L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték 635
Ár: 800 Ft , Eladó: norazee
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai utánvét, csomagpont vagy személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: MBR
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XIV, fizetés: személyes átvétel
p.bettina

2019. május 11.

A 403-as intenzív csokoládébarna árnyalatot vettem meg. Azt ígérte a doboz alapján a termék, hogy fényes aranybarna tónust ad a hajamnak. Na ebből semmit nem tapasztaltam. Sötétbarna hajam van alapból, volt festve, de több mint fél éve utoljára. Ezen kívül többször festettem már a hajam az évek során, szóval nem első alkalommal csináltam. Felkentem, hagytam a leírt ideig hatni, lemostam és szárítás közben jött a csalódás. Az arany ragyogásnak nyoma sincs a hajamon, sőt, még sötétített is a hajamon, aminek nem örülök! Nem sötétítetni szerettem volna, csak élénkíteni a színén, így viszont most kb. fekete hajam lett tőle. 😱 Nagy csalódás a termék, többször nem fogom megvenni. 🙅 Remélem minél előbb kikopik a hajamból!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

lukacskata

2019. április 15.

A legjobb színező, amit valaha használtam 😊 700-as és 635-öt kevertem fele-fele arányban, csodálatos aranybarna, napfényben látszik a 635 vöröses árnyalata! 😊 pont amilyet szerettem volna! 😊
Kb lapockáig erő hajamra 2 dobozt vettem, simán elég lett volna egy!!! legközelebb ugyanezt a két szint veszem majd, de csak a felét keverem össze 😊
nincs sok ősz hajszálam, de azokat tökéletesen befogta!
És olyan csodaszép fénye van még mindig , pedig 5-6 mosáson túl vagyok már.
Ami nagyon fontos: a leírás szerinti 20 perces hatóidőt tartsátok be! és akkor nem lesz sötét, pontosan a dobozon látható árnyalatot fogjátok kapni! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

nincs sok ősz hajszálam, de azokat tökéletesen befogta!
És olyan csodaszép fénye van még mindig , pedig 5-6 mosáson túl vagyok már.

BlackRose101

2019. április 15.

Évek óta ezt a terméket használom, csokoládé árnyalatban és nagyon meg vagyok elégedve vele, a balzsamját különösen szeretem, minden hajmosáshoz használom, jobban bevált mint a hajpakolások:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

FurcsaKavics

2019. április 8.

Veszegettem már ebből a fajta hajszínezőből jó néhány féle színűt, és hatását tekintve szerintem kicsit inkább festékre hajaz, szóval elég tartósnak mondanám egy színzőhöz képest. A 316-os vadszilva nevű árnyalatot választottam, mert eddig ebből a fajtából olyat még nem vettem. Az igazat megvallva jó terméknek tartom. Teljes áron nem venném meg, mindig megvárom, hogy akciós legyen, ezt tudnám, mint negatívum felhozni. Tizenplusz éve festem a hajamat kissebb megszakításokkal, szóval egész tapasztalt vagyok a drogériás hajfestékek körében. A nagyon világos barnától (majdnem, hogy szőke) a sötét padlizsános árnyalatokig kb. minden színű volt már a sörényem. A kedvencem a vöröses/lilás árnyalatok. A lilás fényűeknél azt tapasztaltam, hogy 2-3 hajmosásig majdnem, hogy fekete az ember haja, majd szépen mosással kopik, és elérjük a kívánt színt. Főleg úgy lesz marha sötét, hogy hajlamos vagyok festés után az ajánlott hatóidőt majdnem duplázni, mert bepunnyadok a laptop elé, és megfeledkezek az időről, de ez az én hibám. :D Valóban én is észrevettem, hogy kivörösödik pár hét után, de eddig még nem találkoztam olyan festékkel, aminél ne lett volna lilából vöröses. Amivel meggyőzött a termék: könnyű felvinni, nem csöpög, nem büdös, nem lesz foltos, és egész sok cucc van benne, bőven elég 1 doboz a vállig érő hajamra. Még egy kis bónusz, hogy a hozzáadott balzsamnak etalon illata van, és egész jól hidratál is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Melszi

2019. április 8.

Update: Második hajfestés után 2 hajmosást követően elértem ugyanazt a színt, ami a dobozon van. :) Ennél a hajszínezőnél maradok az tuti!

