L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték + ajándék minta!
Ár: 1000 Ft , Eladó: LizzC
Állapot: bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel: Pécs, Kecskemét, Budapest
1590 ft/2 darab! L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
Ár: 1590 ft/2db , Eladó: mokojka
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: posta,bank
aagica

2019. március 22.

Korábban többször vettem, de mivel őszülök, már áttértem másra, az ősz hajszálról 1-2 mosás után lejön, míg a rendes hajon rajtamarad. (Szerencsére szőke vagyok és szőkére is festem, így mindenki melírnak nézi, de akkor is...)

aagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Melszi

2019. március 22.

UPDATE: Második festésnél az 503 és a 603 keveréke sötétbarna lett a hajamon. Most nem vagyok annyira megelégedve, mint előzőleg. Kíváncsi vagyok első hajmosás után világosodik-e valamennyit.

Imádom!!! Ha lehetne, 10*-ot adnék rá. Soha életemben nem sikerült olyan szép barnát elérnem egyetlen egy festékkel sem, mint ezzel a hajszínezővel. Pöccre pontosan ugyanazt a színt kaptam, ami a dobozon van. (Előtte fél évig intenzív vörös volt a hajam, átfestettem egy másik márka világosbarnájával, persze majdnem fekete lett, vörös csillogással.) Ismerősöm ajánlatára vettem meg ezt a festéket. Előtte a Syoss szőkítőjével leszívattam a hajam kb. karamell színűre, majd rögtön rá is mentem az 503 és 600-as árnyalat keverékével. Jó illata volt, könnyen fel tudtam vinni, és teljesen egyformára fogta be a hajam, 0 vörös csillogással. Valóban tejcsoki színe van, a fényben aranyló, és jó puha lett. Innestől kezdve csak ezt fogom venni!!!!

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

dynah13

2019. március 15.

Hosszu kekesfekete korszak utan elhataroztam, hogy kell egy uj hajszin, es elkezdtem hajszinezoket nezegetni, de mind a standard szineket sorakoztatta fel, amig ra nem talaltam erre a csodara :) Eloszor a vadszilva szinun akadt meg a szemem, es annyira belelkesultem, hog meg is vettem :D Szep lilas beutese van, nagyon szepen lehet kenni, siman befedte a mar kikopott de meg kekesfekete arnyalatu hajam, kellemes illata van, es tartos is. A melle adott balzsam pedig maga a fonyeremeny, imadja a hajam :)
Nagyon regota szinezem a hajam, de mindig csak szinezo volt rajta, vannak mar osz hajszalaim, de meg szerencsere elfedi. Velemenyem szerint a legjobb drogerias hajszinezo, rengeteg valaszthato szinnel. Azota mar kiprobaltam a feketecseresznye szint is, az is nagyon bevalt. De szemezek meg a mogyoros csokival is (bar lehet, hogy ennek csak a neve fogott meg, nem a szine? :D). 5*, a legjobb!

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Vinite

2019. március 5.

Évekig használtam ezt a terméket, szerettem, hogy csak hajszínező. Aztán elkezdtek nagyon csúnya pattanások nőni a nyakamon, amit hónapokig nem tudtam mire vélni. Mire rájöttem, hogy a Castingtól van. Nem tudom, hogy változtattak-e az összetételen, vagy csak szimplán nekem telítődött a szervezetem valamelyik hatóanyaggal, mindenesetre száműztem. Hátha másnak is tudok segíteni ezzel az infóval és nem kell hónapokig nyomozni, hogy mi okozhat ilyen tüneteket.
Úgyhogy le kell, hogy pontozzam, mert nagyon rossz emlék fűz így hozzá.

Vinite
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Úgyhogy le kell, hogy pontozzam, mert nagyon rossz emlék fűz így hozzá.

NikolettaP

2019. február 27.

Én úgy írom a tapasztalataimat, hogy a festés óta eltelt 4 hét. Nekem sötétbarna hajam van (legalàbbis ezt gondoltam), és már megjelent jópàr ősz hajszálam, ezért is vettem a hajfestéket, és szándékosan szinezőt, hogy kikopjon ha nem megfelelő az árnyalat. A 400-as Barna árnyalatot vásároltam, tehát képen is és névben is jóval világosabbat mint az eredeti hajam, mert számítottam rá, hogy sötétebb lesz. Sajnos a tövére, ahol legelsőként került, illetve az egèsz hajtömegem legfelső részén fekete lett :( Annyi volt a szerencsém talán, hogy a hajam alsóbb részein, ahol nincs ősz hajszál, oda samponnal higítva vittem fel, és ott talán minimálisan kezd visszakopni az eredeti. Ezek után ha ez a “barna” àrnyalat, ami után van még külön sötétbarna is, akkor az én eredeti hajam nem is tudom minek számít... A 4 hét alatt 4 hajmosás volt nekem, és nem igazán kopott :/ 1-2 ősz hajszál dobja le. Érdekes, mert egyedül az irodaházban, a “mű” fényben van barna fénye, olyankor tudok kicsit menyugodni, mert amúgy itthoni fènyek és napfényben olyan mint a fekete :( És sajnos nagyon nem áll jól az arcomhoz. Első használat után csillogó volt a hajam, de utána inkább matt lett. Annyit azért elmondhatok, hogy valószínű természetes árnyalat legalább, mert körülbelül 1-1,5 cm lenövésem van, mèg sem làtszik ordítóan. Remélem kikopik, akkor majd updatelek, hogy mikor. Valószínű nem fogom újravenni a terméket.
Update: 7-8 mosás után már végre barnulok vissza :)

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Update: 7-8 mosás után már végre barnulok vissza :)

Momo87

2019. február 24.

680 színt választottam és sejtettem semmi köze nem lesz az “illusztációhoz” 😂 nos nekem nagyon szép kakóbarna lett a hajam amugy azt is szerettem volna csak picit sötétke még😑 hajszínező ezért kikopik ezért is választottam hogy színt frissitsek😊 a hajam lemosás után borzasztó volt de gondolom ezért is adják ezt a jóminőségű balzsamot hozzá .... nem újravevős!

Update: azt hiszem már a harmadik mosásnál ledobta az őszhajszálam és sajnos egy borzasztó rozsdavöröses színre kezdett kikopni😓

Momo87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Legadema

2019. január 22.

Én leszek azok kevesek egyike akik lepontozták ezt a terméket.
Jó pár éve festettem ezzel a hajamat. Tetszett, hogy ammóniamentes és óriási a szinválaszték.
Elkövettem azt a hibát, hogy minden festésnél az egész hajamat megcsináltam. Ennek ellenére akkor sem kellett volna megtörténnie annak ami megtörtént. Pár hónap alatt olyan csúnyán letöredezett a hajam, hogy olyat még annak előtt nem tapasztaltam.
Váltottam festéket és jobban odafigyeltem a hajam ápolására is, de igy is hónapok kellettek mire rendbe jött a hajam.
Később barna lettem majd újra szőke de még a szőkitést is birta a hajam látható roncsolás nélkül, de a L'oreal Casting Creme Gloss-t nem.

Legadema
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Én leszek azok kevesek egyike akik lepontozták ezt a terméket.

edonka

2019. január 21.

világosbarna hajamra vettem a "Brownie" 454 árnyalatot- réz-mahagóni-világosbarna amit ígértek, vöröses csillogással. hát a hajam tök fekete lett piros(!) fénnyel... felrobbanok!!!

edonka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.

Betty81

2019. január 15.

Az eredeti hajszínem barna, mely kissé őszül. Jó évtizedig tartó szőkeségem feladását követően, fodrászom ajánlására próbáltam ki, mivel nem akartam olyan terméket, ami az egyébként is megviselt hajamat tovább roncsolja, így lett ez az ammóniamentes színező a kedvencem. Nagyon meg voltam vele elégedve, ahhoz képest, hogy ez a termék "csak" színező!, nagyon jól befogta az ősz hajszálakat, és az eredeti gesztenyebarna hajszínem is, természetesen ahogy telt az idő, kopott a hajból, az ősz szálakról, de egy színezőnek ez a dolga! A szőke hajszínem után nem akartam hirtelen sötét hajszínt, így a "723 Tejes Karamell" árnyalatot választottam, amitől nagyon szép világosbarna/sötétszőke színt kaptam. Később a dobozon lévő kép alapján kicsit sötétebb "535 Csokoládé" változatot próbáltam ki, hát ez elég sötétre fogta a hajam, mindenki azt kérdezte: "feketére festetted a hajad?", én pedig nem győztem tiltakozni, hogy ez csak barna! :) Összességében: nagyon jól fed, miután újra szőke lettem, a fodrász elég nehezen, (több szőkítés után) tudta kiszedni a hajamból, festés közben jó az illata, nem irritál. Festést követően nagyon finom, puha és fényes és élénk színű a haj, a kondicionáló, amit festés után kell felkenni, több alkalomra is elég, és a legtöbb, általam kipróbált hajbalzsamnál klasszisokkal jobb. Már a színezőt nem használom, igaz, nem próbáltam ki egyetlen szőke árnyalatot sem, mert szerintem nem világosítaná ki a sötét hajamat, de van, hogy a balzsamért megveszem, mert az tényleg nagyon - nagyon jó. A száraz töredezett hajvégeimet eltünteti, nem zsírosít, (persze kizárólag a hajvégeimre használom!), gyönyörű tőle a hajam, és nem utolsó sorban napokig tartó illata van, ami szerintem nagyon kellemes.

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Klaudia25

2019. január 15.

Még csak 2 hete festettem be vele, és az elől lévő ősz hajszálakról nagyon kopik a festék. Minden hajmosásnál színes a víz. 3 naponta mosok hajat. Lehet elrontottam valamit, vagy a tövére azért kell a több réteg. Egyébként festés után szép csillogó volt, a balzsamját 4x-re használtam el, mert sok, és tömény.
Összességében kicsit többet vártam a kommentek alapján, ár arány értékben egyelőre 3 csillag, aztán meglátjuk.

Klaudia25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.