Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajbalzsam háromféle agyaggal, amely lélegezni hagyja a hajat. Nedvességgel látja el a hajvégeket, a haj könnyen kifésülhető, légiesen könnyed, anélkül, hogy elnehezülne.

Fanki

2019. május 20.

A samponnal együtt használom, nekem nagyon bevált. Gyönyörű fényes és puha lesz tőle a hajam, az illata pedig csodálatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

racheldawes

2019. április 12.

Szerettem ezt a balzsamot, selymes, puha és "légiesen könnyű" lett tőle a hajam, az illata pedig nagyon finom. Sokkal könnyebben ki tudtam fésülni a hajam a használata után és szép fényt is adott neki. Egy problémám volt vele, talán picit túl gyorsan fogyott, de összességében nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Benedetta88

2019. március 4.

A samponja nem győzött meg, de a balzsamja jobban szerepelt évekkel ezelőtt mikor használtam.Könnyen fésülhetővé tette a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Ennie86

2019. január 4.

A samponjával ellentétben én is nagyon szeretem ezt a balzsamot. :) Isteni az illata, szilikonmentes, mégis nagyon selymes, és jól fésülhető tőle a hajam. :) Talán a zsírosság ellen is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Kremcica

2018. december 22.

Amennyire utálom a samponját (az vezeti nálam a világ legrosszabb samponja N1 helyét) ez a balzsam legnagyobb meglepetéséemre annyira jó. Ahhoz képest hogy szilikonmentes (mondjuk számomra ez nem fontos, csak a samponnál) nagyon jól puhítja a hajat. Kellemes az illata, kevés kell belőle. G-napokon vettem így féláron még csak nem is volt drága. Amúgy nekem meg pont a Garnier Gojis Hair Foodját váltotta és nekem ez a balzsam jobb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Melszi

2018. november 8.

Nagyon jó! :) Már a nedves hajamra kenve rögtön érzem, hogy azonnal kezelhetőbb és puhább, lágyabb a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

g0809

2018. október 19.

Jó az illata, a samponnal együtt használva szépen teszi a dolgát, nekem bevált:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

kamcsi28

2018. október 11.

Nagyon jó az illata, és a samponnal együtt nálam szuper hatása volt. Puha friss hajat eredményez, napokig érezni az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Vanda234

2018. szeptember 18.

Nekem ez az egész termékcsalád megvan és nagyon nagyon jól szuperál tiszít még is szép fényt add és kevésbé źsíros.

a maszk a legjobb a hajnak felszívja a zsíros részt imádom

a sampon 2 szer használom utána nagyon jól tisztít

a balzsamot meg a haj hosszra viszem fel mert az kicsit szárazabb

Nagyon jól bevált az én hamar zsírosodó hajamra vagy plussz 2 napot kíbír bátran ajánlom mind1 egytől egyig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

a maszk a legjobb a hajnak felszívja a zsíros részt imádom

a sampon 2 szer használom utána nagyon jól tisztít

a balzsamot meg a haj hosszra viszem fel mert az kicsit szárazabb

Aphrozin

2018. szeptember 6.

Szuper, nagyon finom tapintású, kifésülhető hajam lett. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Szuper, nagyon finom tapintású, kifésülhető hajam lett. Az illata nagyon finom.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0