Imádom!!! Ha lehetne, 10*-ot adnék rá. Soha életemben nem sikerült olyan szép barnát elérnem egyetlen egy festékkel sem, mint ezzel a hajszínezővel. Pöccre pontosan ugyanazt a színt kaptam, ami a dobozon van. (Előtte fél évig intenzív vörös volt a hajam, átfestettem egy másik márka világosbarnájával, persze majdnem fekete lett, vörös csillogással.) Ismerősöm ajánlatára vettem meg ezt a festéket. Előtte a Syoss szőkítőjével leszívattam a hajam kb. karamell színűre, majd rögtön rá is mentem az 503 és 600-as árnyalat keverékével. Jó illata volt, könnyen fel tudtam vinni, és teljesen egyformára fogta be a hajam, 0 vörös csillogással. Valóban tejcsoki színe van, a fényben aranyló, és jó puha lett. Innestől kezdve csak ezt fogom venni!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Andika1601

2019. március 28.

503-ast vettem elégé megtörte a hajam soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

503-ast vettem elégé megtörte a hajam soha többet...

aagica

2019. március 22.

Korábban többször vettem, de mivel őszülök, már áttértem másra, az ősz hajszálról 1-2 mosás után lejön, míg a rendes hajon rajtamarad. (Szerencsére szőke vagyok és szőkére is festem, így mindenki melírnak nézi, de akkor is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

dynah13

2019. március 15.

Hosszu kekesfekete korszak utan elhataroztam, hogy kell egy uj hajszin, es elkezdtem hajszinezoket nezegetni, de mind a standard szineket sorakoztatta fel, amig ra nem talaltam erre a csodara :) Eloszor a vadszilva szinun akadt meg a szemem, es annyira belelkesultem, hog meg is vettem :D Szep lilas beutese van, nagyon szepen lehet kenni, siman befedte a mar kikopott de meg kekesfekete arnyalatu hajam, kellemes illata van, es tartos is. A melle adott balzsam pedig maga a fonyeremeny, imadja a hajam :)
Nagyon regota szinezem a hajam, de mindig csak szinezo volt rajta, vannak mar osz hajszalaim, de meg szerencsere elfedi. Velemenyem szerint a legjobb drogerias hajszinezo, rengeteg valaszthato szinnel. Azota mar kiprobaltam a feketecseresznye szint is, az is nagyon bevalt. De szemezek meg a mogyoros csokival is (bar lehet, hogy ennek csak a neve fogott meg, nem a szine? :D). 5*, a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Vinite

2019. március 5.

Évekig használtam ezt a terméket, szerettem, hogy csak hajszínező. Aztán elkezdtek nagyon csúnya pattanások nőni a nyakamon, amit hónapokig nem tudtam mire vélni. Mire rájöttem, hogy a Castingtól van. Nem tudom, hogy változtattak-e az összetételen, vagy csak szimplán nekem telítődött a szervezetem valamelyik hatóanyaggal, mindenesetre száműztem. Hátha másnak is tudok segíteni ezzel az infóval és nem kell hónapokig nyomozni, hogy mi okozhat ilyen tüneteket.
Úgyhogy le kell, hogy pontozzam, mert nagyon rossz emlék fűz így hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Úgyhogy le kell, hogy pontozzam, mert nagyon rossz emlék fűz így hozzá.

NikolettaP

2019. február 27.

Én úgy írom a tapasztalataimat, hogy a festés óta eltelt 4 hét. Nekem sötétbarna hajam van (legalàbbis ezt gondoltam), és már megjelent jópàr ősz hajszálam, ezért is vettem a hajfestéket, és szándékosan szinezőt, hogy kikopjon ha nem megfelelő az árnyalat. A 400-as Barna árnyalatot vásároltam, tehát képen is és névben is jóval világosabbat mint az eredeti hajam, mert számítottam rá, hogy sötétebb lesz. Sajnos a tövére, ahol legelsőként került, illetve az egèsz hajtömegem legfelső részén fekete lett :( Annyi volt a szerencsém talán, hogy a hajam alsóbb részein, ahol nincs ősz hajszál, oda samponnal higítva vittem fel, és ott talán minimálisan kezd visszakopni az eredeti. Ezek után ha ez a “barna” àrnyalat, ami után van még külön sötétbarna is, akkor az én eredeti hajam nem is tudom minek számít... A 4 hét alatt 4 hajmosás volt nekem, és nem igazán kopott :/ 1-2 ősz hajszál dobja le. Érdekes, mert egyedül az irodaházban, a “mű” fényben van barna fénye, olyankor tudok kicsit menyugodni, mert amúgy itthoni fènyek és napfényben olyan mint a fekete :( És sajnos nagyon nem áll jól az arcomhoz. Első használat után csillogó volt a hajam, de utána inkább matt lett. Annyit azért elmondhatok, hogy valószínű természetes árnyalat legalább, mert körülbelül 1-1,5 cm lenövésem van, mèg sem làtszik ordítóan. Remélem kikopik, akkor majd updatelek, hogy mikor. Valószínű nem fogom újravenni a terméket.
Update: 7-8 mosás után már végre barnulok vissza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Update: 7-8 mosás után már végre barnulok vissza :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.