L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vitezjulia, az összetevőket feltöltötte: kisbors, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ázsiai bőrápolás inspirálta folyékony hidratáló, amely gyorsan, mélyen és fokozatosan hatol a felszín alá a bőr elnehezítése nélkül. A vízszerű kialakításnak köszönhetően felfrissíti az arcbőrt, egészséges ragyogást biztosítva az arcnak. Folyamatos, 72 órán át tartó hidratáltságot és teltséget biztosít a bőrnek.

Minden reggel és este, a szérum után vagy helyett egy pumpálásnyit javasolt eloszlatni az arc és nyak bőrén. Körkörös mozdulatokkal juttassuk a felszín alá a gyorsabb és hatékonyabb felszívódás érdekében. Helyettesíti a nappali hidratálókrémet.

Rin2

2020. február 9.

Nekem bevált. Régóta kerestem olyan krémet... vagy bármit az arcomra ami hidratálja de nem nehezíti el. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

sprefectesse

2020. február 8.

Tényleg nagyon erős illata van, és nem tudom eldönteni, hogy kellemes-e.
Viszont gyorsan beszívódik és kellemes érzetet hagy maga után. (Amennyiben nem csábulok el és pumpálok ki két adagot. Valamiért iszonyatosan kevésnek érződik az egy nyomásnyi, de valahányszor azt gondoltam, hogy száraz a bőröm, kell a kettő, rájöttem, hogy nem, az már túl sok lesz.)
A bőröm szereti ebben a hidegben, és szebb is tőle reggelre, szóval elégedett vagyok, az akciós árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Tényleg nagyon erős illata van, és nem tudom eldönteni, hogy kellemes-e.

r3gina

2020. február 4.

Féláron vettem, így úgy érzem, hogy jó üzletet kötöttem, de azért az eredeti árát szerintem nem éri meg, hiszen vannak sokkal jobb krémek, sokkal olcsóbban is. Azt, hogy van benne parfüm, nem igazán értem, mert szerintem nélküle is eladható lenne. (mondjuk legalább jó az illata) Az állaga remek, igazából hasonlóval nem találkoztam korábban. Kizárólag az esti rutinomban használom nagyjából 2 hete és lényegesen hidratáltabb az arcom. Nem fog húdenagyon hiányozni ha elfogy, mert pótolható, de az használat élménye és az, hogy pikk-pakk beszívódik az nagyon tetszik. Ha látom még akciósan, lehet meg is veszem. Azért nem ötös, mert azt a titulust egy valódi csodaszerek tarom fenn, amivel még nem találkoztam, de azt tudom, hogy azért ez még nem az. (A csomagolás amúgy ötös, mert ráírták, hogy melyik szelektívbe rakható a teljes termék és a csomagolása. :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Diamond26

2020. február 1.

Többször újra vettem már, nagyon szeretem. Egyetlen dolog, ami nem tetszik benne az az illata, de a hatása annyira jó, hogy még így is 5 csillagot kap tőlem. Nekem főleg nyáron fogyott belőle rengeteg, ugyanis száraz bőröm van, ami nyáron sem változik, de a meleg miatt a krémes hidratálókat nehezen viselem el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Betty05

2020. január 29.

Hasra azért nem estem tőle! Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, tetszik hogy hamar beszívódik, könnyű eloszlatni. Nekem egy nyomásnyi adag elég is és jó lassan fogy. Olyan semleges, ezen kívül mást nem érzékeltem hogy nagyon csinálna ..... Azt hiszem így ennyi, nem tudom ha elfogyna hiányozna annyira hogy újra megvegyem vagy feltűnő lenne a különbség, hogy nem kenem vele az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

MLotti

2020. január 21.

Eleinte elég vegyes érzelmeim voltak vele kapcsolatban, főleg az illata miatt, engem valamiért férfi illatszerre emlékeztet. Nekem télen rendkívül száraz a bőröm, egy emberes adag ebből a szerből viszont ruganyossá és selymessé teszi az arcomat, nem utolsó sorban pedig az alapozó/BB krém is valami fantasztikusan terül rajta. Kedvesem is előszeretettel rájár, így abszolút kihasználható, ujravevős és 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Bakka

2020. január 8.

Imádom ezt a krémet. Könnyű a textúrája, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos hatás utána és az illata is isteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

iifenopy

2020. január 8.

Nappalra remek smink alá. A pumpa plusz egy csillag. Annyira nem hidratál de mindig újraveszem, éjszakai hidratálóval kombinálva nagyon jó. Azért váltottam mert fényvédős nappali krémet szeretnék. A parfüm megint csak MIÉRT?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

msvamos

2020. január 5.

Nagyon szeretem ezt a folyékony hidratálót, hamar beszívódik és üdébb tőle a bőröm.A design nagyon vonzó és az adagolója is szuper Azért csak négy csillag, mert nekem kicsit erős az illata és az aljáról nehéz kiszedni a végén az utolsó adagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Csillu9803

2019. december 29.

Nagyon szeretem én is és a bőröm is. 😁
Nekem bevált, jól hidratál, illata pedig amint beszívta a bőröm már nem érződik. 😊
Van meg 1 bontatlan is, de ha elfogy mind a 2 üveg biztosan újra veszem.🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Nagyon szeretem én is és a bőröm is. 😁
Van meg 1 bontatlan is, de ha elfogy mind a 2 üveg biztosan újra veszem.🥰

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ph szabályozó segédanyag

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.