L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. július 14.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

2020-ban megújult verzió!

• Új, rezesedést gátló árnyalatok, akár 100% ősz haj fedés.
  • A védő krémhajfesték rezesedést gátló festék, mely a mély és hosszantartó természetes barna színt biztosítja.
  • Az utóápoló sampon (kíméletes pH-val) simítja a hajat.
  • A könnyű, tápláló hajpakolás elnehezítés nélkül táplálja a hajat.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Propylene Glycol h Deceth-3 ti I eu Laureth-12 ti I eu Ammonium Hydroxide Oleth-30 ti I eu Hexadimethrine Chloride Lauric Acid ti I eu 4 1Glycol Distearate eo I eu Toluene-2,5-Diamine Polyquaternium-22 Resorcinol Ethanolamine Silica Dimethyl Silylate (Nano)Titanium Dioxide / CI 77891 sz 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl M-Aminophenol Ascorbic Acid a I v Sodium Metabisulfite a I ta Thioglycerin 2-Methylresorcinol Dimethicone eo I szil 1 0Proline Carbomer Threonine EDTA Parfum/Fragrance i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sodium Salicylate ta Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Phosphoric Acid Ceteareth-25 ti I eu Tetrasodium Etidronate Tetrasodium Pyrophosphate Glycerin h 0 0Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Sodium Chloride Parfum/Fragrance i Titanium Dioxide / CI 77891 sz Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Mica Coco-Betaine ti Sodium Benzoate ta Sodium Hydroxide Phenoxyethanol ta Steareth-6 euAcetic Acid PEG-100 Stearate ti 0 0PEG-45M Trideceth-10 ti Trideceth-3 ti I eu Salicylic Acid kh I gy Fumaric Acid Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Amodimethicone szil Isoeugenol i Carbomer Citric Acid kh BHT a I ta Hexylene Glycol ti I eu 1 1Hexyl Cinnamal i Glycerin h 0 0Glycol Distearate eo I eu Water / Aqua Amodimethicone szil Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Hydroxypropyl Starch Phosphate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Behentrimonium Chloride ta Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Hydroxypropyltrimonium Hydrolysed Wheat Protein Phenoxyethanol ta Acetic Acid PEG-150 Distearate ti I eu 2 0Trideceth-5 ti I eu Trideceth-6 ti I eu Trideceth-10 ti Panthenol eo I v 0 0Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Isopropyl Alcohol i 0 0Isoeugenol i 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol eo Caprylyl Glycol eo I h Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Hexyl Cinnamal i Glycerin h 0 0Parfum/Fragrance i

kanosmano

2020. szeptember 15.

Ez egy vicc.... hogy engedhetik forgalomba????!!!! Soha a büdös életbe nem hullott mèg ennyire a hajam, és nem volt ennyire száraz, mint ennek a hajfestéknek a használata után... (már ha lehet hajfestéknek nevezni, ugyanis a hajamon semmit nem változtatott, sőt, világosabb árnyalatot vettem, és vagy 2 árnyaattal sötétebb lett a világos hajamon)......
Sírva mosok hajat, soha nem hullott ennyire, hajmosásnál MAXIMUM 10 szál hullott ki, most meg 50-60, plusz fésülködésnél is ennyi.... mikor befestettem égette a fejbőröm, már akkor éreztem hogy baj lesz... gondoltam pár nap múlva elmúlik a hajhullásom, két hete annak hogy megvettem, és napi szinten vesztek el 200 hajszálakat emiatt a sz@r miatt !!! Nagyon mérges vagyok, életem egyik legnagyobb hibája volt, remélem elmúlik a hajhullásom, és soha még csak a közelébe sem fogok menni ennek az értékelhetetlen fsnak! -10000 csillag!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 15.

iheni

2020. szeptember 8.

Koszonom a rezvoros arnyalatnak, hogy padlizsanra festette a hajam 🤮🤬 illetve hogy hajfestes utan csomokban hullott ki... ha lehetne -1et adnek ra... a garnier sokkal de sokkal jobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

katalinmester13

2020. július 16.

A 300-as, sötétbarnát választottam. Nagyon szép a színe. Fényét többen megdicsérték. Öt hét utan kezdett el kopni. Halántékom ősz hajszálai kicsit előbb kezdték ledobni. A jobb hajfestékek közé sorolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 16.

rencike666

2020. július 2.

