KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

A L’Oreal Paris Color Riche és a Balmain Paris limitált kollekciója

A 12 új árnyalatból álló Color Riche kollekciót a Balmain Paris divatház kreatív igazgatójával, Olivier Rousteing-gel karöltve készítette a sminkmárka, mely a high fashion és az elérhető szépség ötvözésével egyszerűen elképesztőre sikerült.

„A L´Oréal Paris és a Balmain ugyanazt vallják a nőiességről, közös céljuk a nők támogatása és különféle lehetőséget nyújtani a hölgyeknek az önkifejezéshez. Az együttműködéssel ez az elképzelés még kézzelfoghatóbbá válik minden nő számára a világon.” – nyilatkozta Olivier.

Ár: 2500 , Eladó: nicollette
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetés banki átutalással, postai úton küldöm
Ár: 2900.- , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Nagykanizsa , fizetés: Utalás után postazom

nyuszo

2018. december 12.

Beleszerettem a csomagolásába....!!!
Urban Safari jött velem haza....
Első olyan rúzsom, amit valóban szívesen viselek!!!

Up! Arcpirosítóként is megállja a helyét!
A minap hirtelen ötlettől vezérelve őt kentem az arcomra jobb híján...Éppen nem volt semmi más kéznél, és szerettem volna egy kis színt vinni a sápadt, natúr (sminkmentes) arcomra.
Vesztenivalóm nem lévén felkentem, és hát egyből beleszerettem!
Üde, természetes hatású, enyhén szaténos fényű pírt képez...
Fantasztikus az állaga, jól eldolgozható, tartós, nem fénylik, nincs tele csillámokkal!!!
Imádom!
Azóta is használom napi szinten....
Most ő a kis kedvencem!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

Beleszerettem a csomagolásába....!!!
Urban Safari jött velem haza....
Első olyan rúzsom, amit valóban szívesen viselek!!!

Up! Arcpirosítóként is megállja a helyét!
Vesztenivalóm nem lévén felkentem, és hát egyből beleszerettem!
Üde, természetes hatású, enyhén szaténos fényű pírt képez...
Imádom!
Azóta is használom napi szinten....
Most ő a kis kedvencem!

Makk Zsuzsó

2018. november 26.

Confession árnyalat. Kicsit sötétebbnek, élénkebbnek gondoltam a képek alapján, de mindegy, így is tetszik. Kedves, üde barackos szín. Hétköznapokra, nude sminkhez tökéletes. Közepesen tartós, krémes, nem szárít, finom az illata. A csomagolása gagyi, az enyém pl. sorjás. Akciósan vettem, teljes árat nem biztos, hogy megér.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

BiankaBici

Korcsoport: < 18
2018. november 19.

Szeretem, jó színe van. Tartossága nem 10/10-es, de nem is sorolnám a gagyi kategóriába.

BiankaBici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 19.

HontiAgi

2018. november 12.

UPDATE: Eltört a tövénél. ELTÖRT. Szerencsére nem teljesen ki a tokból, de egyszercsak azt vettem észre, hogy lötyög, pedig pont az a típus vagyok aki épphogy hozzáérinti a rúzst a szájához, mert nem szeretem a túl határozott kontúrt a saját pontatlan szájformám miatt. Egy ilyen árkategóriás rúzs nekem ilyet ne merjen csinálni. Ha nem imádnám a színét most még pipább lennék.

Szintén Glamour napos-féláras szerzemény volt számomra a Confession árnyalat. A szín maga gyönyörű, igazi "my lips but better". A rúzs textúrája nagyon könnyed, krémes és könnyen siklik az ajkakon, a fentlétét pedig nem is lehet nagyon észrevenni, nekem szárítani se szárít. Egyenletesen, de azért mondjuk kopik, a péksüti-evést még bírja de az ivással nekem kevésbé vannak jóban. Viszont; az illata szerintem fura... mintha nem tudták volna eldönteni, hogy a kellemes krémes high-end illatvonalat akarják-e neki adni vagy az édes-cukrosat így a kettőnek egy határozottan érdekes keveréke lett a végeredmény. A másik dolog, ami engem zavar, az az, hogy hamár a Balmain nevével tuningolják az egészet, akkor legyenek már kicsit igényesebbek a csomagolással is. Gagyi műanyag, a felirat nem középen van és nem találtam olyan darabot amelyiknek ne lett volna megfolyva a felső csücskében a festék. Táskába dobva kopik is. Sokadik szempont, tudom, de hamár luxusbeütésűnek akarják eladni a terméket akkor az nézzen is ki úgy. Így féláron persze megéri, viszont az eredeti ár szerintem drogériás viszonylatokhoz képest kicsit horror.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

poisonvert

2018. november 11.

