L'Oreal Paris

Ár:   4400   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 6.

Ár:   4400
Kategória:   Egyéb

Folyékony önbarnító tej arcra és testre.

• Friss nyári illattal
  • 12 órás hidratálás
  • Könnyü,foltmentes felvitel

Hecate

2018. április 11.

Felemás érzéseim vannak. Kedveltem a szerintem diószerű kissé füstös illatát és az állagát, de inkább narancssárgás lett a bőröm, mint barna és sajnos látványosan foltosan kopott. Igaz nekem vannak hormonzavaraim, lehet az kavart be negatívan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

becca483

2017. július 16.

Uhh imádom :D hófehér bőröm van mióta az eszemet tudom, és most nyáron úgy döntöttem nem égetem le feleslegesen a napon meg a szoliba 2 perc alatt, és vettem egy ilyet. Én nagyon megszerettem. Egymás után 2-3 alkalommal kenem be magam hogy elérjem a kívánt barnaságot a hulla fehér bőrömből, és annyira jó hogy nem sárgás, nem narancs hanem tényleg napbarnított bronzos barna színem lesz tőle.*-* ment az 5 csillag kár, hogy 10et nem lehet adni:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

encsike96

2017. július 4.

Ez volt a legelső önbarnító amit kipróbáltam. Vegyesek az érzéseim vele kapcsoltban. A lábamon 1-1 helyen foltos lett a végeredmény, pedig előtte megvolt a radírozás is meg minden. Az illatával nekem semmi bajom nem volt. Enyhén érződik az a jellegzetes illat, de nem elviselhetetlenül. Már 2-3 használat után látszott a változás, viszont nekem foltosan kopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Redlips

2017. január 9.

A legjobb drogériás önbarnító (vagy mondhatnám, hogy a legjobb, mert eddig csak drogériásakat próbáltam). Az ára 4400 Ft körül van a Müllerben, igen én is gondolkoztam rajta, hogy megéri-e és sajnos miután elfogyott az első flakon utána a Garnier fújós termékét vettem meg, mert az fele ennyibe kerül, de az sokkal sárgább és foltosan kopik. Azt egyszer használtam és rohantam vissza a Müllerbe ezért a termékért, mert ezzel egyenletes, barnás színt kapok reggelre. Nekem 2 hónapra elegendő egy flakon, tehát így 2200 Ft-ra jön ki a havi ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

DFI

2015. október 7.

Csodálkozom, hogy még csak 1 vélemény van itt. Én ezt nagyon megszerettem. Kb. a 3. használat után látszik is a hatása, amely egy eléggé természetes, nem narancssárga, kellemes barna szín. Arcra, nyakra dekoltázsra szoktam felkenni, hidratálóval összekeverve, egy héten kétszer. Ár-érték aránya nagyon jó, tessék megnézni az iparfümérián. Ja és nincs az a büdi önbarnítószaga sem, amin meglepődtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 7.

Kunkom

2014. június 19.

Szuper a termék!Nem lettem foltos,kellemes nyárias illata van és nagyon szép természetes barna színe lett a bőrömnek!Alapban enyhén napbarnított bőröm van (jelenleg nyáron),de mivel napozni nem mindig tudok,szolizás meg már kizárva (37éves vagyok és nem akarok feleslegesen ráncosodni)gondoltam kipróbálok 1-2 önbarnítót.A DM saját márkájával kezdtem,na az annyit is ér ......800ft .....foltos lettem és nem barnított kellőképpen és nagyon büdi is!Utána vettem ezt a terméket Ausztriában a Müllerben 10€ áron kb.3000ft és első alkakom után szép barna színem lett (nem narancsos szín!)Könnyen eloszlik a bőrön a folyékony tejes állaga,szóval maradok hű társa a terméknek!Természetesen heti 2x testradírozást végzek,a foltosság elkerülése végett!!!Jaaaa és nem csillámos a tej ,hanem matt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.