L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

Ár: 800 , Eladó: MBR
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XIV, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: csviki
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Eger, fizetés: Személyes átvétel
Gigike

2020. január 6.

Megvettem a 412-es Jeges Kakaót... Rajta hagytam amennyit kell... Mindent úgy csináltam ahogy kell... Milyen színű lett a hajam?? Ami jóóóval világosabb volt mint a dobozon lévő... HÁT FEKETE!!!! FEKETE... Egy halvány szilva beütéssel.... BORZALMAS!!!!! Direkt feljöttem ide, mondom megnézem mi a legkelendőbb... Vagy 2 éve nem festettem be a hajam, váll alá ért a festetlen rész, a többi alulról szőkésbarna volt....
A saját hajam lett a szilvás fekete, alul meg jet black fekete lett!!!! Csak azt sajnálom hogy fotót nem tudok feltölteni, mert a dobozra rátéve a hajamat, NEVETSÉGES a különbség, hogy milyennek kellett volna lennie!!!!
A kókuszos balzsam meg végképp szánalmas, olyan szaga van mint egy 10ftos xarnak..
És akkor az már lényegtelen is, hogy derékig ér a hajam... 3 festéket vettem rá...
Remélem megfordul bennük 2x a Kázmér...!!!
-1000*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Remélem megfordul bennük 2x a Kázmér...!!!
-1000*

blondiebunny

2020. január 2.

A Kókuszos habcsókot és a Marcipánt használtam eddig. Mostmár nem használom, mert átváltottam a lilás-ezüstös szőkére, de amíg platinás-aranyszőke voltam, addig ezt a kettőt kevertem. Gyönyörű, tejes színű, csillogó volt vele a hajam, soha nem sárgult be, puha, illatos. Remek, picikét ugyan drága, de nagyon megéri :-)
Pici update: A mézes kis balzsamja borzalmasan büdös :D De amúgy jót tesz, szóval van, hogy felkenem. Van, hogy nem, és inkább az otthoni balzsammal ápoltam, mert tényleg orrfacsaró :D Na de amúgy olyan jó festék, hogy ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Melszi

2019. december 26.

Update: Második hajfestés után 2 hajmosást követően elértem ugyanazt a színt, ami a dobozon van. :) Ennél a hajszínezőnél maradok az tuti!

Imádom!!! Ha lehetne, 10*-ot adnék rá. Soha életemben nem sikerült olyan szép barnát elérnem egyetlen egy festékkel sem, mint ezzel a hajszínezővel. Pöccre pontosan ugyanazt a színt kaptam, ami a dobozon van. (Előtte fél évig intenzív vörös volt a hajam, átfestettem egy másik márka világosbarnájával, persze majdnem fekete lett, vörös csillogással.) Ismerősöm ajánlatára vettem meg ezt a festéket. Előtte a Syoss szőkítőjével leszívattam a hajam kb. karamell színűre, majd rögtön rá is mentem az 503 és 600-as árnyalat keverékével. Jó illata volt, könnyen fel tudtam vinni, és teljesen egyformára fogta be a hajam, 0 vörös csillogással. Valóban tejcsoki színe van, a fényben aranyló, és jó puha lett. Innestől kezdve csak ezt fogom venni!!!!

Az 500-as szín is csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Az 500-as szín is csodás.

Anett0721

2019. december 23.

Ma festettem a 910-es árnyalattal a hajamat, natúr, festetlen, sötétszőke részét (vállig festetlen). Hát, a jégszőke árnyalat (a doboz ki is hangsúlyozza, hogy hamvas, sárgulás elleni szín ez!) konkrétan világosvörös lett rajtam.
Ami azért gáz (azon túl, hogy nem ilyet akartam), mert a hajam váll alatt jégszőke a régi festések miatt, ott maradt is jegszőke, vállig meg vörös lettem, kicsit foltos is.

Ami durva: régen is ezzel festettem és akkor imádtam! Most nem tudom mi van, évekkel ezelőtt 5* lett volna, most csak 3.
- ápol és jóillatú
- könnyű használni
- régen szép volt ez a szín

Ami viszont még nagyon durva: félhosszú hajra kevés lett volna az 1 doboz, ha az egészet be akartam volna kenni.

Upd. április 4.: ismét vele próbálkoztam, 1010 Marcipán árnyalat. Világosabb lett, ez már jóval, de még mindig sárgás (nagyon), a tövem is. Pedig nekem az eredeti hajszínem hamvas! Csak épp sötétszőke. Ő meg leszívta sárgára :) Sebaj, imadom hogy gyengéd a hajamhoz, puha lesz tőle mintha nem is festettem volna. A sárgulást meg kezelem hamvasító sampon/balzsam kombóval.
Kár hogy a színek köszönőviszonyban sincsenek a nevekkel, ez a marcipán meg fehércsoki, meg kókusz egy aljas parasztvakítás csupán, simán csak "sárga" az összes, csak épp sötét vagy világos.

