L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. július 14.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

2020-ban megújult verzió!

• Új, rezesedést gátló árnyalatok, akár 100% ősz haj fedés.
  • A védő krémhajfesték rezesedést gátló festék, mely a mély és hosszantartó természetes barna színt biztosítja.
  • Az utóápoló sampon (kíméletes pH-val) simítja a hajat.
  • A könnyű, tápláló hajpakolás elnehezítés nélkül táplálja a hajat.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Propylene Glycol h Deceth-3 ti I eu Laureth-12 ti I eu Ammonium Hydroxide Oleth-30 ti I eu Hexadimethrine Chloride Lauric Acid ti I eu 4 1Glycol Distearate eo I eu Toluene-2,5-Diamine Polyquaternium-22 Resorcinol Ethanolamine Silica Dimethyl Silylate (Nano)Titanium Dioxide / CI 77891 sz 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl M-Aminophenol Ascorbic Acid a I v Sodium Metabisulfite a I ta Thioglycerin 2-Methylresorcinol Dimethicone eo I szil 1 0Proline Carbomer Threonine EDTA Parfum/Fragrance i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sodium Salicylate ta Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Phosphoric Acid Ceteareth-25 ti I eu Tetrasodium Etidronate Tetrasodium Pyrophosphate Glycerin h 0 0Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Sodium Chloride Parfum/Fragrance i Titanium Dioxide / CI 77891 sz Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Mica Coco-Betaine ti Sodium Benzoate ta Sodium Hydroxide Phenoxyethanol ta Steareth-6 euAcetic Acid PEG-100 Stearate ti 0 0PEG-45M Trideceth-10 ti Trideceth-3 ti I eu Salicylic Acid kh I gy Fumaric Acid Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Amodimethicone szil Isoeugenol i Carbomer Citric Acid kh BHT a I ta Hexylene Glycol ti I eu 1 1Hexyl Cinnamal i Glycerin h 0 0Glycol Distearate eo I eu Water / Aqua Amodimethicone szil Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Hydroxypropyl Starch Phosphate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Behentrimonium Chloride ta Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Hydroxypropyltrimonium Hydrolysed Wheat Protein Phenoxyethanol ta Acetic Acid PEG-150 Distearate ti I eu 2 0Trideceth-5 ti I eu Trideceth-6 ti I eu Trideceth-10 ti Panthenol eo I v 0 0Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Isopropyl Alcohol i I al 0 0Isoeugenol i 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol eo Caprylyl Glycol eo I h Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Hexyl Cinnamal i Glycerin h 0 0Parfum/Fragrance i

500 Ft együtt - L'Oreal Excellence hajmaszkok
Ár: 500 Ft / a kettő , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalás után
Ár: 800ft+pk. , Eladó: ChubbyCat
Állapot: Új, Helyszín: Szigetcsép, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ktnnt

2022. július 5.

Pár éve kezdtem a 400-as barna színt használni, mert az őszhajszálaim szaporodni kezdtek. Az eredeti hajszínemmel szinte teljesen megegyezik, és az ősz hajszálak se dobják le a színt. Tapasztalataim szerint a tartós (ősz hajszálakat maximálisan fedő) hajfestékek esetében a végeredmény szinte mindig sötétebb, mint a dobozon szereplő szín. Így mindenképpen érdemesebb világosabb színt választani, mint ami az alap elképzelésünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 5.

bumblebee19

2022. június 21.

A világos szőke hajamat szerettem volna sötétszőkére befesteni. A 6os árnyalatra esett a választásom. Ahogy felkentem már láttam, hogy nagyon sötét, így előbb le is mostam. A hajam sötétbarna lett…sajnos nem olvastam a véleményeket itt előbb, de soha többet nem veszek ilyen festéket. A világosabb árnyalatokat próbáltam már, azok egész jók voltak. Az applikátora, a pici sampon és balzsam viszont tök jó. De így is 1 csillag mert teljesen barna lett a hajam. Most itthon szenvedek, hogy világosabb legyen, mert a fodrászoknál vagy 1 hónapos várólista van, vagy 30-40kért csinálnák meg… hátha valaki pórul jár, ezért leírom nekem mi segített egy picit. (Erős hajam van amúgy, szerencsére bíja a gyűrődést).
Amint lemostam és megszárítottam a festéket facsartam 3 citromot egy tálba. Ehhez 2 kis zacskós sütőpor és egy kics balzsam ment. Jól össze kell keverni és habzani fog a sütőpor de ez normális. Ezzel bekentem a fejem és hagytam 2-3 órát a hajamon. Ezt kimostam belőle és head&shoulders samponnal megmostam a hajam. A korpásodás elleni samponok szuperül ki tudják mosni a színt. Aztán este csináltam egy ecetes-vizes mixet 1:1 arányban én fél-fél litert használtam. Na ez marha büdös, de szerencsére a szag el fog illanni. Meleg vízbe kell az ecetet önteni. Ezt jól eloszlattam és hagytam 25 percet a hajamon. Ezután összekevertem megint head&shoulderst egy zacskó sütőporral. Ez is habzott de jól be lehet vele kenni az egész hajat. Csak óvatosan, mert a sütőpor nagyon irritáló tud lenni a fejbőrnek. Ezt masszíroztam a hajamba kb 5 percig. Most már jóval világosabb a hajam, de még mindig barna. Néhol egy-egy szőkésebb rész is van benne.

Amit még youtubeon találtam, majd tesztelem is, hogy mosogatószert, sütőport, head&shoulderst és 10/20as előhívőt kevernek össze, elméletileg ez jól leszedi a színt. Vagy marad a hajradír/color remover.

Amivel lehet a világosítást gyorsítani az a sok hajmosás nagyon meleg vízzel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 21.

Amivel lehet a világosítást gyorsítani az a sok hajmosás nagyon meleg vízzel.

Lyne

2022. június 1.

Az utóbbi időben rendkívül felidegesítettem magam azon, hogy 30 rongy alatt, egyik fodrászatban sem melírozzák vagy festik be a váll alá érő hajamat, sőt lassan már 30 rongy az alsó határ, 😱 uh úgy döntöttem spórolok egy kis pénzt magamnak és majd itthon megoldom. Volt némi emlékem kb milyen színű festéket kellene választanom, ahhoz képes milyen színt szeretnék elérni, mert még a húszas éveim elején, amikor külföldön tanultam, spórolás végett magamnak festettem be a hajam.. Sőt még az is rémlett, hogy kiutazásom előtt kiokított a fodrászom a szín választást illetőleg, illetve azt mondta, ha már drogériás hajfesték, akkor csakis L'Oréalt vegyek. Itt megjegyezném, hogy ez a beszélgetés kb 14 éve zajlott, uh azóta nyilván sok más és kiváló márkájú hajfesték van a drogériákban, de nekem nem volt kérdés, hogy most is ezt a márkát válasszam, hiszen ezzel volt jó tapasztalatom. Ugyanakkor meglepődtem, hogy a márkán belül is milyen sokféle lehetőségből lehet már választani uh kb 2 órát álltam a drogériában, mire rájöttem mi a különbség köztük és kiválasztottam a megfelelő színt. Végül a Excellence Créme-ből a 8.1-esre esett a választásom. A megoldandó probléma a következő volt: a sötétbarna oridzsi hajamban egy szőke és egy világosbarna (hideg árnyalatú) melír volt rakatva már egy jó ideje, amit az uccsó fodrász sikeresen elrontott, így kerültek bele sárga, illetve vöröses tincsek is. A hajtövem pedig általában színezték. Na, hát ez a mindenség nőtt le kb 6-7 cm-re, ami már vállalhatatlan volt. 🙈 A terv az volt, hogy az eredeti sötétbarna tövemet ki kellene világosítani, a csibesárga és a vöröses melírt pedig hamvasítani. Nos, azt kell, hogy mondjam tökéletesen sikerült az elképzelés! 👌🥳 A doboz hátoldalán lévő színskála teljesen megfelelt a valóságnak! Egy dolog lepett csak meg, mégpedig, hogy habár kevés ősz hajszálam van, de sajnos még ezt a keveset sem fogta be a festék! Nem értem miért…😔 Ettől függetlenül, azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon örülök a választásomnak, főleg azért, mert miután megvettem a terméket, feljöttem a Krémmániára és annyira lesokkoltak a kevés csillagocskák, hogy totál elbizonytalanodtam és majdnem elmentem venni egy másik festéket. Aztán belevetettem magam az oldalakon át tartó vélemények olvasásába és egy-két kivételt leszámítva, az lett a véleményem, hogy jó pár értékelő nem tudja, hogy milyen színt kellene vennie ahhoz, hogy elérje azt a színt, amit ő szeretne! Pl, ha vkinek vöröses árnyalatú haja van, akkor miért lepődik meg, hogy egy festék, ami arra hivatott, hogy a rezes árnyalatot kiüsse a hajból, végre is hajtja azt? 🤔 Vagy, ha valaki egy világos barna hajat szeretne sötétbarnára festeni és ő megveszi erre a "nagyon sötétbarna" árnyalatot, akkor miért lepődik meg, hogy "holló fekete" lesz belőle? 🤔 A "szúros szag", pedig az ammóniától van, amit ha valaki festette már a haját fodrászatban, akkor érezhette már! Uh azt gondolom érdemes végigböngészni a negatív kritikákat és mérlegelni...egyébként én több oldalon is megnéztem az értékeléseket és máshol kifejezetten jó vélemények születtek a termékről. A hajhullást, azt vagy allergiának, vagy érzékeny fejbőrnek tudom be, szerencsére ezzel sem kellett szembesülnöm a festék használata alatt, de ez valóban rémes lehet! Összeségében azt tudom mondani, hogy az én elvárásaimnak megfelelt ez a termék, de aki ősz hajat szeretne befesteni az szerintem a márka egy másik termékét válassza, illetve ahogyan olvastam, barna árnyalatoknál működik itt is. Nekem szerencsére az a pár ősz hajszálam, ami van, elveszik a szőke hajamban, uh ezért nem fogom lehúzni a terméket. Azt persze nem tudom milyen tartós a festék, de majd később kiegészítem a véleményem ezzel az infóval, ha már lenőtt…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 1.

Paulaanka

2022. május 21.

A 10-es szőke árnyalatot használom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Az alap hajszínem sötétszöke, szépen kivilágosítja, az ősz hajszàlakat befedi, bár azokról gyorsabban kopik, de ez természetes. Már csak a tövemet festem vele, 45 percig hagyom fenn, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Boombapple

2022. május 21.

Előbb kellett volna megnéznem a véleményeket. A világosszőke hajamra kentem a rézfényű aranyszőke árnyalatot. Azt hittem, hogy az alapom miatt kapok egy rezes beütést. Konkrétan sötét VÖRÖSESBARNA lett a hajam!! A fejem tetején piros vörös, az alja hamvas vöröses barna! Soha többé L’oreal festék! Abban reménykedem, hogy lekopik egy hónap alatt és nem kell szőkíttetnem. Legszívesebben mínusz ötöt adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

b5bea

2022. február 13.

Az árához képest jobb termékre számítottam. A 8-as világos szőke festéket vettem meg, festett hajamon is inkább sötétszőke lett az eredmény, mint világos. Ami viszont más festékekhez képest szuper, az a mellette található, több alkalomra is elegendő balzsam! Az tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 13.

scene14

2022. január 20.

Rettentő prűd volt a hajam ettől a festéktől..vártam volna valami ragyogó színre ,vagy fényes hatásra ,erre kaptam egy "seszínt"..nem tudom ez az árnyalatnak köszönhető e,meg is viselte nagyon a hajam,visszatértem a "megszokottra" és már biztos nem kísérletezgetek mással ..jaaaj és az illata ,szörnyű...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

PatakiBoglarka

2022. január 7.

Ez a hajfesték ELVISELHETETLENÜL BÜDÖS! Nem a megszokott, kissé kellemetlen hajfesték szaga van, hanem valami szúrós Istennyila, kész szenvedés volt felvinni a hajra, azt hittem, megpusztulok közben. Nem hiszem, hogy újraveszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

adriennemeszaros

2021. december 6.

Kicsit félve vásároltam meg ezt a hajfestéket, hiszen elég vegyes véleményeket olvastam itt róla, de örülök, hogy a szívemre hallgattam.
Hátközépig érő csodás hajam úgy döntöttem befestetem világosabbra, fodrász által, balayage technika, ami szép volt...3 napig... a szőkítéstől a hajam olyan lett, mint a drótkefe,csomóban hullott, így egyértelmű volt, hogy vissza kell térnem a saját színemhez. 4.0 Barna árnyalatot vettem, ami kicsit sötét volt, inkább étcsokibarna, de két hajmosás után már szép barna lett. Nincs vöröses árnyalata, pedig az én hajam tele van vele, de nem üt át, szóval, határozott életmentés volt. Aki igazi mélybarna színt szeretne, bátran ajánlom, az utóápoló termékei pedig...ZSENIÁLISAK!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

fayless

2021. november 24.

2 doboz 6.1-es árnyalatút (sötét hamvasszőkét) használtam. A töve vöröses lett és az egész hajam hol száraz lett, mint a kóró, hol pedig selymes. A hajhullást én is megtapasztaltam, de szerencsére csak enyhén. A fejem tetején lévő vöröses színt leszámítva a hajam többi részén azt a színt kaptam, amit elvártam. Kegyelem kettes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycol Distearate, Stearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Panthenol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Steareth-6, Trideceth-3, Hexylene Glycol, Glycol Distearate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-150 Distearate, Trideceth-5, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Amodimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Betaine, PEG-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Hexylene Glycol, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-150 Distearate, Trideceth-5, Trideceth-6, Trideceth-10, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Isopropyl Myristate, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, BHT, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.