L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mokkalany, Módosítva: 2016. január 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A L'Oreal Extraordinary Oil Nutri-Gold krém olyan esszenciális olajokkal védi és táplálja a bőrt, mint a levendula és a rozmaring. Emellett bőrnyugtató fehér jázmin kivonatot tartalmaz. A mikro-gyöngyökkel gazdagított, könnyű krém-olaj gyengéden olvad el a bőrön anélkül, hogy zsíros vagy ragadós érzetet hagyna, és hosszantartó kényelemérzetet nyújt. A bőr intenzíven táplált, feltöltött és újra rugalmas lesz. A fáradtság vonalai halványulnak, a bőrtónus ragyogóvá válik. Szemkörnyékre nem használható.

fekdoraa

2019. december 8.

Téli, nappali hidratálónak használom, az száraz, ekcémára hajlamos arcomon. Jól teljesít. Mikor először használtam megijedtem, hogy az arcom úgy néz ki mintha csillámporos lenne (még az üvegtégelyen keresztül is látni lehet őket), de ez felszívódás után eltűnik, így abszolut nem zavar. Az esti verziójával összekötve, teszi a dolgát a hideg, szeles időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Lilian09

2019. szeptember 6.

Először leértékelve vásároltam, viszont a teljes árt is maximálisan megéri! Ősszel és télen már több éve használom, nyáron már kicsit sok ez a zsírosabb krém. Nagyon kellemes illata van, jó a textúrája, nem ragad. Nappalra általában csak egy keveset szoktam kenni, mert kell egy kis idő kell mire beszívódik, de estére jó vastagon felkenem, és ez az első krém, aminél jelentős különbséget érzek reggelre. Sokkal kisimultabb és puhább lesz a bőröm. Inkább olyanoknak ajánlanám akik a szárazabb bőrtípusba tartoznak!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

rekamer

2019. április 6.

Kivégeztem a tégelyt, gondoltam írok róla.

Késő télre vettem, mint táplálóbb nappali krém a kombinált-zsíros bőrömre. Eleinte a rozmaringos szagát nagyon nehéz volt megszokni, viszont az utóbbi pár hétben kifejezetten megkedveltem.
Pattanásokozásból kikaptam már rosszabbat is. Nem okozott gennyes gyulladt pattikat, de a mitesszereim helyzete sem javult tőle. (nem is ez a feladata)
A hidratálás nekem nappalra elég volt. Nem szívódik be azonnal, kell neki egy 10-20 perc minimum nálam (gondolom befolyásolta az is, miket rétegeztem alá).
Olajos dolgokkal kukacosodik elég randán. Viszont nagyon bejövős a textúrája.
Az arany csillámok egy érdekes része a bulinak. Van akinek rohadtul bejön, van akinek nem. Szerintem arcra kenve alig észrevehető, az ujjbarázdáimba beülve surlófénynél megnézve viszont nagyon csillog. Habár dewy glass skin goddess nem lett belőlem. :'(

Az egyetlen dolog, amit kegyetlenül hiányolok belőle egy legalább 10-15-ös SPF télre. :'(
Igen, feltalálták már a külön fényvédőt is arcra (ami szuperdrága és ragacsos és drogériából jobbféle beszerezhetetlen, de ez az én egyéni szoc problémám.)
Emiatt nem fogok levonni csillagot.

Összességében: késő télre jó cucc, de nyárra már túl sok lenne a kombinált zsíros bőrömnek. Melegben másért fogok nyúlni. Viszont ha újra beköszönt a tél, szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Kivégeztem a tégelyt, gondoltam írok róla.

Olajos dolgokkal kukacosodik elég randán. Viszont nagyon bejövős a textúrája.

Emiatt nem fogok levonni csillagot.

dottya

2019. március 31.

Ez sajnos nem az én krémem. Az arcom zsírosan fénylik tőle, kellemetlen érzés viselni és pattanásokat okozott. Ha a szám-szemem közelébe kerül, borzalmasan tud csípni. Az illata nagyon kellemes és a textúrája ennek is selymes, ahogy a legtöbb l'oreal krémnek. Nem fogom újravenni és valószínűleg az arcomra sem kenem többé. Kéz és könyökápolóként megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

VictoryFord

2019. február 5.

Imádom!!! Ő az én kis csodaszerem. Télen abszolut befutó de melegebb időben is előkerül ha egy kis extra táplálás kell az arcomnak. Nagyon tápláló de mégsem zsirosít. Nem tudok rá rosszat mondani. Évek óta a fegyvertáram lakója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Sunnyvagyok

2018. december 29.

Az első drogériás krém, ami semmilyen irritációt nem okozott nálam!
Nagyon jól tolerálja a bőröm, szeretem az illatát, igazi téli tápláló krém.

Az arcbőröm könnyen zsírosodó, de smink alá mégis tudom használni és nem zsírosít, nem csúszik el az alapozó rajta!

Ami zavaró és egy csillag levonást kap tőlem azok a kis apró csillámok, amik abszolut nem hiányoznak bele, nem is értem.

Ettől függetlenül remek kis krém! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Az első drogériás krém, ami semmilyen irritációt nem okozott nálam!
Nagyon jól tolerálja a bőröm, szeretem az illatát, igazi téli tápláló krém.

Ettől függetlenül remek kis krém! :)

Carson32

2018. december 18.

Ez volt az első arckrém amit megvettem a márkától! Azóta csak ezeket a krémeket használom az arcomra! Nagyon szerettem, az arcolajhoz hasonló az illata, azzal felvátva használtam. Meg voltam elégedve vele, a csomagolás is nagyon szép és igazán könnyű nappali krém. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

marcsi1233

2018. december 15.

A korábbi krém-maszk után, amit már sehol sem találok, végre egy hasonló finishű krémet találtam. Szeretem használni, finom az illata, jó krémes, és vannak benne csillámok, amit arcom nem látok, csak a kezemen felkenést követően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Meja

2018. november 12.

Igazi luxusérzetet keltett bennem a használata. Szép arany kupak, diszkrét kis üvegcse. De a lényeg benne van ugyebár. Sűrű a krém állaga, hidratálással nem volt baj. Az érzékeny bőrömet nem irritálta. Meg voltam vele elégedve, amiért le kell vonnom egy csillagot, az a nagyon erőteljes, gyógynövényes illata. Sajnos fejfájós vagyok, és ez engem sokszor zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

drz400

2018. október 24.

Nagyon kevés krémmel jövök ki de nagy meglepetésemre ő pont egy ilyen. Használom már jóideje, épp ma kellett újra vennem. Elég érzékeny bőröm van, ami hol pattanásos zsíros, hol száraz. Főleg a szárazabb részekre teszem, néha a pattanásos zsíros részekre is. A száraz részen nagyon jól működik, puha és egészséges érzetű a bőröm tőle, nagyon jó érzés, a pattanásos pedig nem lett tőle rosszabb, sőt! Nagyon nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Stearyl Alcohol, Paraffin, Glyceryl Stearate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-20 Stearate, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Octyldodecanol, Linalool, Geraniol, Eugenol, Coumarin, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színező anyag. (Piros)