L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kasumi

2018. január 2.

Arányilag nagy benne a tükör. Kellemes színe van, könnyű felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Arányilag nagy benne a tükör. Kellemes színe van, könnyű felvinni.

Natalka

2013. május 19.

Nem tudom melyik árnyalat van meg, mert le van ragasztva a magyar ismertetővel :/ :))) Állítólag C-vitaminos, de látva az összetevőket nem sok más hasznos anyag van benne...
Még úgy 2-3 éve vadásztam le akciós polcról, rengeteg színben volt, én úgy emlékszem, nagyon szép, finom barnás árnyalatokban. Talán a képen lévő van meg nekem :) Kontúrozásra használom, és ehhez nagyon szuper az ecset is hozzá, jól fel lehet vele vinni a púdert a járomcsont alá. Tartós, nem mászik el a helyéről. Bár kicsit halvány a szín, ezen a rétegezés sem segít, ez az egyetlen hibája (de lehet, h csak az árnyalat nem megfelelő számomra).
Tudom, nem nagy szempont, de nagyon praktikus a csomagolása, igényes, masszív, és nagy tükörrel rendelkezik, ezért mindig nálam van :)
Ilyen csomagolású sminkszereket kéne visszahoznia a L'Oréal-nak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Ilyen csomagolású sminkszereket kéne visszahoznia a L'Oréal-nak.

Annavictoria84

2012. május 16.

Nagyon szerettem:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 16.

Nagyon szerettem:-)

morning_glory

2012. január 10.

Nekem is volt ilyenem, de sajnos elvesztettem :(
Nagyon jó kis pirosító volt, praktikus kiszerelésben, meglepően jó minőségű ecsettel, tükörrel, és finom árnyalatokkal. Nekem ez előtt sokszor volt bajom a pirosítókkal, gyakran nem tudtam úgy (vagy annyit?) felkenni, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy bohóc. Ez csak finoman árnyalt, pont úgy, ahogy én szerettem. Kár, hogy nem lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

Nekem is volt ilyenem, de sajnos elvesztettem :(

orchidea8627

2011. október 3.

Imádtam. ...amíg lehetett kapni. A "Magnetic orange" árnyalat volt a kedvencem, a csomagolását és a benne lévő ecsetet is nagyon szerettem, kompaktban lévő ecsethez képest nagyon jó minőségű volt, nem hullott és igazi szőrből készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 3.

Emolliensek: Dimethicone, Isocetyl Stearate, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisostearyl Citrate
Szilikonok: Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77492, CI 77499, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.