L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: korcsmarosbianka, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Koncentrált bőrjavító szérum a tökéletes bőrért

Az LR 2412 és a Perline-P kombinációja. Az LR 2412 erőteljes bőrjavító hatóanyag, mely a L’Oréal 10 éves kutatásának eredménye. Optimalizálja az epidermisz szerkezetét. A Perline-P hatóanyag pedig optimalizálja a bőrfelszín minőségét. Egy perc után a bőrfelszín simábbnak érződik, egy hét után a pórusok összehúzódni látszanak, szabad szemmel kevésbé láthatóak. Egy hónap után a bőr textúrája láthatóan javul.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Skin Perfection Szérum

Atally

2019. január 5.

Ami a termékleírásban van, az nálam teljesült is. Nagyon szép lett tőle az arcbőröm. Az illatát nagyon szerettem. Miután beszívódott, sminkelni is tudtam rá. Ha esetleg újra kapható lesz a drogériákban, biztosan megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Gyonyoru lett tole a borom. Egy atbulizott ejszaka utan felkentem es reggelre wow... azota sem talalok ehhez hasonlo szerumot ebben az arkategoriaban..nagyon sajnalom, ujravevos lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

dettusbettus

2018. június 9.

A bőrömnek egyenletes színe lett tőle, selymes és puha is lett, a pórusaim összehúzódtak, azonban 1-2 óra után diszkógömbként csillogtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Susie0011

2018. május 21.

A kedvenc termékcsaládom a loreáltól.
Csak sajnos már nem találom sehol sem boltban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

A kedvenc termékcsaládom a loreáltól.
Csak sajnos már nem találom sehol sem boltban :(

manna14

2018. április 17.

Nem nagyon tudok csak a szérum hatásáról írni, mert én mindig a krémmel együtt használom, viszont annak a hatását biztosan erősíti, így ezt is újravettem a krémmel együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

pattelin

2018. március 6.

Akciósan vettem, valószínűleg azért, mert kifutó termék. Sajnos nappalra egyáltalán nem tudtam használni, mert szárítja a bőröm száraz részeit, a zsíros részeket viszont nem annyira. Sminkelni sem volt túl jó rá. Éjszakára szoktam használni, de nem rendszeresen, így azért rendben van. Reggelre valamennyire szebb lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

googles

2017. július 23.

Semmi de semmi hatását vagy előnyét nem tapasztaltam. Nem ártott legalább, csak ezért kap 2 csillagot. Nem! 1 csillag. Egy drága L'Oréal szérum, aminek szuper ígéretei vannak, csináljon is valamit, a mindenit! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

pati13

2017. július 23.

Első hét használat után én is vettem észre változást, viszont utána jöttek vissza a régi problémák. Ugyan úgy zsíros maradt már a bőröm és nem húzta össze a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

orik

2017. július 5.

A szérumtól a bőrfelszín valóban simábbnak és puhábbnak tűnik, viszont a pórusok összehúzódása még sokszori használat után sem következett be. Azt ígérik, hogy egy hónap után a bőr textúrája láthatóan javul, de az én bőrömön a krém hatására nem következett be az ígért szabad szemmel is látható javulás. Viszont végre találkoztam egy krémmel, ami szépen illeszkedik az alapozómhoz, nem kelt olajos vagy zsíros hatást, nem lesz tőle természetellenesen fényes az arcbőröm, sem pattanásokat nem okoz, mégis hidratál, ezért megadom neki a három csillagot (annak ellenére, hogy a beígért hatásokat nem teljesíti), és bátran ajánlom mindazoknak, akik nem találtak még megfelelő hidratálókrémre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

gyngyvr

2017. június 23.

3-szor vettem újra, az első két alkalommal szerettem, de utána valamiért nem bírta a bőröm. Már nem mattított, inkább csak valami alkoholos fényes filmréteget hagyott a bőrömön, és pici puklik is megjelentek rajtam. Időközben kiiktattam minden parfüm és alkoholtartalmú kozmetikumot a rutinomból, így tőle is megváltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Tetrahydrojasmonate, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Felületi hártya képző anyag.

Ph szabályozó segédanyag

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)