L'Oreal Paris

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. február 19.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni szilikonmentes sampon, amely lélegezni hagyja a hajat, köszönhetően a háromféle agyagnak és a pirokton hatóanyagnak. Rendszeres használat mellett eltávolítja a látható korpa akár 100%-át, kiegyensúlyozott és tiszta fejbőrt eredményezve. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

Iwiiiii

2020. február 18.

Amíg kapni lehetett, csak ezt használtam. Imádtam, mert ki tudtam vele tolni a hajmosást 4 napra (2-3 napról), nem korpásodott tőle a fejbőröm, míg előtte semmit nem bírt elviselni a hajam egy hónapnál tovább. Sajnálom, hogy már sehol sem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

szamira

2019. április 21.

Mindig megbánom, ha úgy veszek meg valamit, hogy nem nézek rá előtte a krémmániás értékeléseire. Dm kiárusításban vettem 300 Ft körüli áron. Ritkán dobok ki valamit, de ez egyértelműen kuka. Extrém módon korpás lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

bongi

2019. április 12.

A sampon egyharmadát tudtam elhasználni, a haj/fejbőr zsírosságán semmit nem változtatott viszont rettenetesen korpás lett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

kikolett

2019. február 1.

A véleményeket olvasva megijedtem, miután megvettem a sampont és valamennyire egyet is értek velük. A hajam a sampontól az első napon nagyon tiszta és kicsit szárazabb lesz a nap végéig, majd a második napon már nagyon zsíros, lelapuló, vállalhatatlan. :(
Így nemhogy kitolja a hajmosások között eltelt időt, inkább rövidíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Így nemhogy kitolja a hajmosások között eltelt időt, inkább rövidíti.

Ennie86

2019. január 4.

Az illata nagyon finom és kb 1 nappal ki tudom vele tolni a hajmosást. :( Alapból nagyon zsírosodik a hajam és néha a korpa is felüti a fejét így télen. Nem hogy elmulasztotta volna a korpát, de nagyon kiszárította a fejbőrömet. :( Nem is értem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Spvirgi

2018. május 29.

Jó illatú, egész jó kis sampon, de sajnos kiszárította a fejbőröm fél év használat után!! Sajnos muszáj volt váltani! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

kisritus

2018. április 6.

Évek óta Head&Shoulders sampont használok, gyönyörűen tette a dolgát. Megörültem ennek, ugyanis rettentő gyorsan zsírosodik a hajam.
Katasztrófa, gyakorlatilag este megmosom vele a hajam, és másnap délután már zsíros, ráadásul a korpa is visszajön tőle. Ez egy öngól, meg ne vegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Cherryeszti

2018. március 2.

Az eredeti társához képest ez katasztrófa. Zsírosabb és korpásabb a hajam, mint előtte... Soha nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

hzs

2017. szeptember 20.

Ugyan nem olvastam a korábbi kommenteket mielőtt megvettem, de mikor már megvolt, ránéztem a Krémmánia értékeléseire és eléggé megijedtem. De szerencsére nekem nincs vele gondom.
Alapból gyorsan zsírosodó hajam van, a korpával sosem volt gondom, így mindig zsírosodás ellen való sampont és balzsamot használtam (volumennövelő, hajszálvastagító, stb). Pár hónapja viszont eléggé elkezdett korpásodni a fejbőröm két oldalt, és frissen mosva is darabokban jött le a fejemről a korpa. Úgyhogy gondoltam veszek valamit korpásodásra, de mivel még sosem használtam korpásodás elleni sampont, gondban voltam, hogy mit válasszak. Ez pedig mint új termék épp a szemem előtt volt, ráadásul akciósan, és még azt is írják rajta, hogy zsíros hajra való, nemcsak korpa ellen, gondoltam egy próbát megér.
Eddig párszor használtam, és nem volt utána korpás a fejbőröm, később sem jött elő. Igaz, hogy nem az ehhez való balzsamot használom, hanem a kék-rózsaszín tubusosat, ami hajdúsításra van, de így is rendben. Emellé még dúsító hajhabot is használok, akárcsak eddig.
Szóval nincs bajom vele, nekem eltüntette a korpát, bár nem tudom ha abbahagyom, visszajön-e. Csodaszernek nem csodaszer, de nekem teljesen megfelelt. Mindenesetre azért majd ki fogok próbálni más terméket is, hátha van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Tetszik az illata, a tisztítással is meg vagyok elégedve, de egy használat után sokkal korpásabb a hajam, mint volt. Adok még neki esélyt, hátha, de jelenleg senkinek nem tudom ajánlani a terméket.

A mosás másnapján már nem túl friss a hajam, és le is lapul. Rettentően zavar még, hogy száll az egész.

További használat után a problémák ugyanúgy jelen vannak, de még szárítani is elkezdte a hajvégeimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak