L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vitezjulia, az összetevőket feltöltötte: kisbors, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ázsiai bőrápolás inspirálta folyékony hidratáló, amely gyorsan, mélyen és fokozatosan hatol a felszín alá a bőr elnehezítése nélkül. A vízszerű kialakításnak köszönhetően felfrissíti az arcbőrt, egészséges ragyogást biztosítva az arcnak. Folyamatos, 72 órán át tartó hidratáltságot és teltséget biztosít a bőrnek.

Minden reggel és este, a szérum után vagy helyett egy pumpálásnyit javasolt eloszlatni az arc és nyak bőrén. Körkörös mozdulatokkal juttassuk a felszín alá a gyorsabb és hatékonyabb felszívódás érdekében. Helyettesíti a nappali hidratálókrémet.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal, Dry Skin
Ár: 2500 HUF , Eladó: HipsterDoe
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kunszentmárton, fizetés: Postai úton tudom biztosítani

Miuss

2020. november 23.

Nyárra a legjobb választás! Könnyü, üde, frissít, könnyel lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik! Kedvenc nyári arckrémem! 4x vettem már újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

szabo123

2020. október 24.

Imádom az illatát és az állagát. Egy pumpa elég az arcomra, bár sajnos kezd kevés lenni ilyen időben. Nyáron és koraősszel nagyon jó volt, bár teljes áron nem venném meg. R-ban szokott lenni 2200 ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

mlnda

2020. október 2.

A nyar folyaman hasznaltam par hetig, sajnos nem valt be.
A borom kombinalt, ennek ellenere ezt a verziot valasztottam, a normal-szaraz bortipusuaknak valot. Ugy gondoltam egy geles hidratalonal nem lehet tul "zsiros" az allag a kombinalt borueknek sem.
Igeretesnek tunt, mert konnyed, geles allaga van, sok aloet tartalmaz (viszont alkoholt is) es a kiszereles is nagyon gazdasagos. Ha bevalt volna, azt mondanam, hogy nagyon jo befektetes, mert ez a mennyiseg hosszu idore elegendo.
De nem valt be, a borom nem szereti. Az elso napokban kipattogtam (ezt meg nem is szamolnam feltetlenul a problemak koze), de azert folytattam a hasznalatat. Kiprobaltam onmagaban is, es szerumokra retegezve is. Mindenhogy olajos erzetet hagy, mintha nem tudna teljesen beszivodni, ez latszik is rendesen, nem csak erzodik. Ezek mellett pedig borzaszto eros illata is van, mintha beleborult volna egy arcszesz. Bar viszonylag hamar elillan, nagyon zavaro szerintem. Hogy mennyire hidratal? Esetemben az is nagyon gyenge. Inkabb egy olajreteget erzek a borfelszinen, mint hidratalast.
Sajnos sok pozitivumot nem tudok felsorolni mellette. :/ El is ajandekoztam.
Osszesitve pont forditva sult el, mint amit egy konnyed geles hidratalotol vartam. Furcsa. A TO NMF-e pl. zsirosnak tunik, de felvitel utan megis pikk-pakk beszivodik es hamar eltunik a zsiros erzet. Itt is pont forditva sult el a dolog, csak eppen pozitiv ertelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

A nyar folyaman hasznaltam par hetig, sajnos nem valt be.
Sajnos sok pozitivumot nem tudok felsorolni mellette. :/ El is ajandekoztam.

Harper

2020. szeptember 26.

Kedvenc krémem lett. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, szuper az állaga. Az illatát is nagyon szeretem, biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

candices

2020. augusztus 18.

Nem tetszik az illata és az állaga sem, maradok a Neutrogena water gel-nél

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Nem tetszik az illata és az állaga sem, maradok a Neutrogena water gel-nél

agi.greendaygirl

2020. július 29.

egész jó kis motyó, könnyed álalgához képest tök jól hidratál. Az erős, már-már férfias parfümös illata engem is zavar, de szerencsére túl sokáig nem érződik. Felvitelkor nekem csípi a bőröm, ami nem túl bíztató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

shandel

2020. július 28.

Kombinált és problémás bőröm van, de amióta ezt használom látványosan szebb és puhább az arcbőröm.
Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 28.

Csak ajánlani tudom. :)

dottih

2020. július 23.

Télen nem elég hidratáló de tavasszal és nyáron tökéletes. Az egyetlen problémám hogy nagyon erős pasi parfüm szaga van... bárcsak ne illatosítanák..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

Passerotta

2020. július 1.

Szerintem ez egy nagyon jó kis nappali hidratáló. Kimondottan ebben a hőségben pont elég az arcbőrömnek. Eddig nagyon elégedett vagyok vele! Talán az illata lehetne egy kicsit diszkrétebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

viktoriakrly

2020. július 1.

Imádom!!!! Annyira jó érzés fel kenni az arcomra... Szinte "könyörög" érte az arcbőröm. Csoda kis termék. 🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ph szabályozó segédanyag

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.