L'Oreal Paris

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az új Revitalift Laser Renew Super Serum magasan koncentrált hatóanyag-tartalmával megcélozza a pórusokat és a ráncokat. Kisimítja a ráncokat, szűkíti a pórusokat, megújítja a bőr struktúráját már 4 hét használat után. Pro-Ceramide-dal és 3% ProXylane-nal.

danna113

2021. június 3.

Az egy dolog, hogy az össztevők semmi extrát nem nyújtanak, ellenben igen sokba kerül. Viszont cserébe a csillámok, amik teljesen indokolatlanul vannak benne egy bőrÁPOLÓ termékben, úgy szétcsapta az arcom, hogy öröm volt nézni. Ennyi pénzért aktív hatóanyagos szérumot kap az ember, ami tényleg működik. Szerintem pénzkidobás, ha nem merénylet a saját bőrünk ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Mercury91

2021. február 16.

Természetesen semmilyen ránctalanító hatása nincs a marketing ellenére, de ártani sem ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Petalodirosa

2021. január 17.

Kb.4 hete használom már... hmm valamire biztos jó, de igazából semmi változást nem tapasztalok, nem venném újra. Erős az illata, nem simította ki a ráncokat, pedig nekem még nincsenek mély ráncaim. Ennyi pénzért biztosan vannak sokkal jobb szérumok, ne vegyétek meg szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

laregina

2020. november 25.

Szettben vettem meg a tobbi kremjevel egyutt. Kiegeszitesnek nem rossz az ejszakai krem elott de nagy valtozast nem vettem eszre. Vannak ettol sokkal jobb szerumok is ebben az arkategoriaban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

toszapo

2020. november 16.

Hát nálam nem jól sült el a dolog. Vörös foltok, duzzadt arc lett a végeredmény 2 nap használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

bongi

2020. október 29.

Nagyon illik rá az, amit a reklámokban szoktak mondani: a bőr feszesebbnek, fiatalosabbnak, simábbnak tűnhet. Hát tűnhet annak, de nem lesz az. A pillanatnyi hatás a szilikonnak és a csillámnak köszönhető. Kb. egyharmadát használtam el, nem tapasztaltam még a leírásban ígért hatásokat. A sok csillámnak köszönhetően úgy néz ki az arcom az ezüstös csillogás miatt, mint egy karácsonyfadísz. Kár, hogy elcsábultam a reklám meg az akció miatt, mert ennyi pénzért, de olcsóbban is, lehet venni magas hatóanyagtartalmú kencéket (pl. hialuronsavas, peptides, retinolos szérumok), amik nem szilikonnal és pigmenttel vernek át.

Update: Az üveg felétől már csak a nyakamra és dekoltázsomra kenegettem, az arcomra találtam jobb szérumokat. Időközben a pumpájáról elkezdett lepattogzani a szürke festék, aminek a darabkáit ki kell halászni a krémből. Nyilván nem volt a helyén az eszem, mikor ezt a szérumot megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Bea42

2020. február 11.

A ráncokat egyáltalán nem csökkenti. Egy sima hidratáló. A rosaceámat is előhozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

sziszoka

2019. május 29.

Önmagában nem egy nagy szám.Én éjjelre ezt használtam,nappalra pedig a termékcsalád nappali változatát.A nappali krémmel együtt tökéletesen működött.Önmagában nem sok ápolást adott a bőrömnek.Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Livus12

2018. április 21.

2 hete használom és eddig tetszik. Feltölti az arcbőrömet, nagyon gyorsan beszívódik.
Nekem picivel több hidratáló is kell utána , mert mintha szárazabb lenne a bőröm tőle. Ettől függetlenül tetszik. Szerintem újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Leander

2017. szeptember 24.

Jó kis szérum, azonnali optikai tuning a bőrnek. Hosszútávú hatását nem tapasztaltam. Könnyen beszívódik, nem irritál, egész sokáig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2