L'Oreal Paris

Ár:   870 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Kategória:   Hajápolók

A L'OREAL a Nutri-Gloss szériát továbbfejlesztette, így a név egy Crystal kiegészítést kapott. Az különlegessége abban rejlik, hogy ez a vadonat új hatóanyagkoncentráció gyöngyházport és mikrokristályokat tartalmaz, mely a fénytelen normál-, és vékonyszálú hajat fényessé varázsolja anélkül, hogy elnehezítené a hajszálakat. A rózsaszín, szilikonmentes géltextúra ápolja és táplálja a hajat a hajvégekig. Ezen kívül pehelykönnyű és ragyogó hajat ígér.

doraspill

2018. november 23.

Evek ota ezt hasznàlom, ès imàdom! Kozben persze probàltam màs balzsamokat is de mindig visszatertem hozzà. Zsirosodàsra hajlamos hajam van, de ez a balzsam egyàltalàn nem neheziti el a hajszàlakat, ugy hogy kozben hidratàlja azokat, igy nincs toredezett hajveg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

PetraM93

2017. január 23.

Valóban fényessé teszi a hajat, többet nem is ígért, utána könnyű kifésülni, selymes lesz tőle a haj, az illata is jó, mikor felkeni az ember, a kezén valóban látszik, hogy valamiféle gyöngypor van benne, állaga nagyon kellemes, könnyű szétoszlatni és hát szilikonmentes ami hatalmas plusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

vikcs

2016. február 10.

Semmire nem jó. Egyrészt csak azért használom hogy fogyjon, és hogy a samponom után kifesulhető legyen a hajam. Az illata jó,és a csomagolás is szép, max ennyi ami jó benne. A hajammal nem csinál extra dolgokat, tulajdonképpen mint ha nem is raktam volna rá semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Jelizz

2016. január 16.

Akciósan vettem, szeretem jó az illata és szép csillogó az állaga, szerintem jó hogy híg nagyon mert inkább híg legyen mint hogy egy nehéz állagú zsíros tömény balzsam.
Szép csillogóvá és puhává teszi a hajamat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 16.

Szép csillogóvá és puhává teszi a hajamat! :)

Mundow

2016. január 1.

Imádom ezt a balzsamot. Már többször is újravettem.
Gyönyörűszép fényes, könnyed és selymes lesz tőle a hajam, függetlenül attól, hogy milyen sampont használok.
Nálam 5* ér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Imádom ezt a balzsamot. Már többször is újravettem.
Nálam 5* ér. :)

loju

2015. május 20.

Jó kis termék, az én hosszú hajam szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Jó kis termék, az én hosszú hajam szereti!

Dbernadett

2015. április 28.

Amikor először vettem nagyon szerettem. Jó illat, balzsamnak megfelelő állag...aztán megvettem újra. Folyt össze-vissza, és semmit nem használ. Mi történt?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Mariann88

2015. február 24.

Nekem tetszik. Szép puha, könnyen fésülhető és valóban fényes lett tőle a hajam. Tartottam tőle, hogy majd esetleg zsírosítani fogja, de egyátalán nem jellemző. Ha továbbra is így marad, akkor biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

hulcsi

2015. február 22.

GYŰLÖLŐM!!!!!!!Undorító! Ha nem sajnálnám az érte kidobott pénzt, már a kukában lenne. A legnagyobb problémám vele, hogy kezelhetetlen, folyékony gusztustalanság az egész. Egyszerűen lehetetlen normálisan használni. Orrba-szájba folyik mindenhol. Állítva nem is érdemes tárolni, mert egyszerre kifolyik esetleg az egész!
Annyira szar a minősége és a kiszerelése, hogy a hajra ható tulajdonságai már nem is érdekelnek. Alig várom, hogy elfogyjon....gondolom az összes ilyen kiszerelésű cucc ilyen, így tuti nem Lorealt veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Regi84

2015. február 12.

Szerintem is valami borzalom. Semmit se használ, maximum zsírosodik tőle a hajam, mert a normál adagtól nem lesz sok változás ( pedig csak a végekre kenem). Soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Színezék. Lilás piros.

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Tartósítószer.