L'Oreal Paris

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2013. október 17.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló maszk meggyengült hajra.

Farfalina

2017. február 8.

200ml 2800ft ha a netről rendelitek én egyszerre több mindent szoktam igy nem probléma a 990ft os posta költség!
Nagyon elégedett vagyok a L'oreal professionnel termékekkel ezekkel nem lehet mellé nyulni jol a samponok pakolások!
Krémes állagu táplál és puha a hajam tőle!
Szőke melíros a hajam töredezett de ez puhán tartja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Krémes állagu táplál és puha a hajam tőle!
Szőke melíros a hajam töredezett de ez puhán tartja!

malnaszorp95

2017. január 4.

Ez az egyik legjobb hajpakolás, amit valaha próbáltam (pedig szeretek kísérletezni), már többször újravettem. Fényes, puha és hidratált lesz tőle a hajam. Két- illetve háromhetente használom, hajam állapotától függően, hajtő kivételével az egész hajam hosszára. Néha adok hozzá pár csepp argánolajat is, de anélkül is szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

bettabor

2016. április 22.

A hajtövem elég hamar zsírosodik, a vége viszont száraz mint a sivatag és - kis túlzással - törik, mint az üveg, ezért kezdtem ezt a pakolást használni hajmosás után. Azt kell mondjam, megérte mellette döntenem. Lassan fél éve használom, hetente kétszer és sokkal kevesebb a törött hajvég, illetve a szárazság is sokat javult, zsírosítani viszont nem zsírosít (bár maximum a hajhosszom feléig viszem fel, tovább szerintem felesleges). Véleményem szerint lehetne jobb is az eredmény, de az utóbbi időben megint a hajamhoz nyúltam és hiába kis mértékben, az azért mégsem olyan, mintha nem használnék rá semmit. :) Szóval tőlem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Susumusu

2016. március 18.

Hosszú, festett szőke hajam van. A fodrászom ajánlotta, mert elég töredezett és száraz is a hajam. A samponjával együtt használom. Eddig szimpatikus a számomra, nagyon puha lesz tőle a hajam. Az első adagot az Iparfümériáról rendeltem, legközelebb másik oldalról fogok rendelni, mert a csomagolása kicsit furcsa volt nekem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Xtina7

2015. szeptember 19.

Nekem bevált. Szép selymes tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Nekem bevált. Szép selymes tőle a hajam.

vivien459

2015. február 15.

Vékony szálú, festett szőke, hosszú hajam megmentője, rövid bubitól kezdve ezzel ápolom heti 2-3 alkalommal, hajmosas után, szigorúan betartva a hatóidőt!
Nálam nonplus ultra!
Ennek a termeknek - és a fodrász barátnőmnek, aki ezt aterméket ajánlotta - köszönhetem a ma már váll alá érő szőkített, csodaszép hajzuhatagomat.

Csak ajánlani tudom, kokusz vagy ricinusolaj hajvégápolással egészítem ki, főleg ha vasalom is néhanapján a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Nálam nonplus ultra!

no1.katica

2014. április 16.

Nagyon szép fényes, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Sajnos az én hajam zsíros és ettől a krémtől már 2nap után hajat kell mosnom, ezért nem használom mindig. Viszont nagyon tömör,gazdag krém, amiből csak kevés kell és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

edke

2013. december 18.

Nekem nagyon bejött, a teljesen dehidratált, szétszáradt hajamat helyrehozta (persze a törött végek sorsa olló lett, de a hajam többi része is nagyon száraz volt). Kb. 3200 Ft-ért vettem a 200ml-set Szegeden, nagyon-nagyon sokáig elég, mert csak pici kell egy használatkor. Nem is használom már minden hajmosáskor, mint eleinte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Dothex

2013. október 14.

Hát nekem ez egy nagy csalódás volt. Semmi jót nem tudok róla mondani. Kb. 6.000 Ft-ért vettem, és nagyon megbántam. Nem lett tőle erősebb, szebb, selymesebb, max egy kissé kifésülhetőbb. De azért ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Hidratálók: Glutamic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.