10-es árnyalattal festettem, nagyjából ugyanilyen alapra, csak a lenövésem sötétszőke de szinte ugyanolyan lett mint a dobozon. Kicsit csípte a szemem de ez egy szőke hajfestéknél megszokott nekem. A balzsamja az a jól megszokott nagy adag L'Oreal festékekhez járó cucc. Nem lett szárazabb a hajam mint mástól. Nekem bejött összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

aksr

2020. május 23.

A 6.66-os intenzív vörös árnyalatával festem a hajam évek óta. Semmi gond vele, nekem nagyon bevált. A hajam nem lett száraz, a színét pedig sokáig tartja. A hozzá adott hajpakolást árulhatnák nagyobb dobozban is, mert hihetetlenül jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Zsombi333

2020. május 12.

Huu ez valami katasztrófa! 7 es szőkét vettem és vörösesszőke lett na többé nem veszek ilyet se! De legalább a balzsam jó volt es nem roncsolt! Ezért 2 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Mimas

2020. május 2.

Mindig megfogadom, hogy soha többé nem nyúlok ehhez a termékcsaládhoz, mégis - számomra egyedül ő tudja biztosítani azokat az árnyalatokat, amire vágyom, így újra és újra elcsábulok. Hűvös/hamvas, elegáns, szaténfényű, emellett természetes hatású barnákat és szőkéket sikerült eddig elérnem vele (7.1 ; 8.1; 9.1).

Azonban egy csillagot le kell vonnom, amiért még egy szimpla színezőnél is gyorsabban kopik (mindenféle festett hajkoronát védő termék használata mellett is). Ez betudható annak, hogy szőkített a hajam, de további csillagot vonok le azért, amiért a festetlen részeken egyáltalán nem érvényesül az ígért szín és hamvasság.

Emellett a hajvégeimet semmilyen más festék nem szárítja ki (és töri le) ennyire, mint ez a max. 2 hétig látványos festék - ez a tulajdonság szintén pontlevonást érdemel. Viszont egy doboz elegendő szokott lenni a lapockáig érő hajamra (más termékből 2 csomag kell).

Összegezve, csak abban az esetben ajánlom a fenti árnyalatok használatát, ha valakinek nagyon fontos, hogy azonnali eredménnyel megszabaduljon a festett/szőkített hajának vöröses/rezes/sárgás tónusaitól. De ne feledd: nem tart sokáig, és kötelező a mélyreható hidratálás a festés utáni hetekben! Illetve szükséges megjegyeznem, hogy az első hajmosásig jóval sötétebb színe lesz a hajadnak, mint azt várnád, szóval ne fontos alkalmak előtt kísérletezz ezzel a termékkel! (Én remélem, hogy találok hamarosan egy jobb alternatívát, mert az ideig-óráig tartó szép színért nem szeretném a hajam hosszát beáldozni.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

szmoni

2020. április 15.

Borzalmas, iszonyat :-( 7-es árnyalat a világosbarna szőke melíros hajamból sötétbarnát csinált undorító vöröses beütéssel. Felháborító,hogy forgalomban van 😔
A hajam tapintása valóban puha lett tőle,de nem ezért vettem festéket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

A hajam tapintása valóban puha lett tőle,de nem ezért vettem festéket.

alexiaaa696

2020. január 6.

Extra vilagos hamvas szőke arnyalatot használtam. Tetszik a doboza, kiszerelés, könnyű felvinni, a hajfestéket végre nem kellett kituszkolni a flakonból. Plusz sampon és balzsam is volt benne aminek nagyon megnyerő az illata.
A vilagosbarna hajamat szerettem volna kicsit feldobni. Konkrétan meg sem mozditotta a hajam színét. Más hajfestékeknél még ilyet nem tapasztaltam.
Amire kéne arra pont nem jó, minden más rendben :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Amire kéne arra pont nem jó, minden más rendben :D

kékvelúrcipő

2020. január 3.

Rézfényű vöröses barnát próbáltam ki a hajam paprika piros lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Rézfényű vöröses barnát próbáltam ki a hajam paprika piros lett. :(

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycol Distearate, Stearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Panthenol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Steareth-6, Trideceth-3, Hexylene Glycol, Glycol Distearate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-150 Distearate, Trideceth-5, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Amodimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Betaine, PEG-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Hexylene Glycol, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-150 Distearate, Trideceth-5, Trideceth-6, Trideceth-10, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Isopropyl Myristate, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, BHT, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2