L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Sáfrányszeklice-, kókuszdió- és szójaolaj kivonatot tartalmazó hajmaszk száraz hajra, a haj mély ápolásáért és egészséges kinézetéért. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Timicat

2021. május 17.

Szilikonmentes pakolásnak teljesen jól bevált. Nekem az illata nem tetszik de a barátom nagyon oda van érte. Nem csodaszer de ár értek arányban és összetevő listában kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

liviaraganyi

2020. február 11.

Kifutó termékként vettem leárazva jó lesz valamire jeligével, és nagyon bevált. Göndör és száraz hajam van, ráadásul festett. Sokat nem is vártam tőle (L'oreal termékekért nem rajongok), de azóta nem kellett vágni a hajam mióta használom. Hetente - kéthetente szoktam felvinni, sokáig tartott és bevált. Ha lehet még kapni újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 11.

Gingerbread88

2020. január 4.

A hosszú, vastag szálú, hullámos, állandóan töredező Janis Joplin hajamat ez a pakolás és a rendszeres vágás olyan szépen rendbe tette, hogy már többen megjegyezték, hogy "kisimult" a hajam :D Azért nem csodaszer, de tényleg látványos hatást lehet vele elérni. Anno kb. 1000Ft-ért vettem akciósan, 2800 Ft-ot nem tudom, hogy adnék-e érte. Az illatát nagyon kedvelem. Nekem kb. fél évig bírta úgy, hogy minden hajmosás része (hetente).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

pankafru

2019. november 22.

Nagyjából 3 éve használom kisebb nagyobb szünettel. Hajmosás után egy borsónyit teszek a törölköző száraz hajra, amitől puha és könnyen kifésülhető lesz. Az illatát is nagyon szeretem. Nagyon sokáig elég, kb elhasználhatatlan tűnő mennyiség van a tégelyben. Most egy kicsit háttérbe szorult, koreai terméket tesztelek helyette. De van még belőle, így biztosan fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. július 27.

Végre egy hajpakolás, ami után könnyen kibontható a hajam. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, de ez a legjobb. Kellemes az illata, egy diónyi mennyiség elég a hajamra. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 27.

req

2019. március 30.

Vékonyszálú, töredezett, szőkített hajam van, így esett a választásom erre a hajpakolásra. Nem sok reményt fűztem hozzá, de kellemes meglepetés ért. Nem lesz zsíros tőle a hajam, nem lapítja le. Tartást ad neki, gyönyörű fényes. Eddigi használata során, mintha azt vettem volna észre, hogy kevesebb töredezett hajvéget veszek észre a pólóimon, illetve nagyon könnyen ki lehet fésülni. Az illata nagyon tetszik. Akció keretein belül vette, abszolút megérte. Újravevős termék lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

DoriBal

2019. január 15.

Szerelemtermék. Hosszú, dús hajam van és végre egy pakolás, ami kordában tartja! Illatát imádom, nem kell belőle sokat felvinni a hajra sem, így én egy tégelyt 3/4 év alatt használtam el, ennyi idő alatt bőven behozza az árát. Határozottan újravevős, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

ssyakaky

2018. október 1.

imádom! a hajam puhább, fényesebb és egészségesebb, mióta őt használom (kb fél éve). most fogyott el az első tégellyel, de újra vettem, mert egyértelműen látszik a változás a hajamon. az illata is csodás! viszont úgy láttam kiárusítják a dm-ben, kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

chrsss

2018. június 13.

Szerintem csodálatos illata van, még 2 nappal hajmosás után is érezni. A hatása is teljesen rendben van, a használata után puhább és fényesebb a hajam. Újravevős :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Enc

2018. március 30.

Pár hete akciós volt a Dm-ben és annak köszönhetően vettem meg, mert drogériás viszonylatban nem olcsó termék, de akciósan megéri. Én úgy szoktam használni, hogy hajmosás előtt teszem fel akár több órára is és szerintem úgy jobban beszívódik, plusz nem nehezíti el a hajat. Hajmosás közben már az első használat után sokkal puhábbnak és erősebbnek éreztem a hajam, nekem bejön. Szerintem újra fogom venni, hogy ha elfogy és addig nem találok valami jobbat. Az illatát nagyon szeretem, mert nem egy tucatillat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid