L'Oreal Paris

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2015. január 21.

Kiszerelés:   1,6 ml

Nuvola

2018. június 7.

25 évre rúgó praxisom legjobb szemhéjtusa. Erősen pigmentált, tartós. Használata könnyű és GYORS. Ha kell, fültiszító pálcikával korrigálhatjuk. A mártogatós kivitele garantálja, hogy nem hagy cserben félúton. Én a látszólag kifogyott/totál beszáradt tust 1-2 csepp vízzel szoktam életre kelteni - további hónapokra.
Csak azt fájlalom, hogy a barna változatát nem látni már sehol. Ezért váltottam másra, de így is tartok egy feketét otthon reggeli idegroham esetére.

High-end társaival összevetve is állja a próbát. Sőt! Nem kell magyaráznom, hogy az egypetéjű Lancome ikerért mennyit gombolnak le rólunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Svetlana

2016. április 14.

Imádtam, sajnos már nem kapható. Mondom, h mindent kivonnak a forgalomból, amit megszerettem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 14.

Arianrod

2016. január 2.

Kipróbáltam és fantasztikusan jó, tartós és szép tusvonalat lehet vele húzni. Sajnos sehol nem jutok hozzá.:(
Állítólag külföldön kapható, de én onnan nem tudom beszerezni.
Van valakinek tippje, honnan lehetne megvenni?
Előre is köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

Állítólag külföldön kapható, de én onnan nem tudom beszerezni.
Van valakinek tippje, honnan lehetne megvenni?
Előre is köszönöm!

kati7891

2015. december 8.

Az első tus élmény, az első JÓ tus élmény. Nem lehet kapni sajnos ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Az első tus élmény, az első JÓ tus élmény. Nem lehet kapni sajnos ...

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Nagyon nagy kedvenc! Kezdőknek is előszeretettel ajánlom. Amikor egy sminkes barátnőm kezébe ezt adtam, odáig volt érte. Azóta is ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

e.m.e.s.e

2015. február 7.

Lassan 14 éve használok szemhéjtust, kíváncsiságból sokszor vásároltam más típusút, de mindig azt kellett megállapítanom, hogy ő "A tus". Volt belőle nekem az itt látható arany csomagolású, az ezüstfényű fekete (limitált kiadás), jelenleg pedig az ezüst csomagolásúval rendelkezem, amit külföldről kaptam ajándékba. Mindegyik tökéletes. Könnyen kezelhető, intenzív és tartós. Itthon évekkel ezelőtt kivonták a forgalomból, de külföldön és az Iparfümérián beszerezhető (nem beszélve arról, hogy az Iparfüméria a valaha volt eredeti ár kb. harmadáért árulja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Kimi

2015. január 17.

Már nem azért, de én is az Iparfumeriáról rendeltem szóval nagy hülyeség, hogy nem gyártják..
Mikor először bontottam ki megijedtem, hogy beszáradt, mert annyira kevés tus volt az ecseten, de rájöttem, hogy ez az egyik legjobb tulajdonsága ugyanis a szilikon ecsetnek köszönhetően a megfelelő mennyiségű tust veszi fel. Könnyű vele szép, precíz tusvonalat húzni, kezdőknek valóban jó választás! Hosszas viselés után sem törik meg sehol, igazi mélyfekete színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

lilmiii

2014. április 24.

borzasztoan hianyzik! csatlakozom a tobbi hozzaszolohoz eveken at hasznaltam, tartos volt, konnyen kezelheti, szep fekete - kicsit fenyes vonalat huzott...nem tudom miert vontak ki a forgalombol :( azota sincs ennyire jo tus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Laria

2013. június 14.

Ez az egyik legjobb tus amit eddig vettem, nem csalódtam benne, szép vonalakat lehetett vele húzni és sokáig bírta viszonylag.. napi használat mellett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

misstee

2013. február 28.

Az eddigi legjobb tus volt, ami a kezembe akadt, sajnálom, hogy már nem kapható :'(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.