L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Samponok

Sampon a hosszú,töredezett,sérült haj számára. Regeneráló formula növényi proteinekkel,vitaminokkak és ricinusolajjal.

ZsAdrienn

2020. június 22.

Nagy csalódás ez a sampon, konkrétan hajmosás után, olyan lett a hajam, mintha egy hete nem mostam volna meg! Valami szilikonos bevonatot képez rá, pedig rendesen kimostam! Amikor szárazon kifésülöm a hajam, fehér porszerű valami kerül a fésűre! Szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

bettina.tarin

2020. június 17.

Nagyon jól ápol és isteni illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Nagyon jól ápol és isteni illata van :)

Yolandaa

2020. június 17.

Festett, hosszú szőke hajam van, ezért én hetente 1x szeretek valami "töményebb", táplálóbb sampont használni (ezt megelőzően Aussiet használtam, de már nem bírom az illatát). Előtte csak a balzsamját próbáltam, azt nagyon megkedveltem. Kicsit megijedtem, hogy ricinus olaj van benne és majd jól bezsírosítja a fejem, de őszintén...ugyanúgy 2-3 naponta mosom meg a hajam, szerintem csak annyi a titka (mint minden hajra kent cuccnak), hogy alaposan ki kell öblíteni, amikor már úgy érzed kész, öblítsd tovább. Igénybevett hajra szerintem beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

VEmoke

2020. június 15.

Pozitív vélemények alapján gondoltam kipróbálom. Maga a sampon jó lenne, ha nem szárítaná ki a hajat. Ez az egy hibája van, de az elég intenzív, úgyhogy én sajnos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

nagygreta212

2020. június 14.

Imádom! Egy ideje csak ezt a sampont használom, rengeteget nőtt a hajam. Szép fényes, puha és nem lapul le 3 nap után sem. A hajam alapból nagyon lassan nő, de amióta ezt a terméket használom havonta 2 centit nő. Nekem ez hatalmas előrelépés, előtte örültem ha felet nőtt. Csodaszer!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

niksii

2020. június 13.

Ez a sampon az eddigi kedvencem! Isteni finom illata van es nagyon szép lesz a hajkoronám hajmosás után. A hajpakolásával együtt még tökéletesebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

bogmir

2020. június 6.

Szörnyű! El nem tudtam képzelni mitől hullik csomókban a hajam, soha semmi ilyesmi problémám nem volt. Aztán hirtelen eszembejutott, hogy itt is és fórumokon is utánaolvassak a samponnak, hátha ő a ludas. Hát persze. Erre is és a többi Elsevre is panaszkodnak. Ilyen gyorsan még semmit nem vágtam a kukába. Egyébkén borzasztóan zsírosított is. Egyszerűen (ricinus)olaj nem való a fejbőrre ezekszerint...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

SzabinaL

2020. június 5.

Meglepő módon nem zsírosította a hajamat, így csak 3-4 naponta mostam hajat, aminek felettéb örülök, mert majd' mindegyik L'oreal sampon zsírosit. Érezhetően erősebbé, fényesebbé, de "nehezebbé" is tette a hajam. Egy nagy hátránya a használata során, hogy rettenetesen gubancosított a hajamat (hullámos-néha göndör), amit fésűvel sem tudtam kibontani vagy ha igen, akkor az pont a hajam további töredezéséhez vezetett...hiába használtam mellé balzsamot is. Már ha egy alkalommal más samponnal felváltva mostam, megszűnt a gubancosodás...nem tudom, hogy ez egy összetevője miatt lehetett-e.
Az illata erőteljes, de nekem tetszik és a hajamon is érezhető, viszont az erős gubancosodás miatt nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

ancs11aa

2020. június 4.

Balzsammal és sos pakolassal együtt vettem meg és használtam , másnap mar uszott a hajam a zsirtol, szörnyű termek teljes pénzkidobás. Biztosan nem vásárolnam ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

betty23

2020. június 1.

Elfogyott a samponom, gyorsan kellett egy, ő jött velem. Derékig érő hajam van, göndör is, száraz is, kócolódó is, szóval minden baja van. :D Nekem nem zsírosodik túl gyorsan a fejbőröm, de 3-4 naponta mosok hajat, addig tökéletesen kihúzom vele. Zsírosabb fejbőrre én nem ajánlanám amúgy. Fényes, puha lesz tőle a hajam, teljesen okés. Jól tisztít, de szerintem a 2x samponozással lehet biztosra menni. Én Kérastase samponnal mostam egy ideig hajat, van olyan jó ő is, csak több kell belőle. Nekem az illata túl erős, bár egyáltalán nem rossz, de tehettek volna kevesebb parfümöt is bele. Igazából az illata az, amiért nem fogom újra megvenni, pedig kiakartam próbálni a balzsamját is, de így inkább nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak