L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sztami, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. május 19.

Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

360 fokban elforgatható, rugalmas kefével. A speciális kefének köszönhetően a szempillák megafeketék és extrémerősen tartanak. A rugalmas kefe sokszorosára dúsítja a felső pillákat, a kefe hegyes vége pedig extrém módon kiemeli az alsó pillákat.

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

K.Szilvi0703

2021. július 19.

Nagyon jól működik. Több rétegben felvihető, a várt éredményt hozza. Talán az az egy negativumma, hogy gyorsan beszárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

RuzsnyomNiki

2021. június 22.

Nem! Nem! Nem! Ez a szempillaspirál borzalmas. Hosszú szempilláim vannak és viszonylag dús is, de iszonyatosan összetapasztja a szálakat. Emiatt nem hogy dúsabbnak, hanem ritkábbnak tűnik a szempillasor. Csatlakozom az előttem szólókhoz, undorító a végeredmény. Igyekszem úgy elhasználni, hogy más spirállal nyúlok bele, mert ez a konstrukció nagyon nem sikerült jóra.
Illetve nekem a másik problémám vele, hogy nem is annyira tartós. Nekem nem szokott különösebben gondom lenni a spirálok tartósságával, de ez sajnos egy melegebb 8 órás irodai munkanapot nem bír ki anélkül, hogy valahogy ne maszatolódjon vagy kenődjön el. Teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

EsztR96

2021. április 14.

Szörnyű. Az aplikátor borzalmasan rossz konstrukció, nem lehet róla eléggé leszedni a festéket hogy ne csináljon undorító, összeragadt, szinte már ijesztő szempillákat. Soha többet nem veszek és bánom hogy előtte nem néztem meg itt az értékelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

pinksunset

2021. április 11.

Teljes pénzkidobás. Semmit nem csinál azon kívül, hogy gusztustalan módon összeragasztja a pilláim. A keféje borzalmas, forog, hajlik össze-vissza. Nem éri meg egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Manna_87

2021. március 7.

Rettenetes a keféje, iszonyatosan beleragad csomósan a festék. Emiatt nem lehet felvinni a pillákra szépen, mert az is összetapad és csomós lesz. Egy másik spirál keféjét használom hozzá, de az biztos, hogy többet nem fogom újravenni. Egyetlen pozitívuma a terméknek, hogy az érzékeny szememre is jó és nem viszket tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Lylien

2021. február 22.

Igazi műszempilla-szerű (szép hosszú, fekete) pillákat lehet vele elérni. Most fogyott el, nagyon szerettem. Nálam ez a legjobb spirál.
Valóban több réteg kell belőle, de szépen fel lehet vinni és az összhatás magáért beszél.

(A forgatható fej előnyét nem tapasztaltam. Számomra ez felesleges funkció.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

(A forgatható fej előnyét nem tapasztaltam. Számomra ez felesleges funkció.)

csvik

2021. február 18.

Volt már jobb szempillaspirálom. Több rétegben nagyon csúnyán csomós lesz a szempillám, egy rétegben pedig mintha semmit nem csinálna. Ráadásul még hamar le is pereg. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Milva07

2020. december 31.

Munkahelyemen lepityorogtam a szempillaspirálomat, az első darab, amit a szomszédban árultak és a kezembe akadt, az ez a spirál volt.Mivel vállalhatatlanul szőkék a pilláim, kellett az sos beszerzés, spirál nélkül zombi vagyok. Nekem jól teljesített, bár a mozgó nyelét nem tudtam értelmezni, de nem is kell. Szép, ívelt, hangsúlyos pillákat festett,nem volt póklábas, szépen tartotta az ívétis, lemosásig. Nem pereg, nem potyog, nem maszatolódik. 4 csillag, mert nem rossz spirál, de a csodaszer nekem azért az EL és Lancome spiráloknál kezdődik. De határozottan jobbnak találtam, mint amit az értékelés alapján gondoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 31.

Pamador

2020. október 22.

L'oreal minőséghez képest egy nagy semmi. Szeretem a nagy legyező pillákat, reményeket fűztem a Miss Manga-hoz. Kár volt. Lesz nagy szempilla, kb ha ötször áthúzom, de nem mondom, hogy szép. Azért ettől voltak már jobb spirálok is a kezemben alacsonyabb kategóriából. Nem újravevős. Legközelebb elkerülöm jó nagy ívben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 22.

Moncsii04

2020. szeptember 26.

Olvastam, hogy többen régen szerettétek, és most sajnos nem vált be. Én ugyanígy jártam. Néhány éve imádtam, most meg nagyon nem működik nálam. Nem tudom mi lehet az oka, de semmit nem dúsít, és csomósodik. Elhasználom még ezt a flakont (vagy tubust? nem tudom mi a neve :) ), mert nem volt olcsó, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.