L'Oreal Paris

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az új Revitalift Laser Renew Super Serum magasan koncentrált hatóanyag-tartalmával megcélozza a pórusokat és a ráncokat. Kisimítja a ráncokat, szűkíti a pórusokat, megújítja a bőr struktúráját már 4 hét használat után. Pro-Ceramide-dal és 3% ProXylane-nal.

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Super Serum eladó
Ár: 3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
sziszoka

2019. május 29.

Önmagában nem egy nagy szám.Én éjjelre ezt használtam,nappalra pedig a termékcsalád nappali változatát.A nappali krémmel együtt tökéletesen működött.Önmagában nem sok ápolást adott a bőrömnek.Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Livus12

2018. április 21.

2 hete használom és eddig tetszik. Feltölti az arcbőrömet, nagyon gyorsan beszívódik.
Nekem picivel több hidratáló is kell utána , mert mintha szárazabb lenne a bőröm tőle. Ettől függetlenül tetszik. Szerintem újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Leander

2017. szeptember 24.

Jó kis szérum, azonnali optikai tuning a bőrnek. Hosszútávú hatását nem tapasztaltam. Könnyen beszívódik, nem irritál, egész sokáig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Anne74

2016. október 7.

Ajándékba kaptam,most próbálgatom...
Kellemes selymes hatás, nem hagy zsíros érzetet az arcon...
Könnyű felvinni, hamar beszívódik...

Mivel nem szabad csak egyetlen (egyfajta) krémet használni s ahhoz ragaszkodni, így kipróbáltam őt, ő következett a sorban, eddig bevált, bízom benne így marad...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

Ajándékba kaptam,most próbálgatom...
Kellemes selymes hatás, nem hagy zsíros érzetet az arcon...
Könnyű felvinni, hamar beszívódik...

agica10

2016. szeptember 9.

Nem nagyon használok hasonló összetevőjű kencéket, sőt, kimondottan kerülöm azokat, amik szilikont tartalmaznak. Egy tengerparti nyaraláson azonban úgy leamortizálódott az arcbőröm, mintha nem pihentem volna, hanem stresszes pörgős munkanapok után még éjszakánként vadul buliztam volna. Belül kisimultam ugyan, de az arcom rettentő szarul nézett ki. Gyors megoldást akartam, lehetőleg nem drágán, így elrongyoltam a közeli drogériába és végül erre a szérumra esett a választásom. Nem bántam meg, már az első felkenés után pár perccel jobban néztem ki. Többször is kenegettem magam vele nap közben, a szemem környékét még többször - másnapra eltűntek az ödémák, a püffedtség, szóval 24 óra leforgása alatt sikerült olyan formába hoznom ezzel a kencével a külsőm, hogy úgy is nézzek ki, mint aki nyaralásból, kipihenten érkezett épp haza. Először azt hittem, változhatott valami az összetételen, mert észre sem vettem az apró csillámokat, tüzetesebb vizsgálattak sikerült meglátnom őket - szóval a javulás részben optikai. Nem kell félni a csillámoktól, nem zavaróak, tényleg alig észrevehetőek. Azért csak 4 csillagot kap a kence, mert akkor lenne csodaszer, ha mindezt csillámok és szilikon nélkül érte volna el. Aki szidja, annak szerintem nem volt rá szüksége, nem volt szar állapotban a bőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Tearsong

2016. január 18.

Kellemes illatu és jól hidratál. Nem ránctalanít, a pórusokkal se csinál semmit. Tele van csillamokkal, felkenés után alkonyatos vámpírnak éreztem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

0808

2015. december 30.

Üdévé varázsolja a bőröm amint fölkenem, tudom ez csak érzéki csalódás, de tetszik. Nem használom folyamatosan kicsit mostoha gyerek, valószínű mert nem a kedvencem de ha már megvettem elhasználom.Többé nem venném meg, ettől vannak jobb készítmények is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Kendra

2014. augusztus 1.

Ilyen sok kenceáradattal eltelt év után is sikerül bedőlnöm' a reklámoknak...-Ez egy lágy kis szérum,illattal,apró szinte láthatatlan csillámokkal,gyorsan felszívódik,kissé fénylik az orron,homlokon-ezért csak a problémás részekre és nyakra használom,,jól hidratál de a ráncocskákkal semmit nem csinál. Az üvegcséje nagyon szép,egyszerű,praktikus,csak annak ajánlom aki nem vár tőle ránctalanítást,talán megelőzésre jó lehet,én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

kikcse

2014. február 21.

Tegnapi szerzemény.....első tapasztalatok... Méreg drága (DM-es 150 pontos kuponfüzet, 25%+15%-os akcióban), így volt 3000 ft. Ezt csak azért írom meg mert ennyiért, tényleg jót is vehettem volna. Már a boltból kijövet nem bírtam magammal, a kézfejemen kipróbáltam, selymes, kicsit vizes bázisú krém, kellemes illattal, kézfejemen kicsit ragacsos maradt.A sötétbe nem láttam, hogy olyan kagyló belseje színű krém, itt diszkógömbnek szoktátok hívni! :) Még kinyomáskor tetszett is. Felkenve jöttem rá, hogy ez a szín ezüstös csillogást ad az arcnak. Hát ezt átvágás! Most ezzel akarják elérni a pórusfinomító hatást, hogy átvágják az ember szemeit, hogy hú de szép sima az arcom, holott mindezt csak az ezüstös csillogás teszi, nem pedig a krémben rejlő hatóanyag? Ennyiért? Felkenés után sem nyugtatta meg a bőröm (mint más krémeknél érezni szoktam) jó pár pumpálásnyit kentem a képemre, hogy valamit is érezzek a hidratáló hatásból. Igaz a bőröm hamar beszívta, nem maradt utána ragacsos (mint a kezemen). Reggelre, puha és csak enyhén zsíros volt a bőröm, arra nincs panasz.
Első benyomásaim nem voltak a legjobbak vele, igaz az ára és a márka alapján nagy elvárásaim voltak. Tovább fogom használni lehet, hogy nappali krémnek inkább, a primer tulajdonsága miatt, remélem megbarátkozunk.

Frissítés: Na, összebarátkoztunk! :) Átavanzsált nappali krémnek (mivel van benne fényvédő) és elég jól teljesít. A csillogással is megbarátkoztam, nappalra a bb alá, teljesen jó. Szeretem, hogy gyorsan beszívódik, és nem zsíros, jó sminkalap. Még lehet, hogy valami hatása is van (a hidratáláson kívül, bár akadnak száraz részek az arcomon néha), mert bőröm most elég jó állapotban van. Kisebbek lettek a pórusaim, és simább az arcom. Patikat nem okozott. Elhasználom, de nem estünk szerelembe...., még mindig nagyon drágállom, ennyiért van jobb szérum is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

magnes

2014. február 14.

Update: Majdnem 8 hete használom, ez elégséges idő egy kimerítő véleményhez. Mivel ezt használom éjjelre, nappal pedig ennek a nappali krémjét, a véleményem inkább mindkettőre, mint csak a szérumra vonatkozik.
Amit nem hozott:
- a pórusaim talán egy picit szűkebbek, de nem jelentősen
- a bőregyenetlenségen egy picit ugyan javított, de a várt hatás elmaradt. Kezdetben még nagyon puha és sima volt az arcom tőle, aztán ez a wow hatás elmaradt, valószínűleg hozzászokott a bőröm.
Amit viszont egyértelműen hoz és nem csak mintha úgy látnám:
- a bőröm színe, fénye egyértelműen pozitív irányba változott, mindenhol matt, még a mástól máskor fénylő t vonalam is, a színe pedig egészséges, szép
- ugyan nagy markáns ráncaim nem voltak, de a bőröm jelentősen vesztett a rugalmasságából, ez legfőképp az arccsontom alatt és a nyakamon volt látható és/vagy érezhető. Nos, ezt egyértelműen visszahozta! Most újra szép és rugalmas a bőröm!
- kiadós, a 8 hét alatt kb. a fele fogyott el
Ez utóbbi két pozitívum miatt, mivel ebben az árkategóriában nem találtam ennél jobb szérumot, nagyon valószínű, hogy újravásárolom.

Karácsonyra megkaptam a férjemtől a nappali krémmel együtt. Nagyon kényelmes felkenni, gyorsan beszívódik, és már két használat után tapintásra selymesebb a bőröm állaga. Remélem hosszú távon is beválik. A csomagolása pedig olyan szép, hogy dísze lett a fürdőszobámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 14.

Amit nem hozott:
- a pórusaim talán egy picit szűkebbek, de nem jelentősen
Amit viszont egyértelműen hoz és nem csak mintha úgy látnám:
- kiadós, a 8 hét alatt kb. a fele fogyott el

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2