L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vitezjulia, az összetevőket feltöltötte: kisbors, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ázsiai bőrápolás inspirálta folyékony hidratáló, amely gyorsan, mélyen és fokozatosan hatol a felszín alá a bőr elnehezítése nélkül. A vízszerű kialakításnak köszönhetően felfrissíti az arcbőrt, egészséges ragyogást biztosítva az arcnak. Folyamatos, 72 órán át tartó hidratáltságot és teltséget biztosít a bőrnek.

Minden reggel és este, a szérum után vagy helyett egy pumpálásnyit javasolt eloszlatni az arc és nyak bőrén. Körkörös mozdulatokkal juttassuk a felszín alá a gyorsabb és hatékonyabb felszívódás érdekében. Helyettesíti a nappali hidratálókrémet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

DBetta

2023. február 8.

A pozitív kommentek miatt amit itt olvastam vettem meg . Pár napja használom , az illata tetszik. Gyorsan beszívódik. Az állaga szuper jó , és nem hagy zsíros érzetet . A T vonalon kívül száraz , érzékeny a bőröm . Utólag érzem hogy kicsit húzódik az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 8.

narane

2023. január 13.

Általában nem fűzök nagy reményeket a L’oreal termékekhez, de kolleganőm annyira istenítette ezt a krémet, hogy kíváncsiságból megvettem és nem csalódtam. Nagyon gyorsan felszívódik, szép és egyenletes lesz tőle a bőröm. Életet ad az arcomnak. Kevés kell belőle, ha túl sokat használok fel sem szívódik. Az illata engem kicsit sem zavar. Biztos, hogy újraveszem!:)

Update: mióta az új design-al forgalmazzák nem olyan jó. Általában azért van új csomagolás, mert változnak az összetevők, de bevallom nem jártam utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 13.

Morla

2022. augusztus 8.

Számomra a tökéletes reggeli "arc ébresztő". Mosakodás után, a még nedves bőrre, egy pumpálásnyi adagot paskolok.
Frissítő, kellemes illatú, hamar beszívódik. Enyhén hidratál is, nyárra önmagában is elég. Az üvege szép, az adagoló praktikus, letekerhető így az utolsó cseppet is ki lehet nyerni belőle. Kiadós, nagyon sokáig elég. (Ugyanezt a krémet megvettem kombinált bőrre való változatban is. Annak erősebb az illata, hamarabb beszívódik, így két nyomás kell belőle.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

Viviencsv

2022. május 24.

Lassan egy hónapja használom, és nagyon szeretem. Jól hidratálja a száraz bőröm sőt, még a ráncaim is feltölti. A az arcom, valamint a nyak és dekoltázs rész is üde és puha a használata után. Bár az illata tetszik, egy kicsit azért erősnek tartom, de ezért nem vonok le egy csillagot, mert el tudok vonatkoztatni ettől. Gondolkodom az újravevésben, de túlságosan szeretek új termékeket kipróbálni. :d Mindemellett akciósan vettem, szóval teljesen megérte!

Update: Amennyire oda voltam érte, olyannyira utáltam meg használni, mert egy idő elteltével rettentő sok volt az illata, és bár könnyen beszívta a bőröm, mintha kis pattanást is okozott volna, semmi extrát nem nyújtott. Kínszenvedősen használtam el, mert tudatosabb bőrápoló lettem, úgyhogy újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

lili.eszter

2022. április 24.

Nagyon szeretem, a kombinált bőröm ezeket a "vizes" állagú krémeket szereri a legjobban, nem zsírosodik, nem pattanásosodik tőle. Hatalmas pozitívum hogy nem ragad, könnyen beszívódik és szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 24.

Mazsidrazsi9

2022. április 17.

Megvettem, mert régebben volt a L’orealnak egy hidratáló krémje ugyanilyen üvegben, és azt hittem, azt hozták vissza.
Sajnos nem olvastam el a feliratokat rajta így most “csalódott” vagyok.
Ez nem krém hanem inkább egy hidratáló zselé jellegű cucc, amit ha felkenek az arcomra, vizes hatású. Ezzel nem is lenne gond, de sokáig fénylik-csillog, így nem lehet azonnal sminkelni rá, jóval többször kell végigsimizni az arcot, hogy szépen bevegye. Az illata kellemes:frissítő aloés.
A hidratálása… hát…. Ha naponta többször kenem akkor oké… mondjuk az árához képest elfogadható. Nyilván vannak ennél sokkal patentebb hidratálók csak nem ennyiért.
Viszont összességében a fenti tulajdonságai miatt nálam biztosan nem újravevős. Nyárra tudom elképzelni, amikor a lepirult arcnak jól jön az efféle vizes-géles aloés kenegetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 17.

Sajnos nem olvastam el a feliratokat rajta így most “csalódott” vagyok.

Szidy93

2022. március 16.

Már az első használatnál észre vettem, hogy nagyon jól hidratál. Reggel és este is szoktam használni. Könnyű az állaga, nagyon hamar beszívódik és utána pihe puhának érzem a bőrömet.
Szerintem újra fogom vásárolni. ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

Szerintem újra fogom vásárolni. ❤️

zsaratnok

2021. szeptember 30.

Nagyon tetszett az állaga és az első érzet, amit felkenés után hagyott a bőrön. Direkt nyárra vettem, mert olyankor kevesebb, könnyedebb hidratálásra van szükségem. Ezt a kritériumot nagyjából teljesíti is, viszont naponta akár három alkalommal is kellett használnom, 3-4 pumpányit, hogy legyen valamiféle eredménye.
Egyszer már próbáltam, adtam neki második egy második esélyt, többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

blackrainbow

2021. szeptember 20.

Jól hidratál, tetszik az illata. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Jól hidratál, tetszik az illata. Szerintem újraveszem.

Barby831

2021. június 3.

Nekem nagyon tetszik. Jó az illata, gyorsan beszívódik a bőrbe, jó sminkalapot képez. Leginkább nyáron szeretem használni a meleg napokon,nem hagy maga után semilyen ragacsos érzetet, felfrissíti az arcbőrt.
1üveggel már elfogyott de nekem ez újravevős termék lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

1üveggel már elfogyott de nekem ez újravevős termék lesz!

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ph szabályozó segédanyag