Upd. ápr. 29.: megint 1010, ezúttal szebb lett, nem lett aaaannyira sárga, de a hamvas még messze van :) A váll alá érő hajamra nagyon kevés 1 doboz.

Upd. aug. 16.: tegnap ismét rászántam magamat a Castingra, ezúttal sötétebb szőkét kerestem, jön az ősz, vágytam egy természetes, lágyabb, hamvasabb szőkére a nyári platina meg jégszőke festékek után. 801, mandula. 20 perc, gyors, illatos festés, vártam hogy megint elszúrtam-e hogy bedőltem a hangzatos névnek és ezúttal vajon sötétsárga leszek-e.
.....hihetetlen de EZ az árnyalat vééegre olyan, mint a dobozon!! Olyan, ami tetszik, ami hamvas, amilyet akartam! Természetes, mégis különleges, olyan "bársonyosan" hamvas, semmi sárga, vagy vörös nincs benne. Tényleg csodás. Felhúzom a 3*-ot 4-re de csak mert a Mandula 801 egymagában 5* lenne :)

Upd. szept. 12.: 801 ismét, mert múltkor bejött. Alapvetően a színe csodás megint, de valamiért foltokban világosszürkés lett...múltkor is volt pár tincs de akkor nem foglalkoztatott mert tetszett hogy végre nem sárga.
Egyébként már másoknál is észrevettem külföldi review-kban. Elég zavaró. Nem tudom az okát de valóban többeknél így volt (el is mondták a videókban, 4 ilyet láttam!).
Sosem lesz tökéletes a drogériás hajfestésem..

Upd. 2019 aug. 27.: Ma ismét 801, rájöttem, ha nagyon sokáig rázom, jól elkeveredik a szín és az előhívó, és nem lesz szürke. Szeretem, igazából évközben is használtam kb. másfél havonta. Már csak a töveket festem vele, így nem is roncsol.

Upd. 2019 nov. 2.: Marcipán ismét, most tetszik :) Nem hamvas annyira de nem is rikító sárga, természetes és szép. Nem lett olyan világos mint előzőleg, amit nem bánok.
Szóval most tetszik ez az árnyalat is, de rejtély, hogy mitől lehet ennyire különböző a hajtöveimen ugyanaz az árnyalat..

2019.12.16. Marcipán, most már teljesen egyenletes és az Elseve purple samponja után hamvas is :) Csillog, selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

- ápol és jóillatú
- könnyű használni
- régen szép volt ez a szín

Sosem lesz tökéletes a drogériás hajfestésem..

fannnnni

2019. november 10.

Sokáig volt ombre, majd balayage technikával szőkített hajam, így a vége szinte fehér volt már a sok szőkítestol, viszont meguntam, vissza akartam térni a barnágoz, de sötétebbez akartam mint az eredeti hajszínem. Az 518-as árnyalatot vettem meg először, sötétebb lett mint a dobozon, de ez nem is zavart volna, viszont a hajtöveknel nagyon rezes lett a festés után, ami nem tetszett. Pozitívum, hogy az össze vissza szőkített hajam ellenére egyenletesen befogta az egészet, nem volt foltos. Miután valamennyit kopott a 600-os árnyalatot próbáltam, ami a dobozon olyan mint az eredeti hajszínem, viszont az előző festésből továbbra is maradtak rezes beütesek a hajtöveimnél. Eltelt azóta kb két hónap és elég sokat kopott már, de a szőkített részeken továbbra sem dobta le, aminek örültem! Most az 500-ös számúval festettem be és csodálatos! Semmi vöröses/rezes beütés, minimálisan sötétebb csak mint a dobozon, szóval örülök, hogy erre esett a választásom. Ismerem magam, biztosan fogok még kísérletezni de ez a szín most nagyon tetszik.

Kicsit úgy vettem észre jobban hullik a hajam festés után de minimálisan, de nagyon puha, és fényes tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Rea93

2019. november 8.

A 323as, étcsokoládé árnyalatot vettem meg belőle. Hát tetszeni tetszik, de jóval sötétebb lett, mint ami a dobozon fel volt tüntetve. Nem biztos, hogy újra veszem, lehet kipróbálok egy másik árnyalatot belőle. + Pont hogy ammónia mentes és a balzsam miatt.

Upd. Most a 412es, jeges csokival festettem be. Csalódtam, a képeken lévőket meg se közelíti, sokkal sötétebb, már fekete színe van. -1 pont..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Nora85

2019. november 3.

En nem ertem ezt a hajfesteket. :O az első szín, amit próbáltam, a 603-as (csokis karamella). Ettol szép színe lett a meggyotort, alapjarton gesztenyebarna hajamnak. Boldog voltam, hogy végre nem bazi sötét a hajam. Bár az is sötétebb volt, mint az eredeti hajam, de egy szép, természetes szín volt. Aztán találtam egy 680-as árnyalatot, amit előtte nem láttam sehol. Nagyon megorultem neki, juhuu mondom talán egy picit világosabb is lesz a hajam a tőle. Tudom, a dobozon lévő képből nem szabad kiindulni, úgyhogy már csak a szamokat néztem. Nos... Majdnem fekete lett a hajam...
Volt már ilyen más festékkel korábban, hogy vilagosbarnatol majdnem fekete lettem. Na de ennek a fesfeknek próbáltam ugye másik színét és az jó volt, úgyhogy nem ertem.
Azt se tudom, hány csillagot adjak. Mondjuk vonok egy átlagot a két festésbol, legyen 3.
Egyébként a pakolás hozzá tényleg valami elkepesztoen jó. Megvennem, ha lehetne külön kapni. Szerintem ennek köszönhető, hogy festés után is pihipuha a hajam. Mondjuk hagyom is hatni.
Update: megtaláltam végre azt a szít, amit szerettem volna több, mint 1 éve, mikor nekiálltam kísérletezgetni a festéssel. 7304 fahéj névre keresztelt szín. Jelentem: EZ az a szín, ami nem sötétíti a gesztenyebarna hajam. Kicsit megdöbbentő, mert a dobozon egy elképesztően világos, arany színű haj van - soha eszembe nem jutott volna, hogy eddig kell elmennem ahhoz, hogy ne legyen sötétebb a hajam. Volt egy kb 5 centis lenövésem, és egy szétfestett és -aszkorbinozott hajam. A saját hajam elképesztően szép, természetes színű lett. Nagyon sajnálom, hogy senki nem mondta anno, hogy ezzel a festékkel és színnel indítsak alapból. De szerencsére az egész hajamnak szép, egységes színe lett. pihepuha is a balzsamnak köszönhetően. Elégedett vagyok. Megadom a 4 csillagot. 5-öt nem, mert mi "földi halandók" a dobozon levő kép alapján választunk festéket, illene tükröznie a valós végeredményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Gina19

2019. október 27.

Meguntam a fodrászos hajfestés költségeit, úgyhogy ezúttal a barátnõm festette be a hajam. Erre a hajfestékre esett a választásom, elsõsorban az ammóniamentesség és a viszonylag jó értékelések miatt. Egészen pontosan a 432-es Chocolate fondant árnyalatra. Nem az adagolóval vittük fel, hanem tálban kikeverés után ecsettel, és a félhosszú hajamra két adagot kevertünk ki a biztonság kedvéért. Lehet,hogy emiatt,vagy azért mert kicsit tovább hagytam fenn (kb. 25 percet) de sokkal sötétebb lett, mint a dobozon. Ettõl függetlenül szép a szín,maradéktalanul befedte a pár õsz hajszálam. A balzsam tényleg mennyei, nagyon fincsi illatú és szép fényes lett a hajam, mintha szalonban lett volna befestve. Összességében elégedett vagyok, max legközelebb egy kicsit világosabb árnyalatot választok. Az ára se vészes, fõleg leárazva. A kopásáról majd írok update-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

nadett1217

2019. október 26.

Anyukám mindig evvel festette a haját :)
Sok színt kipróbáltam már ebbol a festékbol . Összességében szeretem .nem terheli meg szerintem annyira a hajszerkezetet . Szép fényes ,puha lesz festes után . A kopasa sem zavar engem nm annyira feltűnő . Esetleg lilasabb v vorosebb szineknel kicsit zavaró lehet :D . Én adok neki 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Anyukám mindig evvel festette a haját :)

Dorka19770330

2019. október 19.

A Krémmánia véleményei alapján próbáltam ki ezt a hajfestéket és nagyon elégedett vagyok. A hajam fényes, jó tapintású, nem szálkás, mint az eddigi hajfestékeknél. A hozzá adott balzsam egy csoda. És kitart a következő hajfestésig. Sajnos az ősz hajszálakról hamar ledobja a színt, de eddig minden hajfesték.
Az egyetlen negatívum, hogy nagyon kicsi a színválaszték.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Az egyetlen negatívum, hogy nagyon kicsi a színválaszték.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.