L'Oréal Paris

Ár:   1770 Ft és 2700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2024. április 15.

Ár:   1770 Ft és 2700 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Hajápolók

• ragyogó fényt ad a hajnak
  • szükséges mértékben hidratál
  • rugalmasságot és volument kölcsönöz a hajnak
  • meggátolja a hajszálak töredezését

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mommyskin

2024. május 22.

Kismamaságom lévén tombolnak a hormonok. Kettő naponta kell hajat mosnom és már nagyon unom, mert nem mindig van erre időm, plusz még szárítgatni a derékig érő hajam. A sok hajmosogatás mellé mindenképp kell egy balzsam is, ami nem tisztítja, hanem ápolja a hajam.
Szépen teszi a dolgát. Nem festem a hajam, tehát csak a samponok bánthatják, de ezzel a balzsammal annyira szép egészséges a hajam és az illata is sokáig benne marad. Kicsit lehetne sűrűbb az állaga. Nem ez a kedvenc balzsamom, de egynek nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

brigitta97

2024. május 7.

Vékony szálú, könnyen zsírosodó hajamra tökéletesen bevált, évek óta ezt használom. Nem nehezíti el, szárítás után nem hagy ragacsos érzetet, az illata is visszafogott, a hidratáló hatása lehetne erősebb azonban így is a kedvencem volt. Egy ideje nem találom a boltokban, szomorú vagyok. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

g0809

2023. június 17.

A samponjával együtt használom már évek óta, mert sajnos nem találtam még jobb alternatívát. Nem tesz csodákat, de legalább nem irritál. Átlagos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 17.

LaczkoK

2023. február 7.

Előtte nem igazán használtam balzsamot a hajamra, így nem annyira tudom, mit kellene várjak tőle. A márka agyagos samponjával használtam, jól működtek együtt. Nem rontottak a hajamon, nagyon jó irányú változást sem tapasztaltam viszont. Szerintem nem egy rossz balzsam, és az ára is jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 7.

Taymas

2022. november 10.

Eddig kétszer használtam ezt a balzsamot (habár szerintem pár éve már próbáltam ugyanezt, de már az akkori tapasztalataimra nem emlékszem), és sajnos nem vagyok elégedett az eddigi eredményeivel. Szerintem még adok neki pár esélyt, aztán pedig odaadom családtagnak, hátha másnak beválik, jó lenne ha nem lenne teljes pénzkidobás. Igazából úgy érzem, hogy ennek a balzsamnak a használatával a hajam hajmosás után még szárazabb is, mint szokott lenni. Igazából nem is az, hogy semmi extra ez a balzsam, hanem konkrétan még rosszabbá is teszi a hajamat, úgy érzem. Igazából ez számomra annyira fura, hogy egy balzsam után még szárazabb a haj, ilyet még nem is nagyon tapasztaltam egyébként.

Szóval adok még neki pár esélyt, de mostanra egy csillagnál nem tudok erre többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 10.

ANDREAA

2022. szeptember 18.

A göndör hajam nagyon nem szerette.. se pakolásként, se balzsamként

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 18.

A göndör hajam nagyon nem szerette.. se pakolásként, se balzsamként

ljohanna

2022. március 11.

Nagyon jó termék. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajat, de a hajvégeket szépen puhítja. Az illata külön szuper jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

biaszabo1

2022. január 7.

Nagyon jó balzsam, elégedett vagyok vele. Nem nehezít, hanem puhít. Érdemes egy picit elidőzni vele, hogy be tudja szívni rendesen a haj. Hátránya, hogy picit híg, így gyorsan fogy, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

poszike22

2021. november 18.

Nagyon jó balzsam, szépen ápolja a töredezett hajvégeket, nem zsírosítja a hajat, nagyon-nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Edo88

2021. június 21.

A BALZSAM! Itteni vélemények alapján vásároltam meg az elsőt kb 2 éve, azóta nem is használok mást. Fenekemig érő, festetlen, mogyoróbarna hajam van és csodákat művel vele. Imádom, hogy nem szilikonos. Olyan szép fényes és puha lesz tőle a hajam, és az illata is fenomenális. Amióta a Sunsilkeket kivonták, küszködtem, hogy mivel helyettesítsem őket, de végre megtaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kaolin 0 0