L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. július 14.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

2020-ban megújult verzió!

• Új, rezesedést gátló árnyalatok, akár 100% ősz haj fedés.
  • A védő krémhajfesték rezesedést gátló festék, mely a mély és hosszantartó természetes barna színt biztosítja.
  • Az utóápoló sampon (kíméletes pH-val) simítja a hajat.
  • A könnyű, tápláló hajpakolás elnehezítés nélkül táplálja a hajat.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Propylene Glycol h Deceth-3 ti I eu Laureth-12 ti I eu Ammonium Hydroxide Oleth-30 ti I eu Hexadimethrine Chloride Lauric Acid ti I eu 4 1Glycol Distearate eo I eu Toluene-2,5-Diamine Polyquaternium-22 Resorcinol Ethanolamine Silica Dimethyl Silylate (Nano)Titanium Dioxide / CI 77891 sz 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl M-Aminophenol Ascorbic Acid a I v Sodium Metabisulfite a I ta Thioglycerin 2-Methylresorcinol Dimethicone eo I szil 1 0Proline Carbomer Threonine EDTA Parfum/Fragrance i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sodium Salicylate ta Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Phosphoric Acid Ceteareth-25 ti I eu Tetrasodium Etidronate Tetrasodium Pyrophosphate Glycerin h 0 0Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Sodium Chloride Parfum/Fragrance i Titanium Dioxide / CI 77891 sz Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Mica Coco-Betaine ti Sodium Benzoate ta Sodium Hydroxide Phenoxyethanol ta Steareth-6 euAcetic Acid PEG-100 Stearate ti 0 0PEG-45M Trideceth-10 ti Trideceth-3 ti I eu Salicylic Acid kh I gy Fumaric Acid Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Amodimethicone szil Isoeugenol i Carbomer Citric Acid kh BHT a I ta Hexylene Glycol ti I eu 1 1Hexyl Cinnamal i Glycerin h 0 0Glycol Distearate eo I eu Water / Aqua Amodimethicone szil Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Hydroxypropyl Starch Phosphate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Behentrimonium Chloride ta Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Hydroxypropyltrimonium Hydrolysed Wheat Protein Phenoxyethanol ta Acetic Acid PEG-150 Distearate ti I eu 2 0Trideceth-5 ti I eu Trideceth-6 ti I eu Trideceth-10 ti Panthenol eo I v 0 0Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Isopropyl Alcohol i 0 0Isoeugenol i 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol eo Caprylyl Glycol eo I h Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Hexyl Cinnamal i Glycerin h 0 0Parfum/Fragrance i

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Missglamorazzi

2021. június 17.

Világos barna 600 árnyalatot vettem meg , a Castingról váltottam, ahol a 613 árnyalattal volt korábban festve, ami egy világos barna- sötét szőke volt felkenve, ezért gondoltam nem lesz nagy az eltérés . Nos, ez a 600 árnyalat konkrétan közel fekete lett , úgy tűnik a barnák sokkal sokkal sötétebbek, mint amire számíthat akár a kód akár a kép alapján az ember. Szóval tippeket fogadok, hogyan lehet gyorsan világosítani …

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Cseresznye1006

2021. június 14.

Másik hajfesték márkáról váltottam, mert az az ősz hajszálakat az nem festette be tökéletesen.
5.3-as, világos aranybarna verziót próbáltam hetekkel ezelőtt, és meg vagyok elégedve. Ősz hajszálaim nem dobták le a színt!
Könnyű használni, a színe szép, a kép alapján kicsit világosabbra számítottam, de mivel amúgy jól teljesít, így ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 14.

Vitti10

2021. június 13.

