L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Samponok

Sampon a hosszú,töredezett,sérült haj számára. Regeneráló formula növényi proteinekkel,vitaminokkak és ricinusolajjal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KisTigris

2021. szeptember 21.

Sampon. Mit kell tudnia egy samponnak? Tisztítania, azt tudja. Nem csikorgóan tisztára, nem szárítja ki a fejbőröm. Újra veszem, a fejbőröm szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

cichurri

2021. szeptember 21.

Nagyon várom, hogy elfogyjon... Ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólók, iszonyatosan zsírosítja a hajam, pedig egyébként is problémás ebben a tekintetben. Nem vettem észre, hogy a töredezésen segítene, de amíg negyvenöt tehénnyalásnyi hatást gyakorol a fejemen, addig ez engem nem is érdekel. Hozzáteszem, hogy még akkor is ezt csinálja, ha csak első öblítéshez használom és másodjára mással samponozok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Ebaba26

2021. szeptember 8.

Sokat volt festve a hajam (utoljára színezve volt június körül), illetve régen vasaltam, de kb. tavasz óta ezt is hanyagoltam. Megvettem a sampont a balzsammal együtt. Bár csodára nem számítottam, pláne, hogy a hajam alapból göndör, így száraz is, de sajnos semmi nem javult az állapotán. A mosás napján puha, később aztán ugyanúgy szalmakazal feelingje van, ráadásul az illat se marad meg benne. A hajam továbbra is hullik, nem győzöm a lefolyóból szedegetni zuhanyzás után, meg úgy bárhonnan, bármikor. Sajnos nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

ponilopopolopo

2021. július 20.

Teljesen jo sampon, puha es nagyon finom edes illatu lesz tole a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

Teljesen jo sampon, puha es nagyon finom edes illatu lesz tole a hajam.

homanalexandra

2021. július 18.

Isteni illata van, imádtam magát az illatát, viszont nekem is úgy ahogy pár előttem szólónak, zsírosította a hajam. Aztán utólag láttam, hogy szilikon is van benne, amit nem igazán szerettem volna a hajamra használni, úgyhogy abba is hagytam a használatát. Húgom ezt használja és neki nagyon bevált. Összességében nem rossz, ha brutal száraz hajú valaki, akkor neki lehet jó termék, meg ha bírja a szilikont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Petalodirosa

2021. július 12.

Kb. egy éve használom már ezt a sampont a balzsammal együtt. Festett, száraz, vastagszálú a hajam. Az egyetlen negatív dolog, hogy tényleg zsírosítja kicsit a hajat, a frufrumon vettem észre, hogy többször kell hajat mosni. De nem hullik tőle a hajam, szép, fényes lesz. Nem tudom, hogy ennek a samponnak köszönhető-e, de szépen nő a hajam, nincs eltöredezve, nem korpás a fejbőröm, nem viszket. Csak pozitívat tudok erről a termékről elmondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

Pappaa

2021. július 7.

Hatalmas reményeket támosztottam ezzel a termékcsaláddal kapcsolatban, de nekem sajnos nem vált be (nem mentette meg a hajam), pedig a komplett termékcsaládot megvásároltam és az előírásoknak megfelelően használtan. Nem fogom újra vásárolni. A legegyszerűbb sampon ugyanezt nyújtja: tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

edka0707

2021. június 29.

Rémes egy termèk! Nem, hogy megmentette volna az utolsó 3 centit, inkàbb 10 odalett! Balzsamjával és a pakolásàval hasznàltam. Fura seprűs vége lett a hajvègeimnek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 29.

adrienn20

2021. június 25.

Nagy kedvenc lett, a hajam imádja. Puhává, fényessé teszi a hajam. Nem szárít, jól habzik és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Edo88

2021. június 21.

Imádom az illatát. Jól habzik, jól tisztít. Nem szárítja az amúgy már majdnem drót hajvégeim. (festetlen, fenékig érő, barna). Az agyagos balzsammal használom párban, mert enne ka balzsamja nekem nem csinált kb semmit a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak