L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajbalzsam háromféle agyaggal, amely lélegezni hagyja a hajat. Nedvességgel látja el a hajvégeket, a haj könnyen kifésülhető, légiesen könnyed, anélkül, hogy elnehezülne.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ljohanna

2022. március 11.

Nagyon jó termék. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajat, de a hajvégeket szépen puhítja. Az illata külön szuper jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

biaszabo1

2022. január 7.

Nagyon jó balzsam, elégedett vagyok vele. Nem nehezít, hanem puhít. Érdemes egy picit elidőzni vele, hogy be tudja szívni rendesen a haj. Hátránya, hogy picit híg, így gyorsan fogy, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

poszike22

2021. november 18.

Nagyon jó balzsam, szépen ápolja a töredezett hajvégeket, nem zsírosítja a hajat, nagyon-nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Edo88

2021. június 21.

A BALZSAM! Itteni vélemények alapján vásároltam meg az elsőt kb 2 éve, azóta nem is használok mást. Fenekemig érő, festetlen, mogyoróbarna hajam van és csodákat művel vele. Imádom, hogy nem szilikonos. Olyan szép fényes és puha lesz tőle a hajam, és az illata is fenomenális. Amióta a Sunsilkeket kivonták, küszködtem, hogy mivel helyettesítsem őket, de végre megtaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Csndv

2021. június 16.

Nekem vékony és könnyen gubancolodo a hajam és a vége száraz. Jókat olvastam róla így reménykedve vettem meg, de semmi nem ront de nem is segít rajta, puhább sem lesz mint bármelyik másik balzsamtol☹️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

Yubiri

2021. május 12.

Könnyen zsírosodó hajam van, és mostanában sokszor gubancolódott is, ezért vettem meg.
Amit ígér, betartja, könnyen kifésülhető lesz a hajam, és nem nehezíti el a balzsam.
Az illata megmarad a hajban, nem igazán az én világom ez az illat.
Ez egy nagyon jó balzsam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 12.

Az illata megmarad a hajban, nem igazán az én világom ez az illat.
Ez egy nagyon jó balzsam!

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2020. december 17.

Régóta használom már ezt a balzsamot, de csak a hajam végére rakok, a fejbőröm nagyon zsíros lenne bármilyen balzsam után. Használata után puha lesz tőle a hajam, nekem alapból vékonyszálú és kevés is, így könnyen fésülöm viszonylag. Biztos van jobb ennél, de nekem ennyiért megéri és nem keresek egyelőre jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. december 17.

Bubucim

2020. október 19.

Még régebben használtam. Az illata egész jó volt, a hajam is kellően puhította. Most valamelyik tesóját fogom beszerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

DHenrietta

2020. július 15.

A legtöbb balzsam hajlamos zsírosítani a hajam, de ezzel nem tapasztaltam ilyet. Szeretem az illatát és kellemes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Kingus23

2020. június 23.

Már korábban is használtam a samponjával együtt,nekem nagyon bejön.Tetszik az illata,az állaga könnyen kifésülhető utána a hajam.Szép fényes.Nem vettem észre,hogy hamarabb zsírosodna,vagy bármilyen negatív hatása lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kaolin 0 0