L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2019. június 12.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajpakolás, amely gőz kezelést biztosít a hosszú és igénybevett hajnak.

Fanni0120

2019. november 19.

nagyon jó termék!
puha, finom lesz a hajam tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

nagyon jó termék!
puha, finom lesz a hajam tőle

violetti

2019. november 18.

Külföldi utazás után próbáltam újraéleszteni a hajam, ugyanis roppantul kiszívta a nap és a pára miatt úgy nézett ki a göndör hajam, mint Monicanak a Jóbarátokban. Teljesen meglepett az eredmény: extrém fényes és illatos (4 napig éreztem!) Csak azért vonok le egy pontot, mert nekem is csorgott a homlokomon a balzsam, mikor a sapka rajtam volt, de vészhelyzetben tuti bevetném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

CeCeDrake

2019. szeptember 19.

Drogériában eddig nem igazán volt olyan termék, amitől ilyen fényes lesz a haj.
Kíváncsiságból vettem meg, nem használtam még ilyen maszkot, csak "sima" mezei professzionális cuccokat, egy ideje drogériában nem is nagyon vásárolok hajravaló terméket.
Ez viszont csúcs!
Ajánlom mindenkinek, aki extra fényes hajat szeretne.
Kicsit macerás, de jó móka ez a sapka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Drogériában eddig nem igazán volt olyan termék, amitől ilyen fényes lesz a haj.
Ez viszont csúcs!
Ajánlom mindenkinek, aki extra fényes hajat szeretne.
Kicsit macerás, de jó móka ez a sapka.

Katica1980

2019. szeptember 5.

Hosszú, nagyon dús, hullámos, száraz hajam van. Picit tovább hagytam fent a pakolás és mint mindig, nagy körkefével szárítottam be az öblítés után. Csak akkor látszott milyen szép tükorfenyt kapott a hajam. Nem nehezíti el a pakolás a hajat, elsőre úgy tűnt hogy szépen is hidratálja, mindenki megjegyezte milyen szép fényes a hajam. Két nap után viszont dehidratált lett nagyon, mintha a nedvesseg nagy részét kiszivtak volna belőle. Instant hatásnak nagyon jó a fényten hajrá ha nem bánjunk hogy utána vissza kell hidratalni extra ápolassal a hajat. A mennyisége amúgy elég volt, a használata egyszerű, mondjuk a sapkában lévő melegítő folyadékkal vigyázni kell, denevérpozban érdemes a fejre húzni és bemaszírozni, elkerulve hogy mindenféle szétfollyon. El tudom képzelni hogy valami alkalom előtt ha szuperfényes hajat szeretnék használom még, de amúgy eléggé túlárazott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

gomoripetra

2019. június 11.

Próba szerencse alapon vásároltam meg a Müller-ben, bár azt azért hozzá tenném, hogyha nem lett volna kuponom az előző vásárlásom végösszegéből adódóan, teljesen biztos, hogy nem hajtott volna ennyire a kíváncsiság. Ár-érték arányban nem éri meg a termék, ámde így egy ezresért jutottam hozzá. Maga a pakolás része - főleg, hogy hosszú hajra van ez kitalálva-, nem elegendő. Nagy keservesen azért megpróbáltam a lehető legjobban eloszlatni, majd felkerült a sapka is. Azt leszámítva, hogy nagyon kellemetlen volt a sapka viselése, mivel a homlokomon egyenest folyt az olaj állandóan, illetve ahol csak engedte... Az előírt idő után alaposan kimostam a hajam. Nos, az illata isteni volt, napokig érezhető volt, viszont a hosszú hajamat borzasztóan kezelhetetlenné varázsolta, ami nem jellemző rá. Rémálom volt a fésülködés szárazon, mintha cukros vízzel fújtam volna le szárítás előtt. Én pénzkidobásnak gondolom az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, PEG-8
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.