L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Bucanka, az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 6.

Öregedésgátló alapozó.

Sissy26

2013. október 22.

Nem is értem minek vettem alapozót...Néhány szeplőn kívül nincs mit takargatnom, persze nyílván szebb a bőröm alapozóval, viszont van egy problémám. A kedves párom minden arc sminket (alapozó, púder, pirosító) lesimogat rólam. Ami persze nem baj, mert örülök, hogy szeret és ezt ki is mutatja, de nincs az az alapozó ami megmaradna rajtam, ha ő a közelben van. Egyébként a termék nem rossz. De újra venni nem fogom. Ez sem maradt meg rajtam és a bőrömet egy kicsit tovább szárította

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Bucanka

2013. május 5.

Sajnos vissza kellett térjek lepontozni... Fedése továbbra is jó és nem olyan fényes mint a Lumi, viszont tömít...begyűlik tőle a bőröm ugyan úgy mint a Lumitól. Sajnos ezért csak ritkán tudom majd használni. A leírtak miatt és tapasztalat alapján vissza térek a Bourjuis healthy mix alapozóhoz..Ez vált be legeslegjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Bucanka

2013. április 22.

Aki szerette a Magic Lumi állagát, és fedését, az most majd mégjobban szeretni fogja ezt. (De csak akkor, ha mattabb végeredményt szeretne, mint a Lumié!) Ugyanis könnyen el lehet oszlatni, szérum jellegű az állaga mégis erősen fed, és sokkal mattabb lesz a finish, mint a magicé. Amit még tudni kell róla, hogy c vitamin van benne és ha rásüt a nap akkor lehet észrevenni, hogy "aranyosan" csillog, de nem feltűnő! Jó kis alapozó, ahhoz is képes, hogy én nem szeretem a L'Oréal márkát, mert sokszor csalódtam már benne...de ez kivétel! :) Sajnos azt nem tudom mikor lehet majd itthon a boltokban kapni, mert én külföldön vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Pisum Sativum (Pea) Extract, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.