L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vitezjulia, az összetevőket feltöltötte: kisbors, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ázsiai bőrápolás inspirálta folyékony hidratáló, amely gyorsan, mélyen és fokozatosan hatol a felszín alá a bőr elnehezítése nélkül. A vízszerű kialakításnak köszönhetően felfrissíti az arcbőrt, egészséges ragyogást biztosítva az arcnak. Folyamatos, 72 órán át tartó hidratáltságot és teltséget biztosít a bőrnek.

Minden reggel és este, a szérum után vagy helyett egy pumpálásnyit javasolt eloszlatni az arc és nyak bőrén. Körkörös mozdulatokkal juttassuk a felszín alá a gyorsabb és hatékonyabb felszívódás érdekében. Helyettesíti a nappali hidratálókrémet.

Ár: 2700 , Eladó: csotieszti
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy előre utalás után postával küldöm
Ár: 2700 , Eladó: Lushlover
Állapot: 1-szer próbált!, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Mars93

2019. szeptember 15.

Nem rossz hidratáló krém, nagyon kellemes az illata és az állaga egyaránt. Száraz bőrre valóban csodás lehet, de mivel nekem kombinált van az arcomon, tág pórusokkal, így nem volt tökéletes. Sajnos eltömítette a pórusaimat, főleg a nyári meleg ideje alatt... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Dinka999

2019. szeptember 12.

Nagyon sokáig szemeztem vele.. míg végül megvettem. Puha lesz tőle a bőröm nem hagy zsíros érzetet.Párom és szerintem is kicsit arcszesz illata van amit viszonylag sokáig lehet érezni. (éjdzakai krémnek megfelel)
Nálam csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Nálam csak négy csillag.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Nekem nem váltbe. A zsíros bőröm még zsírosabb lett

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nekem nem váltbe. A zsíros bőröm még zsírosabb lett

nreka

2019. szeptember 6.

Barátnőmtől kaptam mert neki nem tetszett. Nappali hidratálónak használom a Geek&Georgeous 101 HA Light szérumával, vagy a Niod Survival 0-val együtt. Nagyon gyorsan felszívódik, utána az arcom szép, nem fényes. Összességében szeretem, viszont önmagában az én bőrömnek nem lenne elég. Van illata, ami nekem tetszik. Nem rossz, de nem vagyok annyira lehengerelve hogy újravegyem. (Ami abszolút újravevős az a Clinique Moisture Surge, de ez nem meglepő, általában mindenki imádja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Lilian09

2019. szeptember 5.

Már egy fél üveggel elhasználtam. Megvagyok elégedve vele, mert nyárra nagyon szuper alternatíva a zsíros krémek helyett. Még a legnagyobb melegben is használtam, amikor minden más termék zavaró volt a bőrön. Hamar felszívódik, és még a napozás után kiszáradt bőrömet is eléggé hidratálta. Viszont annak ellenére, hogy érzékeny bőrre ajánlják nekem a szemkörnyéken néha irritáló volt és enyhén csípett bár ez az érzés hamar elmúlt. Jövő nyáron újra ezt fogom használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Katarzsina

2019. augusztus 29.

Pár hónapja használom, éjszakai arckrémet tökéletesen helyettesíti a vízhiányos bőrömnek, ár érték arányban szerintem megéri mert elég sokáig kitart.
Viszont elég zavaró az illata, mintha férfi tusfürdőt kennék a fejemre, sokkal jobb lenne illatanyagmentesen.
Csomagolása praktikus és nagyon szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Csomagolása praktikus és nagyon szép.

ancsoo

2019. augusztus 28.

Kb. fél éve használom. Külső alapján 10 pont, viszont nekem csak éjszakai krémként vált be, puha és selymes lesz tőle az arcom. Nappal nagyon zsíros lesz tőle a bőröm. Egy nagy negatívuma van, az illata. Ettől függetlenül éjszakai krémként használni fogom továbbra is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Qwerty

2019. augusztus 16.

Leárazva vettem 2700-ért, a teljes árat nem fizettem volna meg érte, így is sok volt. Ha előtte alaposan megnézem az összetevőket, nem biztos, hogy megveszem ennyiért sem. Csak hát amiért ennyi ember rajong...hátha csodaszer. Nem, szokás szerint nem az.
Kezdjük a szagával, a leírások alapján számítottam rá. Csak első alkalommal volt meglepő, hogy randira induló kamaszfiú szagom van, meg lehet szokni, később nem volt annyira zavaró.
Maga a krém már sokkal problémásabb kérdés. A kezemen próbáltam, mert valójában tele van olajokkal, sok rossz tapasztalat után nem mertem elsőre az arcomra kenni, végre szép a fejem, nem hiányoznak róla az eltömődött pórusok miatti ragyák. A kézbőrömön az első pillanatban ígéretes volt, kisimította feltöltötte, hogy aztán egy óra elteltével, még ráncosabb legyen, mint előtte volt, a tenyeremen meg húzta a bőrt. Igaz fényesebb lett a kezem, kenés után jobb, majd utána gyorsan sokkal rosszabb...pár napig játszottam ezzel, aztán nem mertem már hozzányúlni se ehhez a krémhez. Nem tudom merem-e az arcomra kenni ezek után, de ha igen és kiderül, hogy tényleg csodaszer, ígérem visszajövök és javítok a csillagálláson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

kovkitty

2019. augusztus 4.

Rendkívül száraz és vízhiányos a bőröm így ez az alap éjszakai krémem és télen használt nappali krémem nem fogja helyettesíteni. Azonban nyáron tökéletes. Normál hétköznap reggel a smink előtt, nyaralás közben pedig napközben is használtam. Az arcom puha és hidratált lett tőle.
Az illata számomra csillagos 5.ös parfümben is szeretem a picit citrusos unisex illatokat.
Adagolása egyszerű, a csomagolása ,szìne pedig alapból megnyert ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Adagolása egyszerű, a csomagolása ,szìne pedig alapból megnyert ;)

NeonPink

2019. július 23.

nem vagyok a márka nagy kedvelője de ez egy kellemes meglepetés. az ujsagban volt minta és igaz nekem nagyon zsíros a bőröm, de kivételesen kipróbáltam az egyik reggel. a bőröm azonnal puha tapintású volt.
viszont egész napra nem a legmegfelelőbb számomra, éjszakára annál inkább! könnyű állagú, nem szárít, nem zsírosít, nem hagy maga után fura réteget. az illata is kellemes. az esti arc tisztítás után tökéletes

csak azért nem adok 5 csillagot mert még nem tudom, hogy ettől pattogzott-e ki az arcom kissé vagy szimplán rosszab időszakát éli a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ph szabályozó segédanyag

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.