KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. március 13.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

A L’Oreal Paris Color Riche és a Balmain Paris limitált kollekciója

A 12 új árnyalatból álló Color Riche kollekciót a Balmain Paris divatház kreatív igazgatójával, Olivier Rousteing-gel karöltve készítette a sminkmárka, mely a high fashion és az elérhető szépség ötvözésével egyszerűen elképesztőre sikerült.

„A L´Oréal Paris és a Balmain ugyanazt vallják a nőiességről, közös céljuk a nők támogatása és különféle lehetőséget nyújtani a hölgyeknek az önkifejezéshez. Az együttműködéssel ez az elképzelés még kézzelfoghatóbbá válik minden nő számára a világon.” – nyilatkozta Olivier.

Ár: 2500 , Eladó: nicollette
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetés banki átutalással, postai úton küldöm
Ár: 2900.- , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Nagykanizsa , fizetés: Utalás után postazom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kitty9526

2018. április 26.

Megszokott L'Oréal minőség. 1-2 L'Oréal rúzsom van, mert pl egy olcsóbb NYX matt kibírja majdnem egész nap, szóval korlátozottan vagyok megelégedve a márka rúzsaival. Egyébként kellemes, krémes az állaga, nem túl tartós, de nagyon szeretem és a csomagolás sem utolsó, ami számomra hozzá tartozik az élményhez. Teljes áron nem, de kuponnal mindenképp megéri beszerezni, ha megtalálja az ember a színét :)

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

HontiAgi

2018. április 20.

Szintén Glamour napos-féláras szerzemény volt számomra a Confession árnyalat. A szín maga gyönyörű, igazi "my lips but better". A rúzs textúrája nagyon könnyed, krémes és könnyen siklik az ajkakon, a fentlétét pedig nem is lehet nagyon észrevenni, nekem szárítani se szárít. Egyenletesen, de azért mondjuk kopik, a péksüti-evést még bírja de az ivással nekem kevésbé vannak jóban. Viszont; az illata szerintem fura... mintha nem tudták volna eldönteni, hogy a kellemes krémes high-end illatvonalat akarják-e neki adni vagy az édes-cukrosat így a kettőnek egy határozottan érdekes keveréke lett a végeredmény. A másik dolog, ami engem zavar, az az, hogy hamár a Balmain nevével tuningolják az egészet, akkor legyenek már kicsit igényesebbek a csomagolással is. Gagyi műanyag, a felirat nem középen van és nem találtam olyan darabot amelyiknek ne lett volna megfolyva a felső csücskében a festék. Sokadig szempont, tudom, de hamár luxusbeütésűnek akarják eladni a terméket akkor az nézzen is ki úgy. Így féláron persze megéri, viszont az eredeti ár szerintem drogériás viszonylatokhoz képest kicsit horror.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Blackxentric

2018. április 19.

Domination árnyalatot szereztem meg glamour napokon. A színe nagyon szép, kézen swatcholva az állaga is jó volt. Mikor a számra vittem fel olyannyira siklott, hogy kicsúszott a számról. Nehezen tudtam szépen feltenni, de sikerült és megérte. Bő tíz órát volt rajtam, közben ettem, ittam és minimálisan, egyenletesen kopott. Az eredeti árát azonban szerintem nem éri meg és a nehézkes felvitel miatt négy csillag.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

bachmankrisztina

2018. április 17.

4 szinben van meg, szerintem megszokott L’oreal minoseg :) a csomagolasat egyszeruen imadom :) ❤️

bachmankrisztina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

roniela

2018. április 16.

Urban Safari: hozza a szokásos L'Oreal "minőséget", nem éri meg megvenni, csak azért mert valóban szuper gyönyörű lett a csomagolása. Nem fogja be rendesen a számat. Viszont ha nem eszem, akkor egészen tartós. Hmmm... erős 2 csillag.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

dorkaww

2018. április 12.

Megszokott krémes, lágy textúra egy kis luxusba csomagolva. L'oreal rúzsai azok amikben nem csalódtam még soha.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

kiru07

2018. április 12.

Féláron vettem a confession árnyalatot. A fivert kerestem de sajnos azt a színt nem találtam :(. Megvagok elégedve tetszik a színe ,szép matt kicsit szárít nem annyira szépen kopik de evés után is fent marad. ( Ha valaki tudja hol lehet kapni a fivert az lécci dobjon egy üzit :) )

kiru07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Diaaa

2018. április 11.

most vettem féláron DM-ben a confession árnyalatot, nekem nagyon bejön :) nagyon szép a szín, nem szárít, ha nem eszek akkor sokáig fen marad...az ivást bírja az evést nemnagyon...

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

zsalexa

2018. március 24.

Hétköznapokra: Urban Safari. A tartóssága nem az igazi, de ha rajtam van, úgyis egész nap nézegetem-kenegetem, emiatt nem vonok le pontok. A színei gyönyörűek, a design is el lett találva, a márványos textúra elég ütős. Rúzsimádóknak (mint én :D) megér egy próbát, de az ára drogériás termékhez képest nem túl pénztárcabarát.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Sheila

2018. március 23.

Confidence árnyalatban szereztem be, csakis kizárólag a különleges volta miatt, és mert ez a szín tűnt nekem a leginkább hordhatónak közülük.
Nagyon halvány barackos nude árnyalat, apró rose gold csillámokkal, nekem minden jöhet ami rose gold :-)
A csomagolás gyönyörű, ez nem kétséges. Amit szeretek benne: a visszafogott arany csillogás, erőseb szemfestéssel jól mutat ez a halvány aranyló nude szín, tükör nélkül is bárhol felkenhető árnyalat, és bónusz pont hogy nem szárít.
A többi színtől nem voltam elájulva, nekem ezek nem állnak jól és hétköznapra egyébként sem vetném be őket. Kivétel talán még az Urban Safari, de azt már nem veszem meg, elég ebből egy is.
Összességében nem kihagyhatatlan vétel, de azért mégis egy különleges darab, amihez szívesen nyúlok sminkeléskor, egy kis luxus feeling.
Meg lehet lenni nélküle, de azért szép. :-) Nem bántam meg.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Meg lehet lenni nélküle, de azért szép. :-) Nem bántam meg.