L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PindurPandur, Módosítva: 2012. november 27.

Kategória:   Testápolók

Hydraliumban gazdag, táplálja és 24 órán át intenzíven hidratálja a bőrt. Cseppnyi Soft-Bronzert - aktív önbarnítót - tartalmaz, így napról napra egészséges, természetes napbarnított bőrszínt biztosít. UV-szűrőt nem tartalmaz.

Damayanti

2015. december 19.

Valóban nem sárgás, mint sok más barnító, hanem szép barna és természetes színt ad, de nekem foltos lett és a ruhát is megfogta száradás után is egy kicsit, legalábbis a fehéret. Nem használtam el egy nyár alatt, következő tavaszra megromlott, kidobtam. Azért csak 1 csillag mínusz, mert biztos én voltam a béna a foltosság miatt, de mára tudom, hogy nincs az a barnító krém, ami megközelítené a természetes barnaság valódi szépségét... krém szag, foltok, ruha összefogás, kopás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

zella

2014. február 1.

Nem sárgás barna,szép természetes barna bőrszint ad.Egyenletesen kopik.Kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

Nem sárgás barna,szép természetes barna bőrszint ad.Egyenletesen kopik.Kiváló!

csillag

2013. május 1.

Jó párszor használtam már, egyenletesen barnít és kopik valóban szeretni való. Nincs répaszín, de a jellegzetes önbarnító illat megvan..... Ennek ellenére is max csillag, sajnálom, hogy boltokban már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

hempike1

2012. december 4.

Kipróbáltam, egészen természetes színt ad. De már vállalom a fehér bőrömet! Csak akkor nehéz, ha beszólnak, kritizálnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

NikiB

2012. november 27.

Kedvencem evekig hasznaltam szoli mellett es sose voktam repa tole...Kar hogy mar sehol nem latom..:((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

huncutka

2012. november 4.

Szerintem ez a legjobb barnító testápoló. Nem voltam tőle sosem narancssárga.
Tényleg szép egészséges színem lett. Mivel nagyon fehér a bőröm általában gyorsan narancs színem lett. Nagyon szerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Szerintem ez a legjobb barnító testápoló. Nem voltam tőle sosem narancssárga.

mezeibernadett

2012. augusztus 8.

Kipróbáltam és imádtam.Szépen el lehet kenni,nincsen tőle sárgarépa színem és nem foltosan kopik.Ha az ember ügyesen keni fel,meg nem mondják,hogy ez barnító krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Martili

2012. június 6.

Szerintem is ez a legjobb önbarnítós testápoló. Egészen természetes barna színt eredményez, sokkal jobb a hasonló árkategóriájú társainál. Szkeptikus voltam az elején ezzel is, mert a többitől gázos színem lett. Nekem nagyon fehér a bőröm, de ennek sikerült szép egyenletesen bebarnítania. Lehet, hogy idén nyáron is bevetem. Nekem sem fogta meg a ruháimat és csíkos sem lettem tőle. Jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

médea

2012. május 5.

Nagyon szép színem lett tőle, pár éve használtam, már nem emlékszem, lehet, hogy már az első használat után látható volt a hatása, de a második után biztosan. A szaga sem lett túl rossz, elviselhető volt. Szerintem nagyon jó minőségű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 5.

Bellala

2012. március 15.

Az egyetlen csík-folt-sárgaság mentes önbarnítós testápoló. Szerelmes vagyok belé, évek óta használom. Legutóbb a tesco kozmetika osztályán sikerült elcsípnem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclohexasiloxane, Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Ceteareth-12, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Ceteareth-12, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Sorbitan Oleate, Benzyl Benzoate, Linalool, Citronellol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2