Választott festékem: 9.1 nagyon világos szőke
Kiindulás: középsötét vörös haj szőkített hajvéggel.
Eredmény: középsötét szürke, fakó teljes hosszúságon. Már kétszer mostam, hogy kopjon. Sosem szerettem a L'Oréal termékeit, de mostantól...messzire elkerülöm. A schwarzkopf kicsit naracsosra szívja a hajam, de még így is mindig van némi köze az eredménynek a dobozon lévő hajszínhez. Visszatérek a natural& easy- hez. Ezt soha többé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

Választott festékem: 9.1 nagyon világos szőke
Kiindulás: középsötét vörös haj szőkített hajvéggel.

jibjab

2021. május 16.

Update: Anyukám a szőke árnyalatokat keveri, én a különböző barna árnyalatokat kevertem, hogy elérjem a kívánt hatást. Egy időben másik festékre tértem az ősztakarása miatt, de a Schwatzkopf Color Expertet már kivonták a Natural and Easy ugyan remekül takarja az ősz hajakat, nagyon tartós, de nem találtam belőle olyan szép, természetes barna színt, amit ezekből tudtam kikeverni. Most, hogy megjelentek a rezesedésgátlóval ellátott hamvas barna árnyalatok kipróbáltam a 4.11-et, mert világosítani szeretném sötét barnából (4.11 és 3.11 fele-fele)l. Ez az én hosszú hajamnál kb. 1 év tőfestéssel, a végein csak 2-3 percig hagyom rajta, eleinte az így nem drámai a változás, de nem is túl egyenetlen, szép fokozatosan halványodik. A cél az eredeti hajszínem, az 5.11-es hamvas középbarna. Egyelőre csak az első festésről tudok beszámolni, de idővel jövök updatelni. Most nem tapasztaltam azt az irritációt, amit korábban, felvinni könnyű, bár nagyon szúrós szaga van, de legalább nem csöpög és könnyebben lejön a bőrről és a kádról. Régebben, amikor ezzel festettem a világosabb barna és a barna árnyalatoknál is feketés lett a töveknél, ami aztán 1-3 mosás alatt kikopott, azután állt be a barna árnyalat. Ezúttal a 4.11-nél ezt nem tapasztaltam. A sampon jól leöblítette, a balzsam is jobb mint régen, hígabb, de jobban hat, nem kell utána extra ápoló olaj, hogy ki tudjam fésülni. A tövénél ugyanazt a barna árnyalatot kaptam, ami a képen van, a végek, ahol fele-fele arányban volt a sötétbarna-barna kicsit sötétebbek, de összességében mégsem foltos, diszkrét az átmenet. A hajam puha, a fejbőröm nem irritált, a színe az, amit vártam, a rezes tónusok tompultak. Eddig tökéletes, de a döntő az ősztakarása lesz, illetve az, hogy milyen hamar dobják le az ősz hajszálak a festéket. Ha beválik, ennél maradok, ha nem, akkor vissza a Schwatzkopf Natural and Easyhez, mert annak kiváló az ősztakarása és a tartóssága.

Anyukám hosszú évek óta ezt használja. 3-4 színből kever ki magának a kívánt szőke árnyalatot. Mivel ő már teljesen ősz, így látszik, hogy a festék ősz takarása valóban kiváló és nem kell leszívatni a hajat előtte, hanem így is szép és egyenletes szőke színt lehet festeni, befedi az ősz hajszálakat és nagyon tartós. Csak a lenövés miatt, mivel anyunak gyorsan nő a haja ez (kb. 4 hét) kell újra festeni, de a színe szép és nem fakul, nem kopik és kevésé színeződik el pedig nem is mindig a megfelelő színkímélő samponnal mossa. Olyan szép árnyalatokat szokott kikeverni, ami teljesen természetes és a fodrásza sem tud kifogást találni benne és nem nyaggatja azért, hogy nála festesse a haját anyu, pedig a fodrászoknak az éri meg igazán és nem a vágás, szárítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 16.

Ajsha920704

2021. április 17.

Jo kis termek, evek ota hasznalom, a vegeredmeny mindig nagyon szep.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Jo kis termek, evek ota hasznalom, a vegeredmeny mindig nagyon szep.

diahlin

2021. február 19.

Kezdem a jó oldalával: az applikátora ZSENIÁLIS, el is tettem későbbi használatra, 5 perc alatt gyönyörűen fel lehet vinni vele a festéket.
Szőkítem a hajam, a járvány miatt egy ideje itthon, és mivel drogériás termékekkel nehéz szép, egyenletes, tőnél sem csibesárga szőkét elérni, gondoltam, hogy kipróbálok egy natúrabb, 9-es szőkét, ami ugyan nem "világít a sötétben", de legalább egységes. Nos, a szín 9-es árnyalat egységes lett ugyan, de határozottan barna, pedig szőkített alappal indultam. Csak annak ajánlom, aki imádja a meglepetéseket és nincs határozott elképzelése, hogy milyen színt szeretne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Yvaine

2021. január 28.

Sokáig ennek a szőke árnyalataival (10-es és 9-es) festettem a hajam. Barnából teljesen kiszőkítette úgy, hogy előtte csak melír volt benne. És szép színe volt mindig. Kicsit arany szőkés, ami nekem pont nagyon is tetszett benne. Irritációt sem vettem észre, vagy azt hogy romlott volna a hajam minősége, sőt, nagyon is szép volt. Most azon gondolkozom, hogy visszatérek hozzá. Szóval én rosszat nem tudok mondani rá, de csak a szőkék nevében nyilatkozhatok:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2020. december 19.

SOHA TÖBBET! Életem legrosszabb hajfestéke, pedig 8 éve festem a hajam. Rettenetesen büdös, kifejezetten fullasztó festés közben. A szín egyáltalán nem hasonlít a dobozon lévőre, a világosbarnát vettem, de sötét meggyes színt kaptam, kizárólag a lenövésnél. A legbosszantóbb pedig, hogy az ősz hajszálakat, ami miatt a Casting creme gloss-ról váltottam egyáltalán nem fogta be. Sajnos két dobozzal vettem belőle, de a másodikat inkább kidobom a kukába, ha nem tudom elajándékozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

zsofiona

2020. december 4.

A vélemények elolvasása előtt vettem meg,majd jól megijedtem.De úgy tűnik a szőke árnyalat nem problémás.Én a 10-est próbáltam,sötét szőke hajamra.Nem lett olyan világos mint a képen de szépen világosította. Lehet hogy a 2020as formula.l miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 4.

Maja92

2020. november 12.

UPDATE:

Valamit változtattak a formulán. Úgy fél évig nem festettem a hajamat, most gondoltam mégis jó lenne, mert zavarnak az ősz hajszálak. Direkt a világos jeges barnát vettem meg, a sima jeges barna helyett, hogy ne legyen sötét, erre fekete lett. Ez kicsit túlzás, hogy egy világos árnyalatból is fekete lesz a végeredmény. A hajam puha és selymes lett, de nagyon ammónia szaga volt a festéknek. Biztos, hogy fog világosodni pár hajmosás után, kérdés, hogy mennyit.... Majd jövök updatelni.

Eddig Casting creme gloss-t használtam amivel megvoltam elégedve, de most gondoltam kipróbálom ezt, a 4.15 árnyalatot és teljesen megvagyok vele elégedve. Szép lett a végeredmény, elsőre persze sötétebb, 1-2 hajmosás után olyan mint a képen, puha fényes lett a hajam ami elég hosszú, hátközép alá ér, de elég volt egy doboz, szépen el tudtam oszlatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

UPDATE:

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycol Distearate, Stearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Panthenol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Steareth-6, Trideceth-3, Hexylene Glycol, Glycol Distearate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-150 Distearate, Trideceth-5, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Amodimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Betaine, PEG-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Hexylene Glycol, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-150 Distearate, Trideceth-5, Trideceth-6, Trideceth-10, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Isopropyl Myristate, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, BHT, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2