L'Oreal Paris

Ár:   1972 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   1972 Ft
Kiszerelés:   48 ml + 72 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Casting Crème Gloss egy ammóniamentes tartós hajszínkrém, amely látható és ragyogó árnyalatokat, fényes csillogást nyújt a haj számára, és optimálisan fedi az őszhajszálakat.

Ár: 600 Ft , Eladó: Laura888
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Keszthely, fizetés: postázom
L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték 780 Vaníliás Mokka hajszínező
Ár: 890 , Eladó: juditmol
Állapot: ÚJ BONTATLAN, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Ajánlottan postán maradó vagy Foxpost vagy személyesen Kazincbarcika, Miskolc

Ejszakaikoboldmaki

2020. június 28.

Hosszú évek óta nem használok drogériás hajfestéket, csak fodraszkellekesben veszem, most mégis valami kattant az agyamban.
Idén a hamvas szőkéit próbáltam ki ennek(nyilván nem egyszerre)
Eredetileg középszőke a hajam.
Mindegyik vöröses- sárgás lett, egészen véletlenül és kicsit sem hamvas. De nyomokban sem a végeken. Semmi.
Azt vártam valami csoda történt esetleg a dobozos festékekkel és képesek már hamvas szőkét csinálni.
De nem.
Nagy bajt nem csinál, találkoztam már konkrétan rókavörös eredménnyel ( már nem emlékszem melyik márkától, de mindig hamvasnak hazudott árnyalatot vettem/veszek),vagy olyannal amitől elég leharcolt lett a hajam, annyira nem szörnyű.
Szóval vissza a fodrászkellékesbe festék + oxi kombóért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Idén a hamvas szőkéit próbáltam ki ennek(nyilván nem egyszerre)
Eredetileg középszőke a hajam.
De nem.
Szóval vissza a fodrászkellékesbe festék + oxi kombóért.

nemethdorcy

2020. június 25.

Évek óta a Casting Creme Gloss festékeket használjuk anyukámmal, csak az árnyalatokat szoktuk cserélgetni és ezzel mindent el is mondtam a termékről. Nagyon egyszerű használni, teljesen befogja az ősz hajszálakat és tartós is. Egy- két árnyalat néha sötétebbre sikerül, de pár hajmosás után tökéletes lesz. A barnás és a vöröses árnyalatok közül szoktunk válogatni. Extra puha és könnyen kezelhető a festés után a haj, természetes fényben pedig a csokis árnyalatok valami gyönyörűek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

szata1

2020. június 22.

Egy elrontott balayage/szőkítés után kellett valami sürgős életmentő megoldás. A 600-as sötétszőke árnyalatot vettem meg, nem a kép, hanem a szám alapján. Szépen és gyorsan befogta a foltos hajamat és egységes lett az egész szerencsére. Nem teljesen fedte el a szőkített részt, de csak akkor tudná meglátni valaki ha keresné a foltokat. Természetes fényben szép hamvas, a mogyorós balzsamtól pihe-puha lett a hajam, az illata is nagyon jó volt.
Én nagyon elégedett vagyok vele, iszonyat könnyű volt használni.

Up: azóta kétszer mostam hajat. Az elsőnél még kicsit színes volt a víz, meg is ijedtem, hogy most kimosódik az összes festék de csak egy icipicit lett gyengébb a színe. Kíváncsi leszek meddig tart. A balzsam nekem három hajmosásra volt elég, a lapockám aljáig ér a hajam.

Up2: Valaki már írta előttem, hogy teljesen eltűnt tőle a korpája. Évek óta küzdök vele, még a gyógyszertári samponok és a korpásodás elleni ampullák sem használtak. Na de ez!!! Több, mint két hete használtam, azóta semmi gondom nem volt a korpával. Nem tudom mitől lehet, de nagyon örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Én nagyon elégedett vagyok vele, iszonyat könnyű volt használni.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. június 14.

Update: azóta használgattam még egy párszor,egész jól kivilágosítja a hajam tövét, de sajnos a hamvassága mégsem az igazi. Inkább csak aranyszőke, és elég hamar sárgul,nem is teljesen egyenletes.
Sajnálom,mert tényleg egyáltalán nem károsít, és ha utána rászínezek valamilyen hamvas hajszínezővel,akkor egész szép, de azért elvárható hogy már elsőre hamvas legyen szóval más után nézek.

Imádom😍😍
801 mandula árnyalatot használom. Havonta egyszer festek. A szőke hajam addigra már kicsit kezd sárgulni,és lenövésem is bőven van(szőkésbarna). Az eredmény nagyon szép lágy hamvas,se nem túl világos,se nem sárga. Természetes hatású.
A balzsam pedig egy csoda!! Szuper illata van, fényes,puha lesz tőle a hajam, és jó nagy adag. Egyetlen hátránya a festéknek,hogy könnyen kopik,de ettől függetlenül 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 14.

Imádom😍😍

hemish77

2020. június 7.

