Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   5777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: levinyo4, az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   2 x 6 ml

Ez a kétfázisú szempillaspirál. A tubus egyik végében, ami 1-es számmal van megszámozva egy hosszabbító, erősítő krém található. Először ezt kell fölvinni a pillákra. A második lépés a fekete szempillaspirál: a kefe eloszlatja a festéket a szempillatőtől a szempillavégekig, hosszabbítja a pillákat csomók nélkül.

Az összetevők közül a Titanium Dioxide nem állandó összetevő: talán tartalmazhat.

Kiszerelés: 6-6 ml

hlilko

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 28.

Hááát... Nekem nem vált be annyira. Összeragadtak a szempilláim, a nap végére nehéznek éreztem és mindig pandaként kellett hazamennem. Szerintem vannak messze jobb L'oréal spirálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Silver66

2017. január 28.

Nagyon szeretem,nekem nagyon sokat javit a végeredmenyen,hogy eloszor a hosszabbitojat használom...tulajdonkeppen csak azt...aztan a Lancom grandiost utana,mert igaz az nagyon tartos,nem pereg még egy nap mulva sem,de ez jobban hosszabbit.Emiatt ujra veszem mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

Betti21

2017. január 11.

Nagyon szerettem, szépek lettek a szempilláim és dúsak. A pontot azért vonom le, mert a fehér eszméletlen hamar besűrűsödött és csak úgy tudtam használni ha spirálról előzőleg letöröltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

KuliKali

2016. július 13.

Ez a spirál valami eszméletlen! Szerintem eddigi legjobb spirálom. Anyumról reám szállt,mert ő szerinte ettől letöredeztek a szempillái,ááá nem attól hogy nem mossa le esténként a sminkjét,hanem direkt fenthagyja,jó lesz az másnap is.:D Eskü,ha naponta nem mondom el...Na m1. Nálunk hagyomány,hogyha vki utazik,akkor a nővérem és anyum ilyen spirált kap egymástól,így mindig a Duty Freeben vesszük. Annyira szeretem.Nekem teljesen bevált mind2 vége,brutálisan hosszú pillákat csinál,nagyon íveseket és dúsakat. A fehér alap miatt nem annyira ütősen fekete,főleg a vége,ezért a Pupa Vamp!-jával még átmegyek rajta. Hiper tartós,de sminklemosóval nagyon könnyen lejön. Ha lehetne 15csillagot is adnék neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

nettics

2016. január 6.

Ez az eddigi legjobb szempillaspiral amivel valaha talalkoztam , de valaki mondja meg miert nem lehet kapni? En nagyon szerettem amig el nem fogyott most utoljara. Minden nap hasznalom es igy eleg surun vettem ujra, de most nem talalok sehol. Nagyon szerettem mert rettenetesen tartos, szep hosszu, dus pillakat csinal! Azota vettem vagy 12 fele markat, ott vannak sorban vagy a kukaban, de egy sincs ilyen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Valentine

2015. november 15.

Évek óta használom, de sajnos az utóbbi időben nem lehet beszerezni. Ez a legjobb szempillaspirál amivel eddig találkoztam. Tényleg hosszabb és dúsabb hatást keltenek a pillák. Nagyon tartós. Egyetlen hátránya, hogy amikor már nagyon kevés van benne kezd beszáradni. Ettől függetlenül eddig jobb vízálló szempillaspirállal nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Zellerlevel

2015. szeptember 23.

Mielőtt megvettem arra gondoltam, milyen izgalmas szempillaspirál, a két különböző vég miatt. Valóban jobb valamivel, mint egy átlagos, olcsóbb szempillaspirál, viszont a különbség nem olyan jelentős, mint amit az ára miatt elvárnék. Játék a nőknek, hogy nézd fehér, aztán meg fekete, de én drágának találom ahhoz, hogy ezzel játsszak. Viszont előnye, hogy tartós, és nagyon szépen mutat a szemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

szaboeni95

2015. július 10.

Az első L'oreal spirálom, nagyon reménykedtem, hogy szeretni fogom, de nem. A fehér részt soha nem használom, valahogy mindig átüt a fekete rész használata után. A fekete meg túl sok anyagot vesz fel, összeragadnak a pilláim és nem is jó érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

LenAdam

2015. május 29.

Nagy csalódás volt nekem ez a spirál. Nagyjából 6 éve volt szerencsém a képen szereplő termékhez. Ez volt az első, relatív drágább spirálom. A fehér részével nem értem semmit, a fekete rész nem fedte be rendesen a fehér pillákat. Akárhogy trükköztem, sosem értem el az elfogadható hatást. Mindezek mellett hamar beszáradt. Lehet, hogy én voltam gyakorlatlan a spirálozással, de egy sima mezei spirállal szebb hatást értem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Pearl

2015. március 17.

Ajándékba kaptam....szerettem, de a fehér része hamar beszáradt sajnos:( Ettől függetlenül szép pillákat varázsolt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.