L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2015. július 1.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam melírozott hajra

biju94

2016. február 13.

Azert azt nem mondanam, hogy nem gyartjak en ezt szoktam venni. (1€ boltban szokott lenni)
Csak a flakon alakja masmilyen, bar lehet hogy 100%ban mar nem ezek az osszetevoi de amit en hasznalok az is kb u.a ez proteines es mehpempos . Szeretem az illata nagyon jo a hajam vegevel csodat nem tesz , de puhabbnak erzem tole .
Nem csodaszer de 4* meger.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

Nem csodaszer de 4* meger.

tofifi11

2013. december 14.

Néhány évvel ezelőtt a melírozott hajamra vettem célzottan. Semmilyen hatást nem láttam, amit a reklámban ígérnek. Olyan volt, mint egy átlagos balzsam: fésülhetőbb lett egy ideig a haj, de a töredezettség megmaradt. Ma már tudatosabban keresek a polcokon, ezért azt mondom, hogy van ennél jobb és táplálóbb termék is. Pénzkidobásnak tartom ma már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

KataaBabaa

2013. március 27.

Míg szőke voltam ezt használtam. Isteni az illata, jól táplál, jó kis sampon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Míg szőke voltam ezt használtam. Isteni az illata, jól táplál, jó kis sampon!

Manó93

2012. december 13.

Évek óta ezt használom, csak ez vált be a száraz, igénybevett hajamra. Egyetlen gondom, hogy mostanában sehol nem találok belőle. Nem tudja valaki hol lehet még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Anna28

2012. július 26.

Szeretem ezt a balzsamot! Nagyon kellemes tapintású lesz tőle a hajam, néhány percig azért a hajamon szoktam hagyni öblítés előtt, hogy jól be tudják szívni a hajszálaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

eper.288

2012. július 5.

Nagyon szeretem, könnyű kifésülhetőséget tesz lehetővé nedves hajon. Szárítás után a haj simább, fényesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).