Sziasztok!
A mai napon festettem be a hajam a Jeges kakaó árnyalattal. A hajam színe egérbarna, de már őszülök rendesen. Jelentem el sem használtam az egész flakont és elég volt a hajamra (bár lehet, hogy hátul nem tudtam rendesen megcsinálni, hiszen nincs 3 tükröm, hogy lássam is). Az ősz hajszálaimat tökéletesen befogta és majdnem fekete lett. Jobban örültem volna valami világosabb árnyalatnak, de pont azért vettem sötétebbet, mert az összes fodrász azzal jön, hogy a drogériás festék nem fogja be az ősz hajszálakat. Hát közlöm, hogy akkor látszódnak az ősz hajszálaim jobban ha a fodrászom csinálja a festést, mert kb. 2 hét és átüt a fehér csillogás, pedig még le sem nőtt a hajam!
Ez a festék (hajszínező???) elsőre teljesen befogta még úgy is, hogy full kétbalkéz vagyok és még ráadásul türelmetlen is, plusz egy tükröm van, nem látom, hogy hátul mit műveltem. :-D
A balzsam csodás, könnyű kezelni, de szerintem a Jeges kakaó sötét. Kiváncsi leszek mennyi mosás után dobja le a hajam a festéket. Az én hajam minden festéket ledob és még csalános sampont is használok, ami amúgy is fakítja a színt.
Majd update-elek, hogy alakult. Képet miért nem tudok csatolni? Lefotóztam volna az ilyen volt, ilyen lett opcióval. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Sziasztok!

Viia

2020. június 6.

Amikor festettem örültem volna az előttem hozzászóló véleményezéhez, mivel én is a black cherry árnyalatot próbáltam ki. Hasonló véleményen vagyok mint ő, sőt az én hajam is hasonló volt ezelőtt, viszont azt fodrász csinálta és az volt életem első hajfestése. Ebből adódóan aggódtam kicsit hogy befog-e válni ez a termék. A színen gondolkodtam, aztán az győzött meg, hogy nagyon jó értékelést kapott sok embertől a hajszínező itt. Dm-ben vásároltam, kettőt vettem a biztonság kedvéért. Festés alkalmával amikor az első kifogyott úgy éreztem kevés lesz, és a másikat is használnom kellett, abból meg maradt. Szóval kicsit rosszul jártam e téren. Talán ha legközelebb jobban csinálom a festést elég lesz egy. Lényeg hogy mindenhol tökéletesen befogta a hajam, a balzsam tényleg csodát tesz,finom az illata. Az árnyalat nagyon tetszik,nem bántam meg hogy ezt választottam. A hajam könnyed,puha.
Megvagyok elégedve. Még nem vagyok túl az első hajmosáson festés után, remélem nem vesztek sok színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Agnes91P

2020. június 5.

A vörösök közül a "Fekete cseresznye" fantázianevűt vettem meg, és imádom. Szép sötétvörös, és ha rásüt a nap, akkor csillan meg benne egy élénkebb vörös tónus. Egy kis játékosság a mélyebb, komolyabb alapban. Plusz nekem egy kis nosztalgiafaktor is van benne, mert amikor elkezdtem hajat festeni, ilyen volt legelőször. Hajmosás közben sem ereszti nagyon durván a színt, a hozzá tartozó balzsamot pedig több alkalommal is lehet használni, szépen ápol és puhít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

ReginaDavid

2020. május 27.

Jöttem lehúzni a terméket.
Először is, túl sötétre sikerült egy barna hajfestés, majdnem fekete lett, ezt leszedtem teljesen efassorral. Megvettem a 680 számú karamel nevű árnyalatot.
Hát valami borzalom... kezdhetem elölről az egész leszedést, teljesen ugyanolyan mélységű lett a hajam színe, mint a színleszedés előtt! Majdnem fekete, enyhe vörös beütéssel, pedig tudtommal a 6-os szín az már sötétszőke... Lehet a többi árnyalat tök jó, de ez egy borzadály. Lányok, aki nem akar túl sötét színt az ne ezt az árnyalatot vegye le a polcról!
De a balzsamja csodás, ettől függetlenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Jöttem lehúzni a terméket.
De a balzsamja csodás, ettől függetlenül.

vrgdo1991

2020. május 20.

603-as színre esett a választásom. Bevallom féltem, mivel eddig minden drogériás barnának kikiáltott festékek vöröses beütésűek lettek a hajamban (amit mellesleg utálok). Felkentem, és ahogy elkezedett oxidálódni megijedtem, hogy szinte fekete leszek. 25 perc után lemostam, de szép középbarna lett a színe. Az ősz hajszálakat befedte, a kopásról a későbbiekben tudok nyilatkozni. És nem mellesleg a balzsamja valami fenomenális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

ani0177

Korcsoport: < 18
2020. május 10.

Első alkalommal a "chilis csoki" árnyalatot használtam.
Nem tudom miért, lehet elrontottam valamit, de nagyon kicsit fogta csak be a hajam, a hajtöveket jobban, csak ott látszott a vöröses árnyalat. Összességében eléggé csalódott voltam. Nagyon jó véleményeket olvastam róla, egyáltalán nem erre számítottam.
Pár hónappal később adtam neki még egy esélyt, hátha csak elronottam valamit. Most az "erdei gyümölcs" árnyalatban vettem meg. Ez jobban megfogta, de közel sincs ahhoz, amit a dobozon ígérnek. Kaptam az élénk vörös/piros helyett egy sötétbarnát, kicsi pirosas beütéssel.
Másodszorra sem jött be, nem hiszem, hogy újra póbálkoznék vele.
Csak azért kap 2 csillagot, mert a balzsam mellette nagyon jó volt.
Másnak is ezt csinálja, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Update: LILA LETT A HAJAM!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 10.

Első alkalommal a "chilis csoki" árnyalatot használtam.
Másodszorra sem jött be, nem hiszem, hogy újra póbálkoznék vele.
Csak azért kap 2 csillagot, mert a balzsam mellette nagyon jó volt.
Másnak is ezt csinálja, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Update: LILA LETT A HAJAM!!!!!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.