L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sztami, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. február 17.

Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

360 fokban elforgatható, rugalmas kefével. A speciális kefének köszönhetően a szempillák megafeketék és extrémerősen tartanak. A rugalmas kefe sokszorosára dúsítja a felső pillákat, a kefe hegyes vége pedig extrém módon kiemeli az alsó pillákat.

Teszt+játék: L'Oreal Miss Manga szempillaspirál

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
JasmineK

2019. október 16.

2014 óta használom, akkor jött ki, a kedvencem. Persze közben vettem más szempillaspirált is, de a nyomába sem érnek. Dúsít, megemel, mélyfekete és nem potyog le. Jó, a hajlékony kefének azóta sincs értelme... Amikor ezt használom és azóta is, mindig megkérdezik, hogy műszempillám van és a szemöldökömet szokta verdesni a pillám. Mindezt mégis természetesen, mégsem lesz pókláb hatású az eredmény.
Azt sajnálom, hogy a Punky verziót kivonták a forgalomból, az még feketébb és még brutálabb pillákat csinált, bár néha pókháló ott már.
Örök kedvenc marad és remélem sosem vonják ki a forgalomból. Nyilván mindenkinek más a szempillája és más válik be rá, meg nem mindenki akar nagy pillákat, de EZ EGY CSODA.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Vizsiildi

2019. október 15.

Ez idáig a legjobb L'oreal szempillaspirálom, nálam jobban teljesít, mint az új Bambi eye spirál. Már a 3.tubussal vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

BarbiiPLS

2019. október 7.

Szerintem a Miss Manga névhez semmi köze, nekem a keféje se igazán jött be, olyan össze vissza van az egész. Nagyon vékony rétegben felkenve nem olyan rossz, viszont már a második réteget felkenve olyan igénytelen pókhatásúak voltak a szempilláim... csalódás, de egyszer ki lehet próbálni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

SzL

2019. szeptember 21.

Nagyon szép ívelt pillákat csinál, szépen dúsít és hosszít. Csodásan megemeli a pilláimat. Lehet hogy nem épp a legtermészetesebb hatású szempillákat csinál de nekem tetszik. Számomra tartós és nem potyog sem kopik,és órákkal később se lesz tőle panda szemem. Lemosni se nehéz. A kefe formájával is teljesen elégedett vagyok. Évek óta vissza térek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Odil

2019. szeptember 19.

Legyezőpillákat csinál, így imádnám, de úgy potypg, mintha nem lenne holnap, szóval pff. :I

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

KittyLady

2019. augusztus 27.

Nekem kicsit csalódás, idáig ez a leggyengébb szempillaspirál amit a L'oreal-tól próbáltam. A pilláim összeragadnak, maszatolódnak. Elhasználom de újra nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Nairam

2019. július 4.

Elègedett voltam vele összesègèben, de mivel kerestem az igazit, kipróbáltam még más márkájú spirálokat is. Azt kell mondjam,olyan rosszakba nyúltam bele(kizárólag drogériában kaphatók közül),hogy úgy döntöttem visszatérek ehhez! Bár többször átmegyek vele a pillákon,de legalább látványos!! Nem kísérletezek egy darabig,mert magasra tette a mércét nálam.. Kisebb sírást is jól viselte, illetve a kánikulát is! Ezen meg is lepődtem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Bettii98

2019. január 25.

Összetapasztja a pillákat, nem póklábszerűen, de ettől függetlenül igénytelenül néz ki. Pereg, potyog, kenődik(panda hatás), lassan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Lerika

2019. január 18.

Én semmi "mega" hatást nem vettem észre. Első egy-két használatkor szinte semmit sem csinált a szempilláimmal, alig látszódott, hogy ki van festve. Kb. az ötödik használatkor volt látványosabb az eredmény, de így is többször át kell festeni vele a pillákat, hogy jól látszódjanak, a keféjétől sem vagyok elájulva. Feketének szép fekete. Nálam már előfordult, hogy enyhén felkenődött a felső szemhéjamra, amit nagyon nem tudok megbocsájtani egy spirálnak. Az árához képest semmi különlegeset nem nyújt, fele ennyi pénzért is lehet ilyen - sőt sokkal jobb! - minőségű spirálokat kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

claucat0

2019. január 10.

Számomra bevàlt, ez a kedvencem:) A kefèje puha ès könnyen hasznàlható,igaz hogy tincses hatàsù de pont ezt szeretem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.