Már akkor szerettem volna egyet, amikor még csak olvastam róla, hogy lesz közös kollekció. Glamour-napokon szereztem be a Confession árnyalatot és imádom. Számomra a L’oreal rúzsoknak van az igazi rúzs illata, abszolút anyukám régi rúzsaira hajaz, amiket gyerekkoromban próbáltam felkenni a számra.
A színe csodálatos, szerintem ez az az árnyalat, ami mindenki bőrén jól mutat és tökéletes nude viselet.
Nem egy ember kérdezte meg eddig, milyen rúzs van rajtam. Imádom!
Azért lehetne egy kicsivel tartósabb, de elnézem neki, az én számról minden rúzs lemászik.🤷🏼‍♀️

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Nem egy ember kérdezte meg eddig, milyen rúzs van rajtam. Imádom!

Agnes09

2018. július 28.

Akciósan vettem meg. Confidence árnyalatot. Inkább a balzsam, hidratáló hatása miatt vettem meg, de a a rúzs színe árnyalatai is szép natúr szín és arany csillogós. Mindennapokra, nappali sminkhez tökéletes, mert mégis van rúzs az ember száján, de nem erős hivalkodó és szép csillogós fényt és színt ad. Tartós. hidratál puhán tarja az ajkat.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Edoria

2018. július 1.

Én leginkább a csomagolás miatt vettem meg, de ugyanolyan műanyag, mint a többi rúzs csomagolása. Pedig ha egy ekkora márka ház adja a nevét valamihez, azt gondolnám, hogy kicsit igényesebb lesz. A Confession árnyalatba szerettem bele a képek alapján. Jól pigmentált rúzs, az illata borzasztó, és a tartossága is gyenge. Elfogom használni, de inkább vettem volna Mac rúzst egy kicsivel több pénzért. 🤷‍♀️

Edoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

HEva

2018. június 13.

Csak 3 csillag lenne ha nem akciósan vettem volna. Nem is értem, hogy egy ilyen híres divatház miért adja a nevét ilyen gagyi termékhez. Borzalmas a kivitelezés. A L'oreal rúzsok illatától egyébként falra mászok, de most ezt hagyjuk mert az én butaságom, hogy ennek ellenére megvettem.
Igazából a Domination színe fogott meg. Kevés vörös áll nekem jól, de ahogy ezt felkentem beleszerettem. Gondolom a tartósság árnyalat függő, nekem ez az ivást simán kibírja annak ellenére, hogy nem tartós rúzs. Nem szárít, mert nem szárad teljesen mattra.

HEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

darkoadrienn

2018. június 1.

Átlagos rúzs túlárazva. Hál istennek nem teljes áron vettem meg! Nagyon sajnálnám érte a pénzt.
Müllerben próbáltam először, és a Confession árnyalat teljesen megfogott. Nagyon nehezen találok egyébként megfelelő színű rúzst, mert túl sárgás a bőröm, így a rózsaszínek nem állnak jól, viszont nagyon világos, így a barnás árnyalatok sem. Szóval a színt eltalálták, ez nagyon jól áll, és erősen pigmentált is, de!
Szájceruza nélkül szerintem nehéz felkenni, mert nagyon krémes, puha az állaga (a Max Factor 'Brown n nude' szájceruzája szuperül illik a Confessionhöz amúgy). Matt a finise, és naaagggyyooon szárít. Nem túl kényelmes viselet, ezért mindig alá vagy fölé kell szájápolóznom, így viszont elveszik a mattsága. Mondjuk ez nem zavarna, de így még kevésbé tartós, mint egyébként. Szóval ennyi. Ha kérdeznék, nem ajánlanám. Így hogy már megvan, azért elhasználom, szerintem gyorsan el is fog fogyni, amennyit utána kell kenni... :D

darkoadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

FruzsiLiptak

2018. május 30.

Szeretem. Több árnyalatot is beszereztem de a domination a kedvencem. Jól pigmentált, tartós, kényelmes.

FruzsiLiptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Tridecyl Trimellitate, Hydrogenated Jojoba Oil, Isostearyl Isostearate, Isohexadecane, Aluminum Hydroxide, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Illatanyagok: Geraniol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Methyl 2-Octynoate, Propyl Gallate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 7 Lake / CI 15850, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.