L'Oreal Paris

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2017. február 2.

Kategória:   Sminkek szájra

/* A L'Oréal Paris Infallible Mega Gloss vonal Xtreme Finish változata. Összetételében jelentősen különbözik. */

Hialuronsavval gazdagított formula és fényvisszaverő színpigmentek a hidratált, csillogó és ápolt ajkakért, kiszáradás nélkül. A speciális applikátor követi és körülöleli az ajkakat a tökéletes fedésért egész nap.

allitse19

2020. május 14.

Nagyon szép csillogós rózsaszín árnyalatot találtam akciósan a DM-ben. Ceruzát/matt folyékony rúzst szinte mindig rakok alá, nem érzem ragacsosnak a végeredményt, viszont mint általában a szájfények, ez sem tart túl sokáig. Teljes áron nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Kinga79

2019. augusztus 5.

Lecsaptam rá én is 699 fornitért a DM kasszánál, mert ilyen színt kerestem az ajkaimra. Otthon vettem csak észre, hogy szájfény, nem pedig rúzs :( Szerintem ragadós és fura az applikátora. Lehet, csak én vagyok béna h ozzá. A színe szép, barackos, a számát nem tudom, mert nincs most nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Alsace

2019. augusztus 1.

505 Never let me go árnyalatot vettem meg 699 ft-ért. Ennyiért bőven megérte! Kicsit féltem tőle, tinikorom óta nem használtam szájfényt, de nagyon szép, vizes, csillogós kinézete van, kellemes viselni is, kicsit ragacsos és hamar lejön de egyébként szuper darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Vendy254

2017. november 17.

Szépen pigmentált színek nekem a 208 flah dance van meg nagyon szeretem a színét és nagyon jól csillog. az egyetlen ami baj vele amint eszek iszok már le is jön de elég könnyű újra kenni szoval annyira nem vészes a dolog :) tartóságga ezen kivűl egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

k96great

2017. november 13.

2 árnylat is meg van. Az egyik 306 More Of Bora Bora, szép vizest hatást eredményez az ajkaknak. A másik a 101 Girl On Top, nagyon pigmentált. Kellemes érzés mindkettő az ajkakon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

tonhalacska

2017. május 12.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt, tegnap vettem a 2. alkalommal fél áron kuponnal, az elsőt tavaly, 505 Never let me go a fantázianeve. A színe barackos rózsaszínes, korallos, minden hajszínemhez megy, könnyed állagú, enyhén ragacsos, és Extrém csillogású, nagyon szép. Tartóssága egész jó, így kuponnal olyan 1500 ft körül van, annyiért nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate