L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

Ár: 1000 Ft , Eladó: AnnamariaGigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: ingyen elvihető , Eladó: wd1102
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest II. vagy IV. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost

drozsi

2022. május 5.

En szinezonek hasznalom 2 fodrasz latogatas kozott. A hajam festett termeszetes arnyalatu balayage, de az idomulasaval sargasodik. A 810 arnyalatat nedves hajra teszem fel igy szepen foltmentesen eloszthato es eleg egy doboz a hajamra! Szeretem mert fenyes es ujra hamvas csillogasu lesz a hajam mint aki frissen jott a fodrasztol! Szamomra ezzel a technikaval nagyon bevalt mert a barna vagy lenott reszeket nem fogja be vagy vilagositja viszont a szoket szepen szinezi! Az a kis 60ml balzsam egy csoda es az illata is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Natsa4

2022. április 28.

Szépen fed tartós egyenletesen kopik ára is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 28.

Szépen fed tartós egyenletesen kopik ára is jó

norikus

2022. április 11.

Régen használtam már, de akkor nagyon bevált, nem szárította a hajamat és szép fényt is adott neki, csak mivel szeretek kísérletezgetni, inkább fodrászkellékesben kapható festékekkel próbáltam mindenféle színeket. Most viszont épp tervezek visszatérni ehhez a festékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Kremcica

2022. április 10.

Három szín próbáltam ki durván egy év alatt a 801, 810 és 910-es árnyalatokat. Mind közepes-világos szőke árnyalatok tartósságban hasonlóak, gyönyörű fényes színt ad mindegyik. A 801-essel kezdtem a természetes sötétszőke hajam világosítására. Picit melegtónusú hamvasító sampon mindenképpen kell hozzá. Emiatt váltottam a 810-es változatra ami szintén sötétszőke, de hamvasabb a 801-nél. Elsőre látványosan sötétebb már-már barna lett hajam, de észrevehetően hamvasabb. Hajmosással kopott annyit hogy később már tényleg sötétszőke lett és még a lila sampon használatát is lecsökkentettem. Nagyon szép fényes, természetes árnyalat. Mivel ez nagyon közel volt a saját színemhez és világosabb szőkébb szerettem volna megvettem a 910-es árnyalatot. Közel se lettem olyan világos hamvas szőke mint a dobozon, de világosabb szőke lettem ráadásul sárgás beütés nélkül. Jelenleg ez a színem, nagyon tetszik és nem tervezem leváltani. Mindháromra jellemző hogy könnyű a használatuk, festéskor könnyen befogták a hajamat, viszont teljesen nem koptak ki a csak a lenövés mellett látszott némi kopás. A hajamat nem törte meg a festés pedig vékonyszálú, a fejbőrömet sem irritálja. A balzsamot csak befogott orral tudom használni (erősen mézes illatú), de a hatása csodálatos nagy kiszerelésben kellene árulniuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

Burya

2022. március 28.

Szőkéből lettem vörös, és mivel a szőkített haj sajnos nem tudja megtartani a ráfestett vöröset, gondoltam két festés között ezzel felfrissítem a színt. A 834-es árnyalatot próbáltam ki, a használata egyszerű, de én 10 perc után lemostam, mert elkezdett nagyon besötétedni. Így egy szép aranyfényű rézvörös lett a végeredmény, de aki a teljes időtartamot ki akarja várni, az számítson rá, hogy jóval sötétebb lesz a szín, mint amit ígér (még nekem is, pedig én 9-es mélységű, világos hajra vittem fel). Kicsit szárít és gyorsan is kopik, az ára sem túl kedvező és annyira azért nem nyűgözött le, azóta találtam színezett pakolást, ami egyrészt jóval kíméletesebb megoldás színfrissítésre, másrészt költséghatékonyabb is. Nem veszem újra, de másnak ajánlanám, ha:
- szereti váltogatni a színeket
- nem szeretné egy tartós festék oxijának kitenni a haját
- nem őszül nagyon (őszhajfedésben ez a termék nem a legjobb, pont azért, mert csak színező)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

- szereti váltogatni a színeket
- nem szeretné egy tartós festék oxijának kitenni a haját

Lina14

2022. március 8.

Én az arany karamell árnyalatot szereztem be, nem annyira világos, mint amilyennek tűnik elsőre, és szépen tartja a színét.

Update: 834 arany rezszoke volt elérhető, ezért azt vettem meg, de kb egy hétig tartott a színe a töveket, a hajvégemet meg sem fogta, csak egy picit a lenövésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Ivy1986

2022. február 23.

Én a 400 as árnyalatot vettem meg barnát. Nagyon tetszik a színe,pont ilyesmit kerestem. Én külön tálba kevertem ki,elöl nagyon hamar felvittem ecsettel,hátul neccesebb volt de megoldottam :) nem sötét,nem is világos,szép színe lett. Abban bízom ez majd nem roncsolja a hajat abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 23.

Yvaine

2022. február 23.

Update: A hajmosások alkalmával erőteljesen kopik (amit én nem bánok). Nehezen tudom eldönteni, hogy jó-e, mert bizonyos fényben nagyon szép természetesnek látom, olyasmi, mint a dobozon, viszont néha csúnya sárgás-vörösesnek. Szóval nem az igazi. Ezt az árnyalatot nem fogom újravenni.

A képen látható 801-es színt próbáltam, sok év után újra (az én hajam a világos árnyalatokat jobban kedveli ennél a színezőnél). Régebben hamvasabb szőkére világosította ki a teljesen középbarna hajamat. Most is szépen világosított a natúr barna hajamon, de inkább rezes szőke lett, vagy olyan mogyoró árnyalat. Nekem épp tetszik így, mert a hajam vége teljesen szőkére van kivilágosítva, és így szép az átmenet, kifejezetten dicsérték. Viszont túl hamvas szőke színt nem kell várni ettől az árnyalattól (bár az lehet,hogy egy teljesen szőke hajon másképp viselkedik). Egyébként fényes is lett, a balzsam is jó, persze az mindig jó volt ennél a színezőnél. Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri, és nem teszi tönkre a hajat, ami nekem nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

alea

2022. február 21.

Szintén a képen is látható 801-es árnyalatot használtam, előtte ki lett szőkítve a hajam, aminek az eredménye nem lett teljesen egyenletes, de a kissé sötétebb részeket is szépen, egyenletesen befogta. (előtte természetes világosbarna színű volt a hajam)
Az eredmény meglepett, jóval világosabb lett a hajam színe, mint a dobozon található kép, inkább nézett ki úgy, mintha 1021-es árnyalattal festettem volna be, igazi Barbie szőke lettem. :D
Ennek ellenére elégedett voltam az eredménnyel, mindenki megdicsérte, így egy hét elteltével azonban sajnos sokat sötétedett a szín, nem tudom hogy ez mindig így szokott-e lenni, mert most festettem először a hajamat. Habár most már sokkal természetesebbnek hat, azért hiányzik az a világos árnyalat, amilyen közvetlen festés után volt, gondolkozom is, hogy legközelebb bátrabb leszek és a kókuszos habcsók árnyalatot kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

martien0418

2022. február 18.

Ahhoz képest, hogy színező, jobban befogta a hajam, mint a rendes hajfesték. Azt még nem tudom mennyire lesz tartós. A színe szép, majdnem fekete (jeges espresso), de sajnos kicsit vöröses árnyalattal ha rásüt a nap. Lehet ez az én hibám, mert ugyan azzal az ecsettel festettem, mint amivel anyumnak a vörös haját. Észrevettem, hogy ez a színező kioldja a vörös színező maradványait az ecsetből, hiába lett alaposan kimosva. Következő festést egy új ecsettel csinálom majd. Hátha nem lesz vöröses. Örülök hogy a bőröm nem fogta meg, csak a hajamat. A kis balzsamja nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.