L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Samponok

Sampon a hosszú,töredezett,sérült haj számára. Regeneráló formula növényi proteinekkel,vitaminokkak és ricinusolajjal.

nagygreta212

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 14.

Vékonyszálú hajam van, nekem nem vált be.. két nap után nagyon zsíros lett a hajam tőle. Puha lett a hajam, jó az illata, de rossz hogy ilyen rövid idő alatt lelapul és zsíros lesz..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Bettina0815

2019. szeptember 12.

Nekem ilyen szuper samponnal még nem volt dolgom. Ár érték arányba, igen szépen teljesít. Krémes selymes habja van. Már leöblítésnél érezni, hogy puhább a haj. Tehát önmagába a sampon nem csak tisztít hanem érezhetően ápolja is a hajat. Nekem vékonyszálú, sűrűn hullámos hajam van és hajmosáskor igen csak össze gubancolódik, de ezzel a samponal már öblítéskor szépen szétcsúsznak egymáson a hajszálaim és könnyen kitudom fésűlni. Próbáltam már olyan sampont ami, sampon és balzsam egyben, argános sampon stb.. de messze nem volt ilyen hatása egyiknek sem. Napokig egészen friss a hajam és jó a tartása. Nálam a termékcsalád többi tagja is csillagos 5* - ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Gubcs

2019. szeptember 11.

Az illata miatt vettem meg, és azért, mert alapvetően kedvelem az Elseve samponokat.
Számomra óriási csalódás volt. Az illata tetszik, nekem azonban rövid idő alatt elillant, és a hatása... nagyon zsírosodott tőle a hajam, alig bírtam ki, hogy ne mossam meg minden nap a hajamat, csak kétnaponta.
Többet biztos nem veszem meg.
Csak az illata miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Többet biztos nem veszem meg.
Csak az illata miatt adok 2 csillagot.

Fifi80

2019. szeptember 9.

Kb. 1 hónapja használom, nekem nagyon bevált. Nehezen kezelhető a hajam, sűrű és vastagszálú, de ettől a sampontól igazán "légies" lett, könnyen fésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

boggger

2019. szeptember 3.

Hát, alapvetően tetszik és ez furcsa.
Az én sztorim a drogériás hajkencékkel még tinikoromban kifulladt, azóta csakis a fodrászom által ajánlott Schwarzkopf cuccokat használtam, meg Kerastase és Joico termékeket. Aztán egyszer csak elfogyott a kedvenc Bonacure sampim, a fodrászom szabin volt és nagy kétségbeesés közepette megvettem ezt a balzsamjával együtt. Az vitt rá, hogy ricinusolajos, nincs benne semmilyen viaszos dolog - azt több fodrász is mondta, hogy bármit, csak Fructis terméket ne kenjek a hajamra semmilyen formában, mert a gyümölcsviasz borzalmas a hajnak.
Szóval a samponról meg a hajamról: festett, most éppen növesztés alatt álló, vékonyszálú, de rengeteg hajam van, alap állapotában kócosan göndör. Ettől szép fényes, tényleg sokkal ápoltabb, bár picit lelapítja. Balzsamjával együtt használva majdnem felér egy rendes minőségű sampon-balzsam kombó szintjére. :)
Az illata nekem addiktív, a növesztő hatásáról nem tudok sokat mondani, egy flakon sampont használtam el és hozzá másfél flakon balzsamot, meg nekem eleve iszonyatosan gyorsan nő a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Hát, alapvetően tetszik és ez furcsa.

PhantomriderQueen96

2019. augusztus 30.

Soha! Soha! Soha!
Amikor a húgom elkezdte használni úgy gondoltam kipróbálom.
Nem tapasztaltam egy ideig romlást vagy javulást.. aztán egyszer csak észrevettem, hogy viszket a fejem.. Később piros lett itt ott és hámlik a bőröm. Sohasem voltam ekcémás vagy ilyesmi, korpám volt de kezelhetően... ez viszont kihozott nálam egy fajta ekcémát amit remélem hogy ki tudok kezelni a doki tanácsaival és ajánlott termékével valamit a felírt ecsetelővel, ha kicsit is érzékeny a fejbőröd NE vedd meg...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Soha! Soha! Soha!
Amikor a húgom elkezdte használni úgy gondoltam kipróbálom.

Busbuska

2019. augusztus 28.

2 hónapja használom, én nagyon szeretem az illatát és mivel mindig 3 naponta mosok hajat így nem vettem észre azt, hogy hamarabb zsírosodna a hajam. Az alapból könnyen töredező hajamnak jót tett és azt vettem észre, hogy sokkal masszívabb lett a hajam vége.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

biju94

2019. augusztus 16.

Uh, hát most kicsit megijedtem a sok negatív véleménytől. Általában elolvasom a KM-s véleményeket ha egy vadi új terméket akarok kipróbálni, most ezt vakon vettem, mert rettenet jó illata van és mert Elseve, gondoltam rossz nem lehet.
Az első 2 alkalommal nem tapasztaltam hamarabbi zsírosodást, de ahogy egyre többet használom, rá kell jöjjek, tényleg hamarabb zsírosodik a hajam. kb.3 max 4 napot bír de a 4.napon már látszik, hogy zsíros és meg kell mosni...szóval durván 3 nap... az eddigi 5 naphoz képest. Örültem volna, ha nem kellene benne csalódnom, ígéretesnek tűnt a "long dream" szlogen, és a ricinusolaj meg a vitaminok. :(
-2 csillag emiatt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

-2 csillag emiatt...

timoo98

2019. augusztus 8.

Hat nekem nagyon bejott, szokitett a hajam es szep puha, fenyes lett tole a hajam, es valóban sokat is nőtt tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

krekacsaliz

2019. augusztus 4.

Nagyon szerettem volna, ha beválik, de összességében nem! A hosszú, szőkített ombre hajam végét szálkásítja, matt az egész hajhossz tőle! Nem ajánlom festett hajra, egyébként szerintem akinek nem festett beválhat...Pozitívum, hogy talán kicsit jobban nőtt a hajam, meg jó az illata. Elhasználom, de nem veszem újra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak