L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2019. június 12.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajpakolás, amely gőz kezelést biztosít a hosszú és igénybevett hajnak.

Fehereszti

2021. február 17.

Csodás! Annak ellenére is csak 5*ot tudok adni, hogy amúgy borzalmasan túl van árazva. Most valami nagy akció volt rá és megvettem kB 600 forint körüli összegért, már rég óta szemeztem vele és nagyon megörültem. Az én hajam szőkített, hosszú, vékony szálú bár nem ritka, ami azt eredményezi hogy minden hajmosás után szó szerint egy rémálom a kifésülés még tangle teezerrel is. Na de ez után a pakolás után... a balzsam jó bőséges, szépen eloszlattam főleg a végére de amúgy majdhogynem a teljes hosszán, felcsavargattam kontyba, és a sapi. Hát majd besz...tam már bocsánat attól, hogy ez MELEG. De nem langyos, rendesen meleg. Ami már evidens hogy nem keveset dob bármilyen ápoló hatáson. Imádtam a kis sapit, minden más pakoláskor bajom van vele hogy ha a kádban fekszek biztos hogy leázik (ha nem viszek be csatot), mert lecsúszik, beleér a vízbe mert nagyon hosszú és akkor már idegesít hogy szinte mosódik le azonnal a hatóanyag, na itt nincs ez a gond. Utána könnyű volt kiöblíteni és elképesztően könnyű volt kifésülni, úgy, hogy mellette nem lett nehéz, zsíros érzetű, tacsakos a hajam. Pihe puha és friss, és ami a legjobb, hogy erősebbnek érzem picit a végét is. A termékcsalád többi tagja számomra egyáltalán nem vált be, de ez kiemelkedően jó. Igaz hogy az eredeti árán egy egyalkalmas terméket nem vennék meg/újra valószínűleg, de ezért a 6-700 ftért, akár 1000ig bármikor mert tényleg szuperjó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Alaya

2020. október 12.

Egy ideje szemeztem már vele, de kicsit drágának gondoltam, így megvártam, hogy valamilye akció keretein belül vásárolhassam meg. Kicsit meglepődtem, hogy a sapka valamilyen olajban tocsogott, de azért feltettem, bár kicsit tartottam tőle, mert amúgy is gyorsan zsírosodik a hajam. Azonban a végeredmény minden pénzt megért: puhább, selymesebb, fényesebb lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

kovacsrekaa

2020. július 12.

Rossmannban sikerult megvasarolnom 25% kedvezmennyel 1000 forint korul, normal ara kb 1600Ft en ezt sokallom a hajpakolas jobban megeri. Nagyon jo kis cucc, a benne levo sapi meleg. Hajszaritast kovetoen a hajam legiesen konnyed, pihe-puha es jo illatu lett. Kovetkezo akcioban a hajpakolast fogom megvenni es egy zuhany sapit, igy majdnem hasonlo eredmenyt tudok elerni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Peppertree

2020. július 8.

Nagy kíváncsisággal próbáltam ki ezt a hajmaszkot. Mindent úgy csináltam lépésről-lépésre, ahogyan a csomagoláson volt. A balzsamnak eszméletlenük jó illata van. Amikor a hajsapkát is kibontottam, nagyon meglepődtem, mert valami olajban tocsogott. Elolvastam az összetevőket, akkor látom, hogy az glicerin. Ebből mi lesz? - gondoltam. Az amúgy is gyorsan zsírosodó hajamra (amit már megmostam) most ráhúzom ezt az olajos sapkát... hát jó... A hatóidő letelte után alaposan kiöblítettem a hajam. És csodák csodájára kicsit sem lett tőle zsíros a hajam. Sőt, kifejezetten puhává varázsolta. És azt az illatfelhőt még napokkal később is érezni lehetett.
A sapkát nem dobtam el. Azóta is többször használtam. Más balzsamokkal is éreztem a melegeítő hatást. Mindenesetre megvettem a tégelyes verziót a balzsamból, mert az illata és a hatása is teljesen meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Benedetta88

2020. július 7.

Hát lehet túl sokat vártam tőle, mert maga az elképzelés és a kivitelezés nagyon tetszett. Nekem kimondottan jólesett a meleg érzés a fejemen a sapka alatt, még igy egy nyári meleg estén is. A pakolás mennyisége pont elég lett a hosszú hajamra. Picit tovább hagytam fent, majd lemostam. Már lemosáskor éreztem, hogy sokkal jobb a tapintása a hajamnak. Könnyen kifésültem, majd megszárítottam. De sajnos nem jött az az igazi húha érzés, nem láttam sokkal fényesebbnek a hajamat egyáltalán, bár nekem a hajszínezőtől alapjáraton is extra fényes, így lehet ezért nem vettem észre rajta változást, de legalább hidratáltnak tűnt.
Viszont nemhogy az illatát nem éreztem napokig, mint ahogy mások írták, hanem még a hatását sem..2 nap múlva konkrétan kiszáradt a hajam, a hajvégem. Pedig jó állapotban van jelenleg is a szokásos sampon-balzsam-pakolás kombót használva . Ez csak tényleg ideig-óráig tartó hatást biztosít és inkább fénytelen hajra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Fanni0120

2019. november 19.

nagyon jó termék!
puha, finom lesz a hajam tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

nagyon jó termék!
puha, finom lesz a hajam tőle

violetti

2019. november 18.

Külföldi utazás után próbáltam újraéleszteni a hajam, ugyanis roppantul kiszívta a nap és a pára miatt úgy nézett ki a göndör hajam, mint Monicanak a Jóbarátokban. Teljesen meglepett az eredmény: extrém fényes és illatos (4 napig éreztem!) Csak azért vonok le egy pontot, mert nekem is csorgott a homlokomon a balzsam, mikor a sapka rajtam volt, de vészhelyzetben tuti bevetném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

CeCeDrake

2019. szeptember 19.

Drogériában eddig nem igazán volt olyan termék, amitől ilyen fényes lesz a haj.
Kíváncsiságból vettem meg, nem használtam még ilyen maszkot, csak "sima" mezei professzionális cuccokat, egy ideje drogériában nem is nagyon vásárolok hajravaló terméket.
Ez viszont csúcs!
Ajánlom mindenkinek, aki extra fényes hajat szeretne.
Kicsit macerás, de jó móka ez a sapka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Drogériában eddig nem igazán volt olyan termék, amitől ilyen fényes lesz a haj.
Ez viszont csúcs!
Ajánlom mindenkinek, aki extra fényes hajat szeretne.
Kicsit macerás, de jó móka ez a sapka.

Katica1980

2019. szeptember 5.

Hosszú, nagyon dús, hullámos, száraz hajam van. Picit tovább hagytam fent a pakolás és mint mindig, nagy körkefével szárítottam be az öblítés után. Csak akkor látszott milyen szép tükorfenyt kapott a hajam. Nem nehezíti el a pakolás a hajat, elsőre úgy tűnt hogy szépen is hidratálja, mindenki megjegyezte milyen szép fényes a hajam. Két nap után viszont dehidratált lett nagyon, mintha a nedvesseg nagy részét kiszivtak volna belőle. Instant hatásnak nagyon jó a fényten hajrá ha nem bánjunk hogy utána vissza kell hidratalni extra ápolassal a hajat. A mennyisége amúgy elég volt, a használata egyszerű, mondjuk a sapkában lévő melegítő folyadékkal vigyázni kell, denevérpozban érdemes a fejre húzni és bemaszírozni, elkerulve hogy mindenféle szétfollyon. El tudom képzelni hogy valami alkalom előtt ha szuperfényes hajat szeretnék használom még, de amúgy eléggé túlárazott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

gomoripetra

2019. június 11.

Próba szerencse alapon vásároltam meg a Müller-ben, bár azt azért hozzá tenném, hogyha nem lett volna kuponom az előző vásárlásom végösszegéből adódóan, teljesen biztos, hogy nem hajtott volna ennyire a kíváncsiság. Ár-érték arányban nem éri meg a termék, ámde így egy ezresért jutottam hozzá. Maga a pakolás része - főleg, hogy hosszú hajra van ez kitalálva-, nem elegendő. Nagy keservesen azért megpróbáltam a lehető legjobban eloszlatni, majd felkerült a sapka is. Azt leszámítva, hogy nagyon kellemetlen volt a sapka viselése, mivel a homlokomon egyenest folyt az olaj állandóan, illetve ahol csak engedte... Az előírt idő után alaposan kimostam a hajam. Nos, az illata isteni volt, napokig érezhető volt, viszont a hosszú hajamat borzasztóan kezelhetetlenné varázsolta, ami nem jellemző rá. Rémálom volt a fésülködés szárazon, mintha cukros vízzel fújtam volna le szárítás előtt. Én pénzkidobásnak gondolom az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein, PEG-8
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.