L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2012. január 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nappali arcápoló krém, mely vitaminokkal (C, E, B5) és ásványi anyagokkal (magnézium, kalcium) teli, így egész nap optimális hidratálást nyújt a bőrnek. A Hydrafreshnek köszönhetően a bőr vízháztartása megőrzi tökéletes egyensúlyát. Vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag összetétele valóságos energia koktél a bőrnek, így bőre megerősödik, felélénkül. Bőre azonnal visszanyeri nedvességtartalmát, frissességgel töltődik fel.Tökéletesen hidratált és bársonyos bőr, kényelemérzet reggeltől estig.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

Régebben használta, szinten tartotta a bőrömet. Se nem tudom dicsérni, se nem tudok rosszat mondani róla, de néha mintha kissé szárított volna, pár csepp olajat használtam alá, mivel szárazabb a bőröm, de ki akartam mindenképpen próbálni, lehet hogy szilikonokat nem szerette a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Casey1979

2016. január 25.

A legjobb krémem volt. Nagyon szomorú vagyok. hasonlót sem találtam. Ha valaki tudna hasonlóról megírná nekem? Megköszönném. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

mayson

2012. július 6.

Nagyon szerettem, mert hidratált, de nem zsírosított, nagyon jó volt a bőrömhöz. Sajnálom, hogy kivonták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

anabela

2012. május 4.

érdekes, hogy vízhiányos bőrre való, mert bár nekem pattanásos, helyenként kissé zsíros a bőröm, ez a krém nem hidratálja eléggé. bekenem, kellemes a hűs gél állag, jól esik a fürdés utána húzódó bőrnek, de beszívódik, és aztán érzem, hogy ez nem elég, legszívesebben bekenném még egyszer. most már nem fogom ezt használni, annyira nem is az én bőrtípusomra volt való. nyárra ajánlanám normál bőrű embereknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

matsek

2012. április 28.

Nagyon szeretem, olyan jó könnyű, a zsíros helyeken sem lesz zsírosabb tőle a bőröm, és tényleg jól hidratál. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

cingarela

2012. február 2.

Én is szerettem, ősszel télen kész megváltás volt a bőrömnek, és pozitív csalódás is egyben amikor a dm-ben az eladó ezt ajánlotta, nem nagyon hittem benne, de már első használatnál csodát művelt az arcbőrömmel..............nagyon nagyon sajnáltam, amikor később kerestem és már nem volt kapható.........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Milli006

2012. január 25.

Már nem gyártják, helyette a Triple Active Fresh van a L'Orealnál...
Én imádtam, kb. 5 éve használom, elég érzékeny a bőröm, de ezzel nem volt gondom. Könnyű, hamar beszívódik és szuper sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 25.

Már nem gyártják, helyette a Triple Active Fresh van a L'Orealnál...

Katica13-D

2012. január 25.

Ez a krém finoman szólva is egy nagy rakás nulla. Szerencsére csak ajándékba kaptam...gyorsan tovább is ajándékoztam. :) Az összetevők gyatrák, száraz, vízhiányos bőrömmel a krém nem tudott mit kezdeni. Sőt, inkább tovább szárította azt. Szóval egy tragédia a termék. Csupán azért adok neki egy pontot, mert az illata legalább kellemes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

Hana

2011. október 19.

Úgy 17 és 19 éves korom között használtam, utána már nem volt elég a hidratáló hatása. Könnyen beszívódott, szerettem az illatát. Nekem akkor télre is elég volt a hatása. Látva, hogy mi minden van benne, ma már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 19.

nicimeli

2011. március 9.

Pár éve használtam és idén újra megvettem.Tavasztól őszig nekem megfelel,keveset kell felkenni,így azonnal beszívódik.Hűsíti a bőrt és számomra feszesít,de ennek ellenére puhítja is.Jó a textúrája és az illata is frissítőleg hat rám.Nagyon zsíros bőrre nem ajánlanám azért,mert kis filmréteget képez a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Glucoside

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.