L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajbalzsam háromféle agyaggal, amely lélegezni hagyja a hajat. Nedvességgel látja el a hajvégeket, a haj könnyen kifésülhető, légiesen könnyed, anélkül, hogy elnehezülne.

Bubucim

2020. október 19.

Még régebben használtam. Az illata egész jó volt, a hajam is kellően puhította. Most valamelyik tesóját fogom beszerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

DHenrietta

2020. július 15.

A legtöbb balzsam hajlamos zsírosítani a hajam, de ezzel nem tapasztaltam ilyet. Szeretem az illatát és kellemes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Kingus23

2020. június 23.

Már korábban is használtam a samponjával együtt,nekem nagyon bejön.Tetszik az illata,az állaga könnyen kifésülhető utána a hajam.Szép fényes.Nem vettem észre,hogy hamarabb zsírosodna,vagy bármilyen negatív hatása lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

zzsofy

2020. június 15.

Sosem dobtam még ki balzsamot, de ez egyszerűen annyira szörnyű volt hogy kihajítottam. Itteni vélemények alapján gondoltam hogy kipróbálom a gyorsan zsírosodó hajamra. De valami elképesztően borzalmas állaga lett a hajamnak ez után. Száraz, szalmaszerű kifésülhetetlen hajat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Villango

2020. március 30.

UP: na az alábbit jó rég írtam, azóta sikerült széhidrogénezni/tetni a hajam :-)))) így váltottam a kék Joico-ra. Most már a nagyrésze lenőtt a rommá roncsolt hajamnak, így gondoltam a feleannyiba kerülő Clay-re visszatérek, de sajnos nem jó. Mintha túlápolná a hajam. A kék Joico szilikonos, de mégis sokkal szebb, puhább a hajam tőle, mégsem túlápolt, jobban tudom hordani.

Zürichben próbáltam ki, és itthon a Müllerben meg is tudtam venni.
A szilikonmentesség nálam alap, ezért mertem használni/megvenni, mert az új formulában nincs.
Szuper állagú lesz tőle a frizzi hajam, még vasalni sem kell feltétlenül, ez bazi nagy szó nálam, szeretem nagyon. Nem ápol túl, de kellőképpen hidratál, akinek szőkített a haja, annak lehet ez kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

Zürichben próbáltam ki, és itthon a Müllerben meg is tudtam venni.

vszilvi94

2020. február 24.

Szuper puha lesz tőle a hajam. Sűrűbb állagú, nem kell olyan sok belőle, így talán viszonylag sokáig kitart. Jó az illata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

kisizé

2020. február 23.

Kellemes balzsam, jól hidratál és könnyebbé teszi a kifésülést. Sajnos a hajam töredezésén azonban nem segített, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

toberedina

2020. február 21.

Zsírosodásra hajlamos a hajam, főleg a töveknél. A samponjával együtt használva, nem nehezíti el a hajat, de megfelelően ápolja...és egy kicsit lassítja is a zsírosodást...elégedett vagyok vele, csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

2020. február 9.

Nagyon száraz göndör hajam van ami ugyanakkor felül zsíros. Mikor kimostam a hajamból a balzsamot már akkor érezhetőbben puhább, selymesebb volt. A samponjával és egy helia-d pakolással használom és ez a trió csodát művelt a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

lawolpertinger

2020. január 27.

Régebben már vásároltam ezt a terméket és most ismét ezt vettem le a polcról. Kellemes meglepetést okozott, az utóbbi időben nagyon rossz állapotba került a hajam, kifejezettem töredezett lett de már a hajmosás során érezhető volt a hatása. Korábbi véleményekre reflektáva azt tudom mondani, valóban könnyen fésülhető, puha haj az eredmény. Egyetlen negatívum számomra, hogy ez esetben is tényleg szigorúan csak a hajvégekre használhatom, mert könnyen zsírosodik ettől is a hajam, viszont nem hoz rosszabb eredményt ilyen tekintetben az általam korábban kipróbált termékekhez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid