L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2012. október 20.

Kategória:   Hajápolók

Erősen igénybevett, meggyengült hajra. A haj legmélyébe hatol, ahol tartósan újjáépíti és intenzíven táplálja a hajszálakat. Természetes viaszokban gazdag, melynek köszönhetően intenzíven táplál, és lágy tapintást kölcsönöz a hajnak.

Kittx44

2020. február 15.

Balayage után heti 3x használok hajpakolast, nagy kedvencem maria nilatól a zöld sérülékeny hajra ami tényleg tökéletes, de ez sajnos nem volt éppen a fodraszkellékesnél ezért megvettem ez mivel nagyon jorq van értékelve.
Az illata nekem zavaró, az egész nyakam es hátam olajos nyálkás tőle amit alig tudok lemosni, de legrosszabb, hogy szárítás után RAGAD az egész hajam.
Először gondoltam talán nem jól mostam le, másnap megpróbálkoztam még egyszer szorgosan leöblítve mindent előírás szerint csinálva.... Hát az eredmény ugyanaz. RAGADÓS, SZÁLKÁS haj :((
Így kidobtam a kukába 19 Eurót

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Így kidobtam a kukába 19 Eurót

chrsss

2018. július 11.

Az ultimate pakolás, amit mindig akkor kenek fel, ami kor a nagy kísérletezgető-kedvemben legyilkolom a hajam mindenféle mással :) Mindig szépen rendbehozza, a hatása több mosásig érzékelhető. Jó az illata, és szerintem igazán megéri az árát, mert kevés kell belőle, csak ehhez célszerű félszáraz hajon alkalmazni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

bendzsike84

2017. március 26.

Nekem nagyon bevált. Előző hozzászólásokat olvasva annyit azért megjegyeznék, hogy a leghatásosabb és leggazdaságosabb használata, ahogy a legtöbb helyen ajánlani is szokták, az azt jelenti, hogy a sampon kimosása és a hajpakolás felvitele előtt törölközővel egyszer át kell törölni a hajat. Anélkül persze, hogy alig használ és rohadt gyorsan fogy, hisz lefolyik a vizes hajról a java,nem tudja felvenni a hatóanyagot a haj, így naná, hogy kétszer annyit kell felvinni.
Szóval megfelelő használat mellett nekem ő a kedvencem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Szóval megfelelő használat mellett nekem ő a kedvencem! :)

mnodulus

2017. január 13.

Időlegesen megváltam tőle, hogy majd hátha találok egy ugyanilyen jó, de olcsóbb pakolást, de eddig nem jött össze. Pedig semmi extra, szerintem egyszerűen hozzászokott a hajam és sokkal kevésbé töredezett, pedig vasalom hetente.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

szepkinga

2016. szeptember 8.

Imádtam, az egyik legjobb hajpakolás. Kevés is elég belőle, ami elég jól jön, főleg, hogy kicsit drágább az átlagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

timcsifekete

2016. február 2.

Fodrászkellékes boltban ajánlották ezt a hajpakolást, száraz, igénybe vett hajra. Nem volt valami olcsó, kb. 4000-5000Ft között vettem, de bár ne tettem volna. Az első 1-2 használatnál úgy ahogy bevált, de ezt a DM saját márkás balzsamja is elérte nálam. Utána mintha nem is kentem volna rá a hajamra. Ugyanolyan száraz volt, alig tudtam kifésülni a hajamat. Többet vártam ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

petoandika

2016. január 21.

Nem minden hajmosás után használom, csak egy-egy alkalommal.
Nekem bevált, nagyon jó az illata és a hajam is pihe-puha lett tőle. :)
Igazából nem is nagyon tudok negatívumot mondani, max az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Nem minden hajmosás után használom, csak egy-egy alkalommal.
Nekem bevált, nagyon jó az illata és a hajam is pihe-puha lett tőle. :)
Igazából nem is nagyon tudok negatívumot mondani, max az árát.

domnora

2015. december 2.

a pixiboxban jutottam egy mintához (75ml). Hónapokig csak állt a polcomon, valamiért nem nyúltam hozzá. Egy hajgöndörítés után a hajam egyik napról a másikra kiszáradt, olyan volt a vége mint egy cirokseprű....ez a szert a samponjával együtt két használat után csodát tett a hajamon.
Bár a minta is elég gyorsan fogy, de ha a a továbbiakban is így reagál rá a hajam,befektetek egy nagy kiszerelésbe ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

molnaradrikaa

2015. június 9.

A legjobb hajpakolás amit életem során használtam. A negatívuma az az, hogy gyorsan fogy és az ára sem túl baráti. De ettől eltekintve ez az örök kedvenc.
(Bár örülnék ha olcsóbban, drogériákban találnék ehez hasonló pakolást)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

(Bár örülnék ha olcsóbban, drogériákban találnék ehez hasonló pakolást)

Easy Come Easy Go

2014. október 19.

Baromi jó illata van, és tényleg használ! Ügyelni kell, hogy csak a hajvégekre kerüljön, azonban nem zsírosít annyira, mint egy átlagos hajpakolás. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Részletesebb információ a smartskincare-en.