L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2019. november 14.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Burkolja be haját 6 virágolajjal gazdagított finom krémmel. Azonnal beszívódik. Az olaj a krémben bevonja a haját és finoman, de intenzíven ápolja anélkül, hogy elzsírosítaná vagy elnehezítené. Szebb és vitalitással teli, haja újra csodálatosan fényes és érzékien lágy.

Ár: 1590 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: 2 tubus:1 teljesen új, bontatlan és 1 harmadaig levo, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Hősök tere/Deák tér/posta/foxpost
Ennie86

2019. november 14.

Már jó ideje használom és meg vagyok vele elégedve. :) Vizes és száraz hajra is szoktam belőle kenni. Hamar beszívódik, isteni illatot árasztva. Imádom! :) Szép fényes és sima lesz a hajam. Könnyebben fésülhető. Kár, hogy kivonták a forgalomból. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Milli88

2019. november 4.

Hosszú ideig elég, tartós a hatása, puhább lesz tőle az egyébként nagyon göndör és kemény szálú hajam. Az illatát először kicsit erősnek éreztem, de pár használat után megszoktam és egészen meg is szerettem. Nem rég fogyott el és sajnálattal tapasztaltam, hogy nem találom egyik drogériában sem. Azért nem adom fel, próbálkozom tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

whitemagnolia

2019. szeptember 27.

Kimondhatatlan szerelem ez a krém! Göndör hajamra formázáshoz szoktam használni. Viszont pár hete egyszerűen nem találom az üzletek polcain. Sehol. Tudtok erről valamit? Kivonták esetleg a forgalomból? Nem örülnék neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Idna88

2019. május 26.

Nagyon jó termék! Könnyű fésülhetőség, szálkás hajvégnek nyoma sincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Nagyon jó termék! Könnyű fésülhetőség, szálkás hajvégnek nyoma sincs.

dottya

2019. március 12.

100 csillagot adnék erre a termékre, ha lehetne. Már egy ideje balzsam helyett hajpakolásokat használok, amik jól táplálják a hajamat, puhává teszik, de nem adnak neki fényt. Ez viszont megoldotta a problémát. Nem nehezeíti el a hajamat, nem lesz tőle zsíros, olajos hatású. Gyönyörű fényt ad neki és a töredezett végeket is lesimítja. Az illata a samponjára hasonlít, de sokkal enyhébb, nem fullasztó. Nem zsírosodik tőle a hajam hamarabb, viszont érdekes módon kevésbé gubancolódik, mintha szétválasztaná a hajszálaimat. Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

szilvia.bano

2019. február 10.

Isteni illata van, elég jól hidratálja a hajat, a csomagolása kényelmes, ár-érték arányban jó. Ráadásul nem kiöblítendő balzsamokból nincs olyan nagy választék. Erre most kiárusításban van. Egyszerűen nem értem miért éppen ezt a terméket. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

KisPicúr

2019. január 2.

Még tavaly használtam ezt az ápoló krémet, csodálatos illata van és szépen ápolta a hajamat. Most az olaj változatát vettem meg, azt is imádom, talán az kicsit könnyebben szívódik fel, de mindkettő tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Secretgirl

2018. december 11.

Nagyon szeretem, száraz és nedves hajra is használom. Isteni az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

Nagyon szeretem, száraz és nedves hajra is használom. Isteni az illata!

csokibeka

2018. október 28.

Nedvesen és szárazon is jól hidratálja a hajam, bár kell neki idő, amíg beszívódik ezért általában ritkán használom. Jó és nagyon tartós illata van, bár nekem ez már sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Gubucsino

2018. október 23.

Rendszeresen használom, hamar beszívódik, nem nehezíti és nem is zsírosítja a hajam. Isteni az illata, előfordul, hogy csak úgy bemaszírozom a hajvégekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol