L'Oreal Paris

Ár:   3110 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kozma.reka, Módosítva: 2011. december 2.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Pro-Calcium segíti stimulálni a sejtkohéziót. Méhpempővel gazdagított. Az összetétel elolvad a bőrön. Napról napra táplálja a bőrt. 4 hét után a bőr simábbnak tűnik.

Kiszerelés: 15 ml

Judit1234

2018. február 25.

A szememet irritálja, ajakra viszont szuper. Kisimít, hidratál, feltölt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

A szememet irritálja, ajakra viszont szuper. Kisimít, hidratál, feltölt.

Yette

2016. október 30.

Nagyon sűrű krém (ezért tényleg kicsit kell felkenni hogy ne keltsen maszk szerű érzetet) viszont tápláló is.
Nem irritálja a bőröm, nagyon szépen hidratál, de én kicsit drágának tartom.
Valamint van hogy szinte ki kell kaparni a tégelyből ezért a csomagolása nagyon nem praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Nem irritálja a bőröm, nagyon szépen hidratál, de én kicsit drágának tartom.

laural

2016. január 18.

Vastag krém, nyáron nem hasznàlnám, de nappalra sem nagyon. Ha éjszakára kentem fel, reggelre puhább a bőröm, de egy kicsit könnyeztet, óvatosnak kell lennem, hogy a szemembe biztosan ne kerüljön. Egyelőre 4 pont, a hosszútávú símító hatásában bízva.

Update: Gyakorlatilag az egészet elhasználtam, és nem, nem tapasztaltam símító hatást. Nem veszem újra, és pontból is kevesebb jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Valentine

2015. november 15.

Szerettem volna szemkörnyékre egy jobb krémet. A Nutri goldra esett a választásom. Az illata kellemes. De ebben ki is merül a krém pozitív tulajdonsága. Elég sűrű, zsíros a krém. Nehezen szívódik be. A bőrömön semmi változást nem éreztem. Többé biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

szmoni

2015. október 15.

Sok csodat nem csinal, kellemes erzes, reggel "udebb" a borom a szemem alatt. Minimalis simito hatasa mintha lenne,de csak amig hasznalom, ez szerintem azert van,mert annyira zsiros, hogy eltunteti a szarazsag miatt melyebb barazdakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Nur

2015. február 4.

Gazdag, tápláló krém, de simító hatását nem tapasztaltam. Egynek jó, de mivel különösebb hatása nincs, így nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

devcat

2014. július 30.

Túl sűrű, zsíros, nem szívódott fel, megült a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Túl sűrű, zsíros, nem szívódott fel, megült a szemem alatt.

magnes

2013. december 11.

Most télen kezdtem el használni, így nekem tetszik, hogy kicsit testesebb az állaga, tényleg olyan balzsamos, ahogy a dobozán szerepel. Finom, visszafogott illata van, az én bőrömnek határozottan jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 11.

csillag1219

2013. november 28.

A legjobb szemkörnyékápoló krém, amit eddig használtam. Nagyon sok másikat kipróbáltam már, de ez az első, amitől isteni puha lesz a bőröm, nem csípi a szememet és az állaga is remek. Én mindenképpen maradok mellette. :) Csak az UV szűrőt hiányolom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Klaudia

2013. október 23.

Nagyon gazdag krém, jó érzést kelt a használata. Most arra gondolok, hogy táplálónak tűnik az állaga, a bőröm szép utána, nem száraz. Végül is ez a dolga egy szemkörnyék ápolónak, mert mint tudjuk a ránctalanítónak kikiáltott termékek sem tudnak többet. Sőt... Reggel le kell mosni vízzel, mert eléggé fénylik, de reggel úgyis arcot mos az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isocetyl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Isohexadecane, Caprylyl Glycol, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Sorbitan Tristearate, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Parabének: Methylparaben
Színezékek: FD&C Red 40, CI 77492
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.