L'Oreal Paris

Ár:   6007 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: Krémia, Módosítva: 2012. június 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Idővel a bőr elvékonyodik, kiszárad és sérülékeny lesz. A bőr megereszkedésnek indulhat és elernyedhet. A 60 éves és azon felüli nők bőrápolási igényeiről folytatott széleskörű kutatások alapján a L'Oréal Paris megalkotta az AGE RE-PERFECT arckrémet Pro-Calcium-mal a nagyon érett bőr ápolására.

Kiszerelés: 50 ml

FeketePiroska

2015. május 22.

A szájam köré tettem egy keveset belőle (egyébként anyukám kapta még karácsonyra) gondoltam teszek az ellen hogy megjelenjen a nevető ráncom, illetve a homlokom keresztbe egy csík....de sajnos nem tudom tesztelni :D egyszerűen nem bírok az illatától aludni :D Egyébként jól beszívódik, nem marad ragacsos. Ránctalanító hatását nem tudom alátámasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

anita_fliszar

2013. március 27.

Régen használtam és nekem bejött.Este szoktam én is használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Régen használtam és nekem bejött.Este szoktam én is használni.

csirsz

2012. február 26.

Anyám használja. Néha télen én is feltöltésképpen. Nehéz krém, de hamar felszívódik és jól feltölti a bőrömet. 35 éves vagyok ugyan, de télen nekem jót tesz néha-néha. Az illata kellemes. Nyáron biztos, hogy erős a melegben. Én inkább este használom regenerálásra. Nem rossz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, PEG-20 Stearate, Hydrolyzed Soy Protein, Soluble Collagen
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Squalane, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Triethanolamine, PEG-100 Stearate, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Citral
Parabének: Methylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, DMDM Hydantoin, Butylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, DMDM Hydantoin, Potassium Sorbate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Squalane eo 1 0

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.