruza nélkül szerintem nehéz felkenni, mert nagyon krémes, puha az állaga (a Max Factor 'Brown n nude' szájceruzája szuperül illik a Confessionhöz amúgy). Matt a finise, és naaagggyyooon szárít. Nem túl kényelmes viselet, ezért mindig alá vagy fölé kell szájápolóznom, így viszont elveszik a mattsága. Mondjuk ez nem zavarna, de így még kevésbé tartós, mint egyébként. Szóval ennyi. Ha kérdeznék, nem ajánlanám. Így hogy már megvan, azért elhasználom, szerintem gyorsan el is fog fogyni, amennyit utána kell kenni... :D

darkoadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

FruzsiLiptak

2018. május 30.

Szeretem. Több árnyalatot is beszereztem de a domination a kedvencem. Jól pigmentált, tartós, kényelmes.

FruzsiLiptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Ad-Namah

2018. május 24.

Féláron megvettem a Domination és a Confidence árnyalatokat, mindkettő nagyon szép, csak egyik sem tartós. Ennyit tud egy 800 ftos drogériás matt rúzs is, lehet nem ilyen szín intenzitással, de akkor sem 4300 ft-ba kerül.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

aukszflora

2018. május 24.

Én is a Confession árnyalatban vettem meg a rúzst, ami egy nagyon szép hétköznapi barackos nude árnyalat, mint már többen is írták. Szerintem ez lett a kollekció egyik leginkább hordható színe. A szín nagyon szép, a rúzs textúrája a szokásos, szépen felvihető, viszonylag tartós, az illata is a megszokott L'Oreal rúzs illat. A csomagolással azonban én is nagyon elégedetlen vagyok, szörnyű a festés és a műanyag minősége sem a legjobb. Ha már luxusmárkával kooperálva készült, erre azért többet is adhattak volna. Távolról szép, de közelről kiábrándító.

aukszflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Lina14

2018. május 11.

én a confession árnyalatot vettem, ami egy szép barackos nude
nagyon kényelmes matt, szépen pigmentált, egész tartós, az illata olyan testápolós, de nem zavaró
nekem mondjuk ezt egy pár olcsóbb rúzsom is tudja, de nem bántam meg hogy megvettem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

én a confession árnyalatot vettem, ami egy szép barackos nude