L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vitezjulia, az összetevőket feltöltötte: kisbors, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ázsiai bőrápolás inspirálta folyékony hidratáló, amely gyorsan, mélyen és fokozatosan hatol a felszín alá a bőr elnehezítése nélkül. A vízszerű kialakításnak köszönhetően felfrissíti az arcbőrt, egészséges ragyogást biztosítva az arcnak. Folyamatos, 72 órán át tartó hidratáltságot és teltséget biztosít a bőrnek.

Minden reggel és este, a szérum után vagy helyett egy pumpálásnyit javasolt eloszlatni az arc és nyak bőrén. Körkörös mozdulatokkal juttassuk a felszín alá a gyorsabb és hatékonyabb felszívódás érdekében. Helyettesíti a nappali hidratálókrémet.

blackrainbow

2021. szeptember 20.

Jól hidratál, tetszik az illata. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Jól hidratál, tetszik az illata. Szerintem újraveszem.

Barby831

2021. június 3.

Nekem nagyon tetszik. Jó az illata, gyorsan beszívódik a bőrbe, jó sminkalapot képez. Leginkább nyáron szeretem használni a meleg napokon,nem hagy maga után semilyen ragacsos érzetet, felfrissíti az arcbőrt.
1üveggel már elfogyott de nekem ez újravevős termék lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

1üveggel már elfogyott de nekem ez újravevős termék lesz!

jadegirl

2021. május 28.

Az allaga es az erzet amit hagy maga utan picit furcsa, de osszesegeben nem rossz krem. Korabban meggyanusitottam, hogy pattanasokat okoz, de azota rajottem, hogy egy masik arckrem volt a bunos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

nellory816

2021. május 22.

kb 2 hete használom és nagyon szeretem. könnyű az állaga, 1 pumpálás is bőven elég az arcomra és a nyakamra is, remekül hidratál, hamar beszívódik, lehet rá sminkelni... csak jókat tudok mondani. újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Melcsy

2021. május 19.

Nagyon szupi krém ! Száraz , èrzèkenybőrömet hidratálja, frissíti , nyugtatja
Finom az illata és állaga !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 19.

Nagyon szupi krém ! Száraz , èrzèkenybőrömet hidratálja, frissíti , nyugtatja
Finom az illata és állaga !

Csiperke119

2021. április 12.

Szeretem. Már 3xra vettem újra. Nekem hidratál. Elég száraz a bőröm és legutóbb úgy éreztem már kevés magában, de azóta megváltozott a skincare rutinom, jobban hidratálok alapból és ahhoz szerintem tökéletesen fog passzolni😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

LUNACICA

2020. december 30.

Nagyon könnyű hidratáló gél,én nyaranta használom,mert hamar beszívja a bőröm,nincs zavaróan erős illata,mint a Garnier hasonló termékének,és a pumpás adagoló nagyon megkönnyíti az adagolást,nagyon kiadós termék,nekem két pumpálásnyi bőven elég az arcomra.Egy tipp: mindenki nagyon figyeljen rá,hogy a bőrének megfelelő típust válassza belőle,ezt én kimondottan száraz,vízhiányos bőrüeknek ajánlom inkább ! Akinek normál bőre van talán még nekik is sok lehet,de akinek egy kicsit is hajlamos a bőre a zsírosodásra,vagy kombinált a bőre az ne ezt válassza,mert pattanásos lesz tőle a bőre(barátnőm is így járt vele,neki kombinált a bőre,de a kimondottan zsíros bőrre valótol nincs semmi baja.Olvastam,hogy az előttem írók is erre panaszkodtak,de ahogy láttam mind kombinált,vagy zsíros bőrtípusúak,így érthető,hogy nekik is így reagált a bőre.). Remélem tudtam segíteni a válsztásban annak aki olvassa. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

krisztiii77

2020. december 15.

Nekem nem valt be,folyton kipattogtam tole

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Nekem nem valt be,folyton kipattogtam tole

Miuss

2020. november 23.

Nyárra a legjobb választás! Könnyü, üde, frissít, könnyel lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik! Kedvenc nyári arckrémem! 4x vettem már újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

szabo123

2020. október 24.

Imádom az illatát és az állagát. Egy pumpa elég az arcomra, bár sajnos kezd kevés lenni ilyen időben. Nyáron és koraősszel nagyon jó volt, bár teljes áron nem venném meg. R-ban szokott lenni 2200 ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ph szabályozó segédanyag

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.