L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2011. november 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Összehúzza és finomtja a pórusokat, intenzíven simtja a bőrt.

Kiszerelés: 50 ml

killerqueen

2014. október 8.

En nagyon szerettem az osszes Derma Genesis termeket, es az illatat is imadtam!
Nem a porusaim miatt vettem hanem az oregedesgatlo hatasaert. Nem okozott pattanast, nem irritalt meg a szemranckreme sem, kar hogy megszunt.
Volt egy arcradirom is ebbol a vonalbol, az csucs volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

En nagyon szerettem az osszes Derma Genesis termeket, es az illatat is imadtam!
Volt egy arcradirom is ebbol a vonalbol, az csucs volt.

minaya

2013. január 2.

Egészen könnyed, kicsit zselés állagú krém. Gyorsan beszívódik, rendesen hidratál, és nem hagy ragacsos érzést maga után. Az én pórusaimon láthatóan finomított, és nem fényesedett át a púder sem, így zsíros/kombinált bőrre is merem ajánlani! Egészen puha, selymes lett tőle a bőröm. Az apró csillámtartalma ellenére sem úgy ragyogott a bőröm, mint ha zsíros lenne, hanem olyan természetesen egészséges fénye volt, ami ritka a zsíros bőr esetén.
A ránctalanító tulajdonságáról nem tudok nyilatkozni, mivel én megelőző jelleggel használom (L'Oreal tanácsa 20-29 éveseknek!), de egyelőre nem lettem ráncos tőle, mint a korábbi véleményezők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

timilla

2012. október 9.

Hatása semmi, és az illata is olyan, mintha férfikozmetikum lenne. Totál pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

koan

2012. április 4.

Semmit nem használ, ráadásul nagyon zsírosít. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Semmit nem használ, ráadásul nagyon zsírosít. Pénzkidobás.

kovacsmesi1

2012. április 3.

Eddig se voltam olyan jó véleménnyel a L'oreal krémekről, de ez az egy nekem abszolút nem vált be. Ajándékba kaptam, gondoltam kipróbálom, de sajnos az amúgy is száraz, érzékeny bőrömet csak még jobban kiszárította. Már az első felkenés után éreztem egy furcsa, viszkető érzést, pirosságot úgyhogy nálam rövid úton a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

csillag

2012. március 20.

Egyetértek az előző hozzászólásokhoz, nekem is volt, pénzkidobás..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

Egyetértek az előző hozzászólásokhoz, nekem is volt, pénzkidobás..

Dinart

2012. február 6.

Szeretem a LOREAL-t alapból, de a dermagenesis család pénzkidobás volt!
Mintha semmi nem történt volna, nem vettem észre semmit a használata során!
Nem értem, hogy lehet ilyen gyenge széria , mert amúgy nagyon jó a loreál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 6.

Szeretem a LOREAL-t alapból, de a dermagenesis család pénzkidobás volt!
Mintha semmi nem történt volna, nem vettem észre semmit a használata során!
Nem értem, hogy lehet ilyen gyenge széria , mert amúgy nagyon jó a loreál!

cingarela

2012. február 2.

Régen használtam, én szerettem főleg ősztől tavaszig, addig nem zsírosított!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Régen használtam, én szerettem főleg ősztől tavaszig, addig nem zsírosított!

Ancsi78

2011. december 15.

Pár évvel ezelőtt használtam, de nekem sem vált be. A pórusokkal semmit nem csinált, hidratálónak is édes kevés. Sajnos semmi pozitív emlékem nincs vele kapcsolatban. Abszolút pénzkidobás volt részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 15.

mellesleg

2011. november 7.

Ráncmegelőzés céljából vettem ezt a krémet, hiszen manapság minden erről szól, és az én véleményem is a megelőzés mellett szól. Emellett szimpatikus volt, hogy pórusösszehúzó hatást is ígér, hiszen nekem elég tágak a pórusaim... Hát sajnos minden, ami ennek a krémnek a dobozán szerepel, csak az ígéretek szintjén maradt... több, mint egy hónap használat után elmondhatom, hogy a bőröm nem hogy szebb lett tőle, hanem csak rontott a helyzeten. A pórusokkal semmit nem tett, és a bőrképem is csak csúnyább lett tőle, apró, pici pattanás szerű kiütések lettek az arcomon. És emellett még csak nem is hidratált, a nap közepére száraz foltok lettek az arcomon... Később, tüzetesebben megnézve az összetevő listát, már nem volt kérdés számomra, mindez miért van... a mű virágillatot, és a rózsaszín csillámokkal teli összetételt is el tudtam volna fogadni, ha legalább minimum hidratálást nyújt... pénzkidobás... azért kap két csillagot, mert odaadtam Anyukámnak, ami megmaradt, és azt mondta, neki egész jó... Szerintem, ha valakinek kicsit is macerásabb a bőre az átlagnál, annak nem ajánlatos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Algae Extract, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Ph szabályozó segédanyag

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.