L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

A L’Oreal Paris Color Riche és a Balmain Paris limitált kollekciója

A 12 új árnyalatból álló Color Riche kollekciót a Balmain Paris divatház kreatív igazgatójával, Olivier Rousteing-gel karöltve készítette a sminkmárka, mely a high fashion és az elérhető szépség ötvözésével egyszerűen elképesztőre sikerült.

„A L´Oréal Paris és a Balmain ugyanazt vallják a nőiességről, közös céljuk a nők támogatása és különféle lehetőséget nyújtani a hölgyeknek az önkifejezéshez. Az együttműködéssel ez az elképzelés még kézzelfoghatóbbá válik minden nő számára a világon.” – nyilatkozta Olivier.

Ár: 1800 postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után posta
2000,-Ft szállítással: L’Oreal Paris Color Riche X Balmain Paris Rúzs "Confession"
Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 2000,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: 2-3 alkalommal használt, fertőtlenítve küldöm, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként illetve Foxpost automatába küldöm

Naspoja

2020. június 2.

Én is egy ezresért szereztem be 2 árnyalatot, a Confidence, és Confessiont. Nagyon ütős cucc.
A rózsaszínes verzió, a kis arany csillámokkal nagyon boldoggá tett, olyan 20 éve volt a Niveanak egy hasonlója színben és illatban. Nyárra egészen remek lesz: csak egy kis diszkrét csillogás. A nude árnyalat is nagyont eltalált, nem is kell mellé más smink már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

allitse19

2020. május 13.

Akciósan vettem a DM-ben egy halvány rózsaszín árnyalatot,arany mikropigmentekkel. Eredeti áron nem venném meg, de egy 1000 Ft-ot teljesen megért. Egy idő után azért kopik, nem szárít, hétköznapra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Yeticica

2020. január 9.

Itt vettem meg a Confessions arnyalatot - es megszerettem, a szine tokeletes, pont ezt kerestem. My lips bit better, az en jofajta sargas tonusu bőrömhoz.
Viszont szarit es sajna kidobja a szamon a rnacokat, bar gondolom minden matt ruzs igy viselkedik. Kopik, bar nem.veszesen, es en nem.hordok egesz nap ruzst, ha meg muszaj, akkor utana tudok igazitani.
Teljesen aron nem.erne meg, szerintem nem annyira csodaszer minosegu.
Igy negyes, hiszen eg, jol pigmentalt, abszolut kihasznalhato, kellemes ruzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Teljesen aron nem.erne meg, szerintem nem annyira csodaszer minosegu.
Igy negyes, hiszen eg, jol pigmentalt, abszolut kihasznalhato, kellemes ruzs.

Fannnya

2019. november 15.

Nagyon megkedveltem. A Domination nevű, klasszikus piros árnyalat van meg, még nyáron vettem akciósan. Kifejezetten jól pigmentált és elég tartós. Néha újra kell persze kenni, de alapvetően rajta marad a számon, még evés-ivás után is. Az egyetlen ok, amiért csak 4-es, hogy kissé kenődik, emiatt oda kell figyelni rá, nem olyan, mint a lerobbanthatatlan folyékony rúzsok, viszont nem is száírt annyira, éppen ezért mostanában sokszor választom ezt azok helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Nairam

2019. augusztus 23.

3 árnyalatot vásároltam belőle,999 forintért szerintem bőven megérte! Nekem alapból a világosabb rúzsok állnak jól, a Confidence egyszerűen mesés az ajkakon,aranyos csillámló,de nem hivalkodóan!
Viszont a Confession számomra sötét hússzínű,ami bevallom,nem annyira tetszik,illetve nem volt hasonló színű rúzsom sem,így hozzá kell szoknom,adok neki lehetőséget! Nem túl tartós,de nem is kopik le egy pohár ital után,illetve egyenletesen kopik. Én nem éreztem,hogy szárítana,bár alapból rendben vannak az ajkaim! Teljes áron azért nem venném meg,maximum csak a Confidense árnyalatot.Összességében megvagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

virumiru

2019. augusztus 9.

nekem az urban safari árnyalat van meg. a színt annyira nem találtam el, így nem sokat hordom. amúgy kényelmes viselni, nem szárít és szépen terül az ajkakon:) tartósság terén nem kell tőle sokat várni. azért 4*, mert a csomagolás gyönyörű, de iszonyú gagyi:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

kakaska

2019. május 29.

Nekem megvan az összes hordható árnyalat. Kényelmes viselet, de nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nekem megvan az összes hordható árnyalat. Kényelmes viselet, de nem túl tartós.

TamaraS

2019. május 20.

A confidence nevű árnyalatot vettem meg és mesésen mutat világos színű, rózsaszínes, barackos árnyalatú matt rúzsokra felkenve. Kényelmes hordani és nagyon szépen mutat napfényben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

svivko

2019. március 25.

999 Ft-ért vettem a DM-ben édesanyámnak a So Sahara árnyalatot. Imádja. Örülök, hogy sikerült egy bontatlan, kifogástalan állapotút találnom a polcokon, és hogy ilyen selymes, erősen pigmentált a textúrája. De nagyon furi és számomra használhatatlan színekben van. :) Anyától megy az 5*, teljesen odáig meg vissza van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

darkoadrienn

2019. március 16.

Update: én végül úgy döntöttem, adok még egy csillagot neki. Az egyik kedvenc rúzsom lett, méghozzá a színe miatt. Ilyen árnyalatot nem találok más drogériás márka kinálatában, és ez szerintem különösen jól illik a furcsa bőrszínemhez. Szájceruzázott ajakápolós szájra kenem, így kényelmes viselet.
---

Átlagos rúzs túlárazva. Hál istennek nem teljes áron vettem meg! Nagyon sajnálnám érte a pénzt.
Müllerben próbáltam először, és a Confession árnyalat teljesen megfogott. Nagyon nehezen találok egyébként megfelelő színű rúzst, mert túl sárgás a bőröm, így a rózsaszínek nem állnak jól, viszont nagyon világos, így a barnás árnyalatok sem. Szóval a színt eltalálták, ez nagyon jól áll, és erősen pigmentált is, de!
Szájceruza nélkül szerintem nehéz felkenni, mert nagyon krémes, puha az állaga (a Max Factor 'Brown n nude' szájceruzája szuperül illik a Confessionhöz amúgy). Matt a finise, és naaagggyyooon szárít. Nem túl kényelmes viselet, ezért mindig alá vagy fölé kell szájápolóznom, így viszont elveszik a mattsága. Mondjuk ez nem zavarna, de így még kevésbé tartós, mint egyébként. Szóval ennyi. Ha kérdeznék, nem ajánlanám. Így hogy már megvan, azért elhasználom, szerintem gyorsan el is fog fogyni, amennyit utána kell kenni... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

---

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Tridecyl Trimellitate, Hydrogenated Jojoba Oil, Isostearyl Isostearate, Isohexadecane, Aluminum Hydroxide, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Illatanyagok: Geraniol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Methyl 2-Octynoate, Propyl Gallate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 7 Lake / CI